اسکوتر برقی جدید هوندا EM1 رونمایی شد

اسکوتر برقی هوندا EM1 e: با مشخصات فشرده و مد روز خود، در درجه اول مخاطبان جوان را هدف قرار می دهد. این اسکوتر دارای پانل های بدنه منحنی با لبه های صاف است که ظاهر و احساسی ظریف را تضمین می کند. به وضوح برای اه، سودمند ساخته شده است، زیرا اسکوتر هیچ ،صر طراحی رادیکال یا ظاهری ندارد. برخی از ویژگی‌های کلیدی این خودرو عبارتند از: چراغ‌های جلو LED تعبیه‌شده روی پیش‌بند، روپوش ابزار براق و آینه‌های دید عقب گرد.

اولین خودروی الکتریکی دو چرخ هوندا برای اروپا، اسکوتر برقی EM1 e: برای عرضه در تابستان 2023 برنامه ریزی شده است.

اسکوتر برقی جدید هوندا EM1
اسکوتر برقی جدید هوندا EM1

Honda Mobile Power Pack e: با تمرکز قوی بر کیفیت، قابلیت اطمینان و دوام توسعه یافته است. برای شرایط مختلف مانند رطوبت، دماهای مختلف، ضربه و ارتعاشات آزمایش شده است. به غیر از استفاده از ایستگاه های تعویض، کاربران همچنین می توانند باتری را در خانه خود شارژ کنند.

هوندا EM1 e: محدوده، مشخصات

اسکوتر برقی هوندا EM1 e: برای اروپا تایید شده است، اما هیچ وضوحی در مورد عرضه آن در هند وجود ندارد. هوندا پیش از این اعلام کرده بود که اولین موتور دو چرخ برقی آن برای هند یک موتور الکترونیکی با حدا،ر سرعت حدود 50 کیلومتر در ساعت خواهد بود. برای عرضه در آوریل 2023 برنامه ریزی شده است. بعداً یک خودروی دو چرخ برقی پرسرعت نیز در هند عرضه خواهد شد.


منبع: https://www.rushlane.com/new-،nda-em1-electric-s،-debuts-swappable-battery-12452894.htmlEM1 اساساً مخفف Electric Moped است و ،د e: نشان دهنده Honda Mobile Power Pack (MPP) است. پلتفرم MPP شامل بسته‌های باتری قابل جابجایی و ایستگاه‌های تعویض باتری است که به ،وان زیرساخت اصلی برای دوچرخه‌های برقی آینده هوندا کار خواهند کرد. هوندا بر روی بسته‌های باتری نسبتاً کوچک‌تر برای خودروهای الکتریکی پایه خود تمرکز کرده است. استفاده از اینها آسان است و محدوده من،ی را برای رفت و آمدهای روزانه و دوی سرعت روزانه در شهر ارائه می دهد.

هوندا EM1 e: ویژگی ها

هوندا EM1 e: برد اسکوتر برقی بیش از 40 کیلومتر است. در حالی که این عدد کمی کم به نظر می رسد، اما به طور هدفمند به این روش حفظ شده است تا هزینه باتری کاهش یابد. علاوه بر این، هوندا زیرساخت تعویض باتری خود را برای مراقبت از اضطراب فاصله ایجاد خواهد کرد. از تصاویر به نظر می رسد که هوندا EM1 e: مجهز به یک موتور هاب است. جزئیاتی در مورد ظرفیت موتور و باتری در حال حاضر در دسترس نیست.

در حالی که خودروهای دو چرخ مبتنی بر ICE همچنان بیشترین فروش را دارند، هوندا تمرکز خود را در فضای خودروهای برقی نیز افزایش داده است. هوندا قصد دارد تا سال 2025 حداقل 10 خودروی دو چرخ برقی را در سطح جهان معرفی کند. یکی از آنها اسکوتر برقی EM1 e: است که در EICMA 2022 رونمایی شده است.

لیست سخت افزاری مانند چنگال جلو تلسکوپی و کمک فنر دوگانه عقب بسیار ابتدایی است. در حالی که جزئیات دیگر به طور رسمی فاش نشده است، به نظر می رسد اسکوتر برقی هوندا EM1 e: از یک چرخ 12 اینچی جلو و 10 اینچی در عقب استفاده می کند.

اسکوتر برقی هوندا EM1 e: با تخته تخت، فضای ذخیره سازی جلو و زیر صندلی و قفسه عقب اختصاصی خود می تواند مقدار زیادی بار را حمل کند. صندلی تک تکه راحت به نظر می رسد و گیره های پا تاشو در پانل های جانبی قرار دارد. بسته باتری زیر صندلی قرار دارد و یک واحد قابل جابجایی است. پانل تخته کف بسیار ضخیم است و احتمالاً سیستم مدیریت باتری و سایر اجزای مرتبط را در خود جای می دهد.