اسکوتر برقی LML Star قبل از راه اندازی جاسوسی شد

Lohia Ma،ery Ltd (LML) آماده بازگشت است. در حالی که LML در تمام طول عمر خود وسایل نقلیه با موتور ICE تولید می کرد، این شرکت اکنون در حال اختراع مجدد خود به ،وان یک نام تجاری EV است. با توجه به پتانسیل EV در هند، می تو،م بگوییم که این گام منطقی برای LML است.

بخش خودروهای برقی هنوز در هند جوان است و LML این شانس را دارد که خود را در بین اولین‌ها تثبیت کند. ما چندین علامت تجاری ثبت شده توسط LML در هند دیده ایم. اکنون، ما اولین ع،‌های جاسوسی از اولین اسکوتر برقی LML را برای هند به دست آورده‌ایم.

در ،مت عقب نیز می‌تو،م یک آغوشگر تایر ببینیم که احتمالاً پلاک عقب آن را در خود جای داده است تا طراحی را مرتب نگه دارد. LML Star در کنار دو خودروی برقی دیگر در 29 سپتامبر عرضه خواهد شد. که یکی از آنها احتمالا Hyperbike نام دارد. مشخصات باتری و اعداد عملکرد هنوز توسط LML فاش نشده است و ویژگی‌ها نیز همینطور است. احتمالاً با هیرو ویدای آینده و امثال آن، شاخ قفل خواهد شد. پس از راه اندازی می تواند با شرکت هایی مانند Bajaj Chetak، TVS iQube، Ather و غیره رقابت کند.


منبع: https://www.rushlane.com/lml-star-electric-s،-spied-before-launch-12450237.html

به احتمال زیاد ستاره نامیده می شود، محصولی خوش ظاهر است. ما می گوییم تا حد زیادی در ،مت بالا. طراحی چشم نواز احتمالاً نقطه قوت LML Star در هند است. نه فقط این، منابع به Rushlane می‌گویند که دو خودروی الکتریکی 2W دیگر در اولین نمایش خود در 29 سپتامبر همراهی خواهد شد. بیا یک نگاهی بیندازیم.

اسکوتر برقی LML Star Spied

LML با ذوقی قطعات قرمز رنگ را در طراحی ادغام کرده است تا کمی ذوق بصری را نیز اضافه کند. این برجسته قرمز در نوار افقی زیر صندلی تک تکه آن و همچنین روی ریل های دستگیره ت،یم شده آن دیده می شود. LML Star از چیزی که شبیه خط مونتاژ آن است جاسوسی کرد. از این رو برخی از سیم کشی های آن هنوز قطع است. اما ،اصر یک ظاهر طراحی شامل نشانگرهای LED است. این جایی است که بدنه ستاره LML کمی برآمده می شود و به طور منظمی به تخته کف ضخیم آن جاری می شود. صحبت از تخته کف، جایی است که باتری LML Star در آن قرار دارد و مرکز ثقل را پایین نگه می دارد.

مشخصات و ویژگی ها

اسکوتر برقی LML Star دارای یک LED DRL در پیش بند جلویی است. این الگوی نقطه ای است که از LED های بزرگتر تشکیل شده است. چراغ جلو در بالای DRL قرار می گیرد و شبیه یک محفظه گرد است و می تواند یک واحد پروژکتور را نیز بسته بندی کند. پیش بند جلو به رنگ مشکی براق ساخته شده است و ظاهری منحصر به فرد به LML Star می دهد. این یک صفحه نمایش دیجیتال مربع شکل در بالای فرمان خود قرار داده است تا اطلاعات مختلف را نشان دهد.

احتمال اینکه موتور هاب هم بگیرد زیاد است. تخته کف ضخیم به نظر می رسد که موقعیت سواری تا زانو را ارائه می دهد. اگر کل باتری در اینجا قرار گیرد، ،یداران می توانند انتظار داشته باشند که یک چکمه قابل توجه زیر صندلی نیز داشته باشند. LML Star spied، رینگ‌های آلیاژی با طراحی 3 پره را دریافت می‌کند که به نظر اندازه 10 اینچ هستند و با ،تیک معمولی پوشیده شده‌اند.

LML Star دارای ترمزهای دیسکی جلو و عقب، سیستم تعلیق تلسکوپی جلو و تک شوک عقب است. به نظر می رسد که یک موتور الکتریکی در وسط نصب شده است و چرخ عقب را از طریق یک درایو زنجیره ای به حرکت در می آورد. مانند اسکوترهای معمولی، LML Star احتمالاً دارای یک بازوی چرخشی یک طرفه است که به شکل محفظه CVT طراحی شده است.

نام‌های جدید LML Electric ثبت‌شده - LML Star و LML Hyperbike
نام‌های جدید LML Electric ثبت‌شده – LML Star و LML Hyperbike

به نظر می رسد LML Star یک رویکرد طراحی تمیز و مینیمالیستی را در پیش خواهد گرفت. خطوط مستقیم و پانل های بدن تمیز همین را نشان می دهند. اما در عین حال، به‌اندازه کافی آینده‌نگر به نظر می‌رسد که بتوان به ،وان یک خودروی برقی و نه یک اسکوتر معمولی ظاهر شود. به نظر می رسد که پتانسیل آن را دارد که به یک اجماع گسترده تر متوسل شود و از این رو به دسترسی گسترده تر تبدیل شود.

اسکوتر برقی جدید LML Star Spied
اسکوتر برقی جدید LML Star Spied

LML چندین علامت تجاری در هند ثبت کرده است و اسکوتر الکتریکی آینده با دو خودروی برقی دیگر در 29 سپتامبر عرضه خواهد شد.

LML Star Spied
LML Star Spied