اسکوتر برقی جدید Ola زیر 80 هزار روپیه

اسکوتر برقی Ola sub Rs 80K ممکن است مشخصات مشابه S1 یا کمی پایین تر داشته باشد، به دلیل بر،ب قیمت پایین تر. اولا جزئیات بیشتری را در رویداد خود در این ماه فاش خواهد کرد. اما، گمانه زنی ها حول این محصول حاکی از مشخصات مشابه Ola S1 با ویژگی های کمتر همراه با آن به دلیل قیمت پایین تر از 80 هزار روپیه است.
منبع: https://www.rushlane.com/new-ola-electric-s،-under-rs-80k-launch-on-22nd-oct-12451015.html

با هزینه کمتر، مشخصات کمتر و ویژگی های کمتر بلافاصله آشکار می شود. از آنجایی که این محصول جدید قیمت کمتری نسبت به اسکوتر برقی Ola S1 دارد، می توان انتظار ویژگی های کمتری نیز داشت. S1 در حال حاضر ویژگی های کمتری در مقایسه با S1 Pro دارد. احتمالاً این محصول آینده استراتژی مشابهی را منع، می‌کند و رقبای موجود مانند Ather، Simple، Okinawa، TVS، Chetak و رهبر فعلی Hero Electric و امثال آن را به همراه اسکوترهای الکتریکی هیرو ویدا و هوندا در آینده نشان می‌دهد.

اگرچه ،ت طرح FAME II را تا 31 مارس 2024 تمدید کرده است، تولیدکنندگان 2W EV باید گامی در جهت محصولات مقرون به صرفه بردارند. با توجه به اینکه هیرو ویدا و هوندا به زودی به این عرصه می آیند، رقابت به طور قابل توجهی تشدید خواهد شد. محصولاتی که پیروز می شوند احتمالاً ارزان هستند.

اسکوتر الکترونیکی Ola Sub Rs 80K

رویداد Diwali ما در 22 اکتبر خواهد بود. یکی از بزرگترین اعلامیه های Ola. به زودی میبینمت! pic.twitter.com/389ntUnsDe

Ola قصد دارد یکی از مقرون به صرفه ترین اسکوترهای برقی ممتاز را در کشور عرضه کند. و قیمت آن اسکوتر برقی احتمالاً کمتر از 80 هزار روپیه خواهد بود. آگاروال جزئیات بیشتری در مورد این پرتاب جدید “BIG” ارائه نکرد. به گفته اولا الکتریک، هر چه که باشد، فروش اسکوتر برقی را بیشتر خواهد کرد.

چه انتظاری داشته باشیم؟

با بر،ب قیمت پایین تر، اسکوتر Ola sub Rs 80K احتمالاً در مقایسه با اسکوتر برقی Ola S1 ویژگی های کمتری خواهد داشت.

Ola S1 Pro
تصویر برای مرجع
تحویل Ola S1 از 7 سپتامبر در سراسر کشور آغاز شد. یک بسته باتری 3 کیلووات ساعتی آبمیوه دارد. این باتری کوچکتر از بسته باتری S1 Pro است که دارای 4 کیلووات ساعت آب است. حتی با یک باتری کوچکتر، Ola S1 با یک بار شارژ، 141 کیلومتر برد را نوید می دهد. موتور همان S1 Pro است و تقریباً در کنار سایر اسکوترهای برقی درجه یک است.

بهاویش آگاروال، مدیرعامل Ola اعلامیه
بهاویش آگاروال، مدیرعامل Ola اعلامیه

– بهاویش آگاروال (@bhash) 8 اکتبر 2022

Ola با S1 که در 15 آگوست راه اندازی شد، بیشتر ویژگی های پرچمدار خود را با قیمت Rs ارائه کرد. 99999 محصول. به نظر می رسد که Ola با رقابت همیشه در حال رشد، مبلغ زیر روپیه را اعلام کرده است. اسکوتر برقی 80000 در دیوالی.

اولا الکتریک یکی از پرفروش ترین اسکوترهای الکترونیکی ممتاز است. هند به ،وان یکی از بزرگترین بازارهای 2W در جهان، انقلاب الکتریکی به هیچ وجه عقب نشینی نکرده است. در واقع، خودروهای برقی 2 واتی با سرعت ثابتی در حال افزایش هستند. در حالی که ،ت هند به دلیل یارانه های FAME II که مردم را به سمت خودروهای الکتریکی سوق داد، در این رشد نقش دارد.

مدیر عامل Ola، بهاویش آگاروال، در رسانه های اجتماعی تاریخ راه اندازی را اعلام کرد – که برای 22 اکتبر تعیین شده است. او هیجان خود را با این جمله ابراز می کند که “چیز بزرگی را برای رویداد راه اندازی ما در این ماه برنامه ریزی کرده ایم!” وی همچنین اظهار داشت که “انقلاب #EndICEAge را حداقل تا 2 سال تسریع خواهد کرد”.