اسکوتر ساده وان: ویژگی های ایمنی، دامنه گسترده

Simple Energy که متعهد به پیشرو بودن در صنعت برق و انرژی پاک هند است، بر تحقیق و توسعه تاکید دارد. این شرکت قصد دارد خط تولید خود را گسترش دهد و گزینه های حمل و نقل پایدار بیشتری را به بازار هند معرفی کند. اقدامی که به رفع تقاضای فزاینده برای وسایل نقلیه الکتریکی کمک می‌کند و همزمان به نگر،‌های زیست‌محیطی ناشی از حمل‌ونقل سنتی با سوخت فسیلی می‌پردازد. صنعت e2W هند طی چند ماه اخیر افزایش فروش چندین ماهه را گزارش کرده است.

ساده اول: دو چرخه ای که شما را وادار می کند با گاز خداحافظی کنید

تولید کننده هندی Simple Energy تولید اسکوتر Simple One مورد انتظار خود را آغاز کرده است. اولین واحد Simple One امروز در مرکز تولید تامیل نادو عرضه شد. راه اندازی رسمی در 23 می 2023 برنامه ریزی شده است.

مشتریان به زودی اطلاعات دقیقی در مورد زمان بندی تحویل دریافت خواهند کرد. در کنار این، ویترین مشخصات و ویژگی‌های آن را به تفصیل شرح می‌دهد. با توجه به پشتیب، قوی از مشتری که برند از طریق تاخیر طول، در راه اندازی به آن اعتماد کرده است، می توان انتظار فعالیت زیادی را تا پایان ماه داشت.


منبع: https://www.rushlane.com/simple-one-es،-battery-safety-range-12468844.html

Simple One همچنین دارای چندین ویژگی پیشرفته است که آن را از رقبای خود متمایز می کند. آنها شامل سرعت های سریع تر، زیبایی شناسی بهبود یافته، سیستم های باتری پیشرفته و پیشرانه هایی هستند که بالاترین استانداردهای ایمنی را دارند. این ،یب از ویژگی ها یک گزینه حمل و نقل پایدار را ارائه می دهد. همچنین به نگر، های رایج مربوط به وسایل نقلیه الکتریکی مانند ایمنی، عملکرد و برد می پردازد.

مشتریان مشتاقانه منتظر Simple One بودند. تا پایان ماه، آنها بالا،ه به ویژگی ها و مزایای پیشرفته آن دسترسی خواهند داشت. این شامل یک بسته باتری پیشرفته است که با بالاترین استانداردهای ایمنی مطابقت دارد. این شرکت از Simple One به ،وان ایمن ترین اسکوتر الکترونیکی موجود در بازار یاد می کند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های Simple One، برد سواری طول، آن است که به مسئله رایج اضطراب برد می‌پردازد. Simple Energy با ارائه یکی از گسترده ترین محدوده ها در بین دو چرخ برقی، نقطه فروش عمده ای را ارائه می دهد. جنبه ای که طرفدار پذیرش سریع تر وسایل نقلیه الکتریکی در هند است.

زندگی خود را با اسکوتر ساده Simple Energy ساده کنید

برای مشتری، که مدت ها منتظر بوده اند، Simple One eS، به ،وان یک گزینه حمل و نقل پایدار ارائه می شود. با نزدیک شدن به راه اندازی، به زودی مشخص خواهد شد که چه چیزی Simple One را از رقبای خود متمایز می کند.

تولید اسکوتر برقی Simple One آغاز شد
تولید اسکوتر برقی Simple One آغاز شد

اسکوتر ساده وان: پایدار، ایمن و شیک. شمارش مع، نهایی – راه اندازی در 23 مه 2023

Simple Energy با اولویت دادن به ایمنی در طراحی و تولید بسته باتری، گزینه قابل اعتمادی را برای مشتریان فراهم می کند. این می‌تواند برای مشتری، که ایمنی را در تصمیم‌گیری‌های ،ید خود لحاظ می‌کنند، ضربه‌ای فوری به همراه داشته باشد.

تولید اسکوتر برقی Simple One آغاز شد
تولید اسکوتر برقی Simple One آغاز شد

عصر جدید حمل و نقل پایدار: اسکوتر ساده وان انرژی ساده راه اندازی می شود