اسکوتر برقی Ather به دلیل نداشتن گواهینامه PUC جریمه شد

با این حال، یک مالک Ather 450X از کرالا، روپیه جریمه شده است. 250 برای عدم تولید گواهی PUC در صورت درخواست. جرم مرتکب طبق قانون این است که “گواهی آلودگی تحت کنترل (PUCC) بنا به تقاضا تولید نمی شود”. مالک Ather طبق بخش 213(5)(e) قانون وسایل نقلیه موتوری، 1988 جریمه شده است.

مدیر عامل Ather واکنش نشان می دهد

این اولین باری نیست که شاهد جریمه ها و جریمه های غیرمنطقی از سوی اداره پلیس هستیم. کلیه خودروهایی که در جاده ها در معرض تردد قرار می گیرند، به ،وان بخشی از اجرای قو،ن می توانند توسط پلیس جریمه شوند. ما آن را دریافت می کنیم. این وظیفه آنهاست و برای کنترل ، کاربران جاده بسیار مورد نیاز است. اما وقتی مواردی مانند این پاپ‌آپ، این سوال را مطرح می‌کند که مجری‌ها چقدر باید اجرایی باشند؟

گواهی PUC به م،ای “آلودگی تحت کنترل” است. که برای خودروهای دارای موتور ICE ثابت می کند که هیچ آلاینده ای بیش از حد مجاز تعیین شده برای ک، خودرویی که در آن قرار دارد منتشر نمی کنند. این حد توسط مقامات مربوطه با همکاری بخش ها و هیئت های مختلف تعیین شده است.

صاحب اسکوتر برقی Ather به دلیل نداشتن گواهینامه PUC جریمه می شود
صاحب اسکوتر برقی Ather به دلیل نداشتن گواهینامه PUC جریمه می شود

این ع، اکنون در شبکه های اجتماعی دست به دست شده است. وقتی یکی از کاربران توییتر مدیر عامل Ather را تگ کرد، او با یک آه پاسخ داد. یکی دیگر از کاربران، روهان خاره پاسخ جالبی داشت – یک سال پیش که Ather هنوز در بمبئی محبوبیت زیادی نداشت، اتفاق مشابهی برای من رخ داد. من پاسخ دادم: “لوله اگزوز روروک مخصوص بچه ها را به من نشان دهید و سپس رکورد PUC مورد نیازتان را به شما نشان خواهم داد.” بدون پرداخت جریمه به خانه رفت.

Ather یک اسکوتر برقی است و نیازی به داشتن گواهینامه PUC ندارد، اما باز هم این حادثه رخ داده است

صاحب اسکوتر برقی Ather به دلیل نداشتن گواهینامه PUC جریمه می شود
صاحب اسکوتر برقی Ather به دلیل نداشتن گواهینامه PUC جریمه می شود

محصول Ather Energy یک اسکوتر کاملا برقی بدون موتور IC برای احتراق هیدروکربن ها برای ایجاد آلودگی است. ی،ی هیچ گازی منتشر نمی کند. بدون مونو،ید کربن، بدون دی ا،ید کربن، بدون انتشار NOX و بدون دوده کربن.

Ather 450X در حال حاضر در آواتار نسل سوم خود است. این یکی از بهترین اسکوترهای برقی درجه یک است که می توان ،یداری کرد. این محدوده معقول، عملکرد خوب و سازگار است. نکته مهم این است که این اسکوتر برقی نیز یکی از ایمن‌ترین اسکوترهای برقی بدون سابقه خطر آتش‌سوزی است. اکنون، اخیراً یکی از کاربران Ather به دلیل نداشتن گواهینامه PUC جریمه شده است. آره عجیب است. اما این اتفاق افتاد. بیا یک نگاهی بیندازیم.

جریمه مالک اسکوتر برقی Ather

این اولین بار نیست که چنین کاری خنده دار توسط پلیس انجام می شود. مواردی وجود داشته که راننده خودرو به دلیل استفاده ن، از کلاه ایمنی جریمه شده است. چند هفته پیش، مردی در کرالا به دلیل نداشتن سوخت کافی در موتورسیکلت خود جریمه شد. این حادثه بعداً توسط پلیس کرالا اصلاح شد. می گفتند جریمه به خاطر کم بودن سوخت نبوده بلکه به خاطر چیز دیگری است. شاید اسکوتر برقی Ather در بالا مورد دیگری از جریمه شدن به دلایل نادرست باشد.

واکنش مدیر عامل Ather به ع، ویروسی
واکنش مدیر عامل Ather به ع، ویروسی

در مورد اینکه آیا پلیس باید اجازه داشته باشد شهروندان را برای بررسی تصادفی اسناد متوقف کند، سردرگمی وجود دارد. در کارناتاکا، یک مقام ارشد پلیس راهنمایی و رانندگی به شهروندان دستور داده است که برای بررسی تصادفی اوراق انجام شده توسط پلیس متوقف نشوند، مگر اینکه قانون را نقض کرده باشند.


منبع: https://www.rushlane.com/ather-electric-s،-owner-puc-certificate-fined-12448759.html