اسکوتر برقی BMW CE04 قبل از عرضه در هند رونمایی شد

اسکوتر برقی BMW CE04 از فناوری باتری ولتاژ بالا استفاده می کند که در زیر بدنه اسکوتر قرار می گیرد. این قرارگیری به دستیابی به مرکز ثقل پایین‌تر کمک می‌کند، که به ،ه خود دینامیک سواری آسان و هندلینگ سرگرم‌کننده را تضمین می‌کند. زمان استاندارد شارژ در محیط خانه 4 ساعت و 20 دقیقه است. هنگامی که از شارژر سریع استفاده می شود، زمان شارژ به 1 ساعت و 40 دقیقه کاهش می یابد. شارژ 0 تا 80 درصد با شارژر سریع تنها در 65 دقیقه قابل دستیابی است.

اسکوتر برقی BMW - قبل از عرضه در هند به نمایش گذاشته شد
اسکوتر برقی BMW – قبل از عرضه در هند به نمایش گذاشته شد

از دیگر ویژگی های برجسته BMW CE04 می توان به دسترسی بدون کلید، حالت های سواری Eco، Rain and Road، ASC، BMW Motorrad ABS و دنده الکترونیکی اشاره کرد. اسکوتر دارای یک محفظه ذخیره سازی تهویه شده با USB و همچنین واحد ذخیره سازی جانبی با نور داخلی است. کاربر، که به دنبال تجربه بهتری هستند می توانند با تج،ات اختیاری مانند دستگیره های گرم شونده، هشدار ضد سرقت، شیشه جلو بالا و سیستم نظارت بر فشار باد ،تیک ارتقاء دهند.


منبع: https://www.rushlane.com/bmw-ce04-electric-s،-teased-ahead-of-india-launch-12454798.html

برخی از ویژگی‌های کلیدی عبارتند از طراحی چراغ‌های جلوی اسپرت با چراغ‌های LED، نمایشگر بزرگ 10.25 اینچی TFT با قابلیت اتصال BMW Motorrad، چرخ دیسکی قابل توجه، طراحی صندلی تخت، پایه کناری یکپارچه و بر،ب‌های تزئینی شیک. ارگونومی سواری هم برای سوار و هم برای سرنشینان نسبتاً راحت به نظر می رسد. ارتفاع صندلی 780 میلی متر کنترل و هندلینگ بهینه را تضمین می کند.

اسکوتر برقی BMW CE 04
اسکوتر برقی BMW CE 04

در زم، که بازار هند شاهد تقاضای زیادی برای خودروهای دو چرخ برقی است، BMW اسکوتر برقی CE04 خود را معرفی کرده است. این محصول بر خلاف سایر محصولات موجود در اینجا است و مطمئناً در لیست آرزوهای علاقه مندان قرار خواهد گرفت. همه چیز، از طراحی اسکوتر گرفته تا عملکرد و ویژگی های فنی آن، حس هیبت و هیجان شدیدی را ایجاد می کند.

BMW CE04 در چندین بازار خارج از کشور موجود است. در ایالات متحده، این اسکوتر با قیمت اولیه 11795 دلار (تقریباً 9.71 میلیون روپیه) عرضه می شود. در آینده، BMW می تواند دو چرخ برقی مقرون به صرفه تری را برای هند معرفی کند.

محدوده BMW CE04، مشخصات

در حالی که اعداد عملکرد قابل توجه است، طراحی و ویژگی های اسکوتر است که آن را واقعاً قابل توجه می کند. خودروهای الکتریکی آزادی عمل بیشتری را برای طراحان فراهم کرده‌اند تا خلاقیت‌های منحصربه‌فرد ارائه کنند. به نظر می رسد BMW CE04 یک مثال مرتبط در آن زمینه باشد. این روروک مخصوص بچه ها دارای مشخصاتی قوی است و در رنگ های دو رنگ ارائه می شود.

اسکوتر برقی BMW CE04 دارای حدا،ر قدرت 42 ، بخار و حدا،ر سرعت 121 کیلومتر در ساعت است.

اسکوتر برقی BMW
اسکوتر برقی BMW

با شارژ کامل، اسکوتر برقی BMW CE04 طبق استاندارد WMTC می تواند حدود 129 کیلومتر را طی کند. محدوده برای نیازهای روزمره بیش از اندازه کافی به نظر می رسد. BMW CE04 از یک موتور سنکرون خنک شده با مایع مغناطیسی دائمی استفاده می کند که حدا،ر قدرت 42 ، بخار در 4900 دور در دقیقه و حدا،ر گشتاور 62 نیوتن متر در 1500 دور در دقیقه تولید می کند. حدا،ر سرعت به صورت الکترونیکی به 121 کیلومتر در ساعت محدود شده است. شتاب بسیار خوب است و 0-50 کیلومتر در ساعت تنها در 2.6 ث،ه به دست می آید.

اطلاعات شارژ باتری روی صفحه ابزار دیجیتال نمایش داده می شود. همچنین از طریق برنامه BMW Motorrad Connected قابل دسترسی است. با استفاده از حالت Eco ride می توان برد را به حدا،ر رساند. این اسکوتر دارای سیستم بازیابی انرژی است که برای شارژ باتری ولتاژ بالا از طریق ریکاوری استفاده می شود.

ویژگی های BMW CE04