اسکوتر جدید پژو 400 سی سی ADV رونمایی شد

بعید است که پژو XP400 به این زودی در هند عرضه شود. بخش ما،ی اسکوتر با پتانسیل فروش محدود در مرحله نوپایی در کشور است. علاوه بر این، ترجیحات مصرف کنندگان موجود بیشتر به نفع موتورسیکلت ها است. مدتی طول می کشد تا بازار به مزایای ما،ی اسکوترها پی ببرد و ذائقه آنها را بر اساس آن تغییر دهد.

اسکوتر جدید پژو 400 سی سی ADV
اسکوتر جدید پژو 400 سی سی ADV

موتوری 400 سی سی است که حدا،ر قدرت 36 ، بخار و حدا،ر گشتاور 38 نیوتن متر را تولید می کند. راه‌اندازی سیستم تعلیق شامل دوشاخ‌های جلو USD و مونو شوک افقی در عقب است. این اسکوتر بر روی چرخ های 17 اینچی جلو و 15 اینچی عقب سوار می شود که به ترتیب با ،تیک های 110/70 و 160/60 پوشیده شده اند. وظایف ترمز توسط دیسک دوگانه 295 میلی متری در جلو و یک دیسک 240 میلی متری در عقب انجام می شود. ABS دو کاناله به صورت استاندارد ارائه می شود.

پژو XP400 در هند معرفی شد؟

برای هند، پژو موتورسیکلت متعلق به ماهیندرا قرار است اسکوتر برقی Kisbee را عرضه کند. اخیراً در کنار Ather 450X و Bounce Infinity E1 در آزمایش جاسوسی قرار گرفت. پژو کیسبی در بازارهای بین المللی از یک موتور 50 سی سی بنزینی بهره می برد. با پیشرانه الکتریکی ارائه نمی شود. نسخه الکتریکی در حال آزمایش برای هند احتمالاً یک اسکوتر برقی مقرون به صرفه با برد حدود 45 تا 50 کیلومتر است. حدا،ر سرعت را می توان به 45 کیلومتر در ساعت محدود کرد.


منبع: https://www.rushlane.com/new-peugeot-400cc-adv-s،-debuts-launch-in-2023-12453238.html

پژو XP400 در دو نسخه Allure و GT با تمرکز بر روی جاده و خارج از جاده در دسترس خواهد بود.

پژو XP400
پژو XP400

در بازار اروپا، پژو موتورسیکلت دارای طیف گسترده ای از اسکوترها در بخش 50 سی سی و 125 سی سی + است. یک اسکوتر برقی نیز به نام e-Ludix وجود دارد. پژو با هدف تنوع بخشیدن به مجموعه خود، اولین اسکوتر ADV خود را در EICMA 2022 معرفی کرد. پژو XP400 در سال 2023 در بازار اروپا به فروش می رسد.

از ویژگی‌های رایج آن می‌توان به صفحه نمایش 5 اینچی TFT با ناوبری چرخشی اشاره کرد. انتظار می رود ویژگی های ارتباطی نیز با اسکوتر ارائه شود. پژو XP400 دارای ورودی بدون کلید، پورت شارژ USB و فضای ذخیره سازی کافی در زیر صندلی است. صندلی بلند و پهن است و راحتی کافی را هم برای سوار و هم برای سرنشین تضمین می کند.

پژو XP400 رقیب ما،ی اسکوترهای با ظرفیت مشابه هوندا و یاماها خواهد بود. در دو نوع عرضه می شود. در حالی که Allure مانند یک نسخه استاندارد است که برای نیازهای جاده ای طراحی شده است، نوع GT دارای قابلیت های پیشرفته برای مسیرهای خارج از جاده است. جزئیات بیشتر در مورد پژو XP400 و قیمت آن در زمان عرضه در سال 2023 فاش خواهد شد.

اسکوتر جدید پژو 400 سی سی ADV – ویژگی ها، مشخصات XP400

طراحی کلی پژو XP400 و پوشش بدنه تیز به نظر الهام گرفته از هوندا X-ADV است. برخی از ویژگی‌های کلیدی عبارتند از چراغ‌های جلوی دوگانه، جلوپنجره بزرگ، حفاظ‌های بند انگشتی، صندلی بالابر، اگزوز بالابرنده و چراغ عقب تند. هدف اسکوتر ارائه بهترین های هر دو جهان است. چابکی و سرعت یک موتور سیکلت همراه با راحتی و تطبیق پذیری یک اسکوتر.

برخی از تفاوت‌ها از نظر نوع وجود دارد، به ،وان مثال، رینگ‌های آلیاژی در Allure و چرخ‌های سیمی در نسخه GT. Allure دارای گزینه‌های رنگی Aurora Satin Green و Sideral Matt Black است، در حالی که نسخه GT دارای رنگ‌های خا،تری ،ه و سفید برفی است. هر دو مدل دارای طیف گسترده ای از لوازم جانبی رسمی هستند. تعداد بیشتری از این موارد در حوالی زمان عرضه در دسترس خواهند بود.

اسکوتر جدید پژو 400 سی سی ADV
اسکوتر جدید پژو 400 سی سی ADV