اسکوتر برقی Gogoro Homologed – مشخصات نشت، برد 94 کیلومتر

درست مانند تایوان و چندین بازار جه، دیگر، Gogoro شبکه بزرگی از ایستگاه های تعویض باتری را در هند توسعه خواهد داد. با این حال، با توجه به پیچیدگی های موجود، زمان می برد. این شرکت در حال کار با چندین نهاد برای توسعه زیرساخت تعویض باتری خود است. تعویض باتری سودمند است، زیرا کاربران می توانند در کمتر از 10 ث،ه سوخت مصرف کنند.

اسکوتر برقی گوگورو
اسکوتر برقی گوگورو

Gogoro 2 و Gogoro 2 Plus 1890 میلی متر طول، 670 میلی متر عرض و 1110 میلی متر ارتفاع دارند. فاصله بین دو محور 1295 میلی متر است. هر دو مدل دارای وزن ناخالص خودرو 273 کیلوگرم و مجهز به بسته باتری لیتیوم یونی هستند. طبق گواهی تایید نوع، واحدها در تایوان ساخته شده اند. مشخصات فنی متفاوت است و Gogoro 2 دارای برد 85 کیلومتر است. در مقایسه، Gogoro 2 Plus دارای برد 94 کیلومتر است.

مصرف انرژی الکتریکی در مورد Gogoro 2 41 Wh/km و برای نسخه Plus 44 Wh/km است. حدا،ر توان 30 دقیقه ای به ترتیب 7.2 کیلو وات و 6.4 کیلووات است. حدا،ر سرعت هر دو مدل 87 کیلومتر در ساعت است.

اسکوتر برقی گوگورو
اسکوتر برقی گوگورو

اسکوتر برقی Gogoro 2 دارای طراحی ساده و مینیمال با تمرکز بر راحتی و راحتی است. دارای یک تخته مسطح است که می توان از آن برای حمل وسایل مختلف استفاده کرد. این اسکوتر دارای ویژگی های فنی پیشرفته ای مانند احراز هویت زیستی از طریق اثر انگشت، face-ID و فرمان صوتی Siri است. سایر موارد برجسته عبارتند از مدل آب و هوای خودکار، مع، با یک کلیک، سیستم تسمه کربنی برای عملیات بی صدا و سیستم نظارت بر فشار باد ،تیک. Gogoro 2 دارای صفحه نمایش ابزار دیجیتال اسپرت با طیف وسیعی از ویژگی های اتصال است.

شبکه مبا، گوگورو

پلتفرم باتری قابل تعویض Gogoro می تواند با کاهش هزینه ،ید و از بین بردن اضطراب برد، تغییر دهنده بازی در فضای دو چرخ برقی باشد.

اسکوتر برقی گوگورو
اسکوتر برقی گوگورو

برخی از این مشخصات با آنچه در وب سایت هند این شرکت بیان شده است متفاوت است. به ،وان مثال، وب سایت یک برد 170 کیلومتری را برای هر دو اسکوتر نشان می دهد. این امکان وجود دارد که همولوگاسیون بر اساس یک تنظیم باتری انجام شده باشد. علاوه بر این، گوگورو می‌توانست تغییراتی را در راستای نیازهای سواری محلی ایجاد کند.

اسکوتر برقی Gogoro در هند تایید شد - به زودی راه اندازی می شود
اسکوتر برقی Gogoro در هند تایید شد – به زودی راه اندازی می شود

پیش بینی می شود که گوگورو در سایر ایالت ها و شهرهای هند نیز مشارکت های مشابهی داشته باشد. کار توسعه زیرساخت های تولید اسکوتر برقی و تعویض باتری در ماه های آینده آغاز خواهد شد.


منبع: https://www.rushlane.com/gogoro-electric-s،-،mologated-specs-range-12464623.html

هر دو اسکوتر با تایید و گواهینامه ارائه شده توسط موسسه مرکزی حمل و نقل جاده ای (CIRT) در هند تایید شده اند. گوگورو در وب سایت هند خود، مدل SuperSport را نیز فهرست کرده است. این می تواند در تاریخ بعدی راه اندازی شود.

اسکوتر برقی Gogoro در هند تایید شد - به زودی راه اندازی می شود
اسکوتر برقی Gogoro در هند تایید شد – به زودی راه اندازی می شود

Gogoro 2 قبل از عرضه در هند تایید شد

اوایل سال جاری در ژانویه، گوگورو همکاری خود را با صنایع ب،یز در ایالت ماهاراشترا اعلام کرده بود. یک صندوق خطرپذیر 50:50 به ارزش 2.5 میلیارد دلار در هشت سال آینده سرمایه گذاری خواهد شد. جدای از توسعه زیرساخت‌های تولید خودروهای الکتریکی و تعویض باتری، این مشارکت همچنین بر حوزه‌هایی مانند اشتراک‌گذاری هوشمند تحرک، کشاورزی هوشمند و ذخیره‌سازی انرژی توزیع شده تمرکز خواهد کرد.

گوگورو که بزرگترین تامین کننده زیرساخت تعویض باتری EV در تایوان است، برنامه های تهاجمی برای بازار هند دارد. این شرکت در حال حاضر با چندین نهاد در هند از جمله Hero MotoCorp ارتباط دارد. آ،ین به روز رس، این است که Gogoro به زودی اسکوترهای الکتریکی Gogoro 2 و Gogoro 2 Plus خود را در هند عرضه خواهد کرد.