اسکوتر برقی LML، دوچرخه های برقی رونمایی شد

اسکوتر برقی LML با نام “LML Star” عرضه خواهد شد، نامی که قبلا برای یکی از اسکوترهای 150 سی سی دو زمانه این شرکت استفاده می شد. برنامه‌های علامت تجاری برای نام‌های دیگر نیز مانند LML Orion، LML Stella، LML Bella Donna و LML Via Toscana وجود دارد. اسکوتر برقی LML با اسکوترهایی مانند Ather، Bajaj Chetak، TVS iQube و Hero Vida آینده رقابت خواهد کرد.

دوچرخه های الکتریکی LML – Orion و Moons،t

دو چرخ برقی LML دارای ویژگی‌های واقعاً منحصربه‌فردی است که می‌تواند به آنها کمک کند در یک بازار بسیار رقابتی برجسته شوند.

اسکوتر و دوچرخه برقی جدید LML - Star and Moons،t
اسکوتر و دوچرخه برقی جدید LML – Star and Moons،t

مقداری فضای ذخیره سازی در داخل م،ن سوخت مصنوعی موجود خواهد بود. در مورد LML Orion صحبت می کنیم، این یک چرخه باتری است. مشخصات رسمی باتری و جزئیات برد فاش نشده است. آنها احتمالاً نزدیک به تاریخ عرضه در سال آینده آشکار می شوند.


منبع: https://www.rushlane.com/lml-electric-s،-ev-bikes-revealed-launch-in-2023-12450275.html

دوچرخه برقی LML Moons،t دارای طراحی رادیکال است که دارای قاب داربست و پدال است. هر دوی این ویژگی ها در بخش دو چرخ برقی دیده نشده است. قاب پرده به دستیابی به مشخصات اسپرت تر کمک می کند و باید پویایی دوچرخه سواری را افزایش دهد. بسته باتری روی قاب قرار می گیرد. اندازه نسبتا کوچک آن نشان می دهد که محدوده در سمت پایین خواهد بود. وجود پدال ها نیز یکی دیگر از نشانه های این است که این دوچرخه دورنورد نیست.

دوچرخه برقی LML Moons،t
دوچرخه برقی LML Moons،t

از نظر طراحی، به نظر می رسد دوچرخه الکتریکی LML از دوچرخه های KTM الهام گرفته است. برخی از ویژگی‌های کلیدی عبارتند از چراغ جلو زاویه‌دار، منقار جلو، صندلی تخت نیمکتی، فرمان عمودی، چراغ‌های راهنمای شیک، دوشاخه‌های جلو USD، سیستم تعلیق عقب مونو شوک و سیستم محرک نهایی تسمه.

برنامه های راه اندازی LML EV
برنامه های راه اندازی LML EV
اسکوتر برقی LML استار دارای نمای جلویی تقویت‌شده است که به دستیابی به نمایه‌ای مستحکم و ما،ی کمک می‌کند. برخی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد مانند چراغ‌های جلو نصب‌شده روی پیش‌بند و چراغ‌های LED نقطه‌دار وجود دارند که می‌توانند هر پیامی را که می‌خواهید نمایش دهند. این اسکوتر دارای صفحات جانبی عضل، با شیارهای عمیق است که مکمل حالات اسپرت اسکوتر است. این دستگاه با یک صفحه ابزار از نوع گوشی هوشمند، که در ارتفاعی مرتفع برای دید بهتر قرار گرفته است، دیده می شود.

با توجه به ضخامت سطح تخته کف، به نظر می رسد اسکوتر برقی LML بسته باتری را در زیر تخته کف قرار داده است. قرار گرفتن در مرکز در پایین ترین نقطه، باید کنترل و هندلینگ بهینه را برای اسکوتر تضمین کند. قرار دادن باتری همچنین نشان می دهد که می تواند یک واحد غیر قابل جابجایی باشد.

اسکوتر برقی LML Star
اسکوتر برقی LML Star

در مقایسه با دوچرخه های بنزینی معمولی، دوچرخه الکتریکی LML وزن بسیار کمتری دارد. این به کاربران اجازه می دهد تا از پدال ها به شیوه ای موثر استفاده کنند. پدال ها را می توان در ،یب با موتور الکتریکی یا حالت دستی زم، که باتری به طور کامل تخلیه می شود استفاده کرد.

از دیگر ویژگی‌های کلیدی می‌توان به صندلی رو به بالا، پانل‌های کناری صاف و ریل‌های دستگیره ضخیم اشاره کرد. از نظر سخت افزاری، این اسکوتر دارای دوشاخه های تلسکوپی جلو و سیستم تعلیق تک شوک عقب است. ترمزهای دیسکی در دو انتها دارد. امکانات پیشرانه شامل یک موتور الکتریکی در وسط است که چرخ عقب را از طریق یک درایو زنجیره ای متصل می کند. موتور نصب شده در هاب نیز امکان پذیر است.

اسکوتر برقی LML Star
اسکوتر برقی LML Star
LML حضور خود را در فضای EV با سه محصول جدید آغاز خواهد کرد. این شامل یک اسکوتر برقی به نام Star و دو دوچرخه الکتریکی به نام های Moons،t و Orion است. هر سه به صورت کانسپت رسما معرفی شده اند. عرضه در سال 2023 انجام خواهد شد.

اسکوتر برقی LML – New Star

با انقلاب مداوم EV، LML شانس دومی برای بازگشت دارد. زم، این یک برند محبوب دو چرخ بود که به خاطر اسکوترهای اسپرت و پرقدرتش شناخته شده بود. این شرکت با شرکت های پیشرو مانند Piaggio، Benelli و Daelim Motor Company همکاری داشت.