اسکوتر قهرمان جدید برای اولین بار جاسوسی شد

Hero MotoCorp در حال حاضر پرفروش ترین برند دو چرخ در هند است. Hero Splendor پرفروش‌ترین موتورسیکلت در هند است که در فهرست 10 موتورسیکلت برتر ما برای ماه ژوئن 2022 دیده می‌شود. Splendor به تنهایی بیش از دومین و سومین موتورسیکلت پرفروش را در مجموع به فروش می‌رساند و انتظار می‌رود که برای مدت طول، همینطور بماند.

همچنین دارای محفظه های ذخیره سازی زیر کنسول ابزار مانند سایر اسکوترهای Hero است و همچنین از شارژ تلفن USB نیز برخوردار است. این روروک مخصوص بچه ها یک دکمه i3S قابل تعویض روی دنده سوئیچ سمت راست دارد. در عقب، چراغ عقب LED به شکل «X» و نشانگرهای هالوژن معمولی چرخش دارد.

اینطور نیست که موتور 125 سی سی هیرو هیچ سس نداشته باشد: دارد. قدرت آن 9 ، بخار و گشتاور 10.4 نیوتن متر است. این موتور همچنین به فناوری i3S اختصاصی Hero متصل شده است که ویژگی توقف/شروع را برای بهبود بهره وری سوخت فعال می کند. این سبک، فرم و شخصیتی است که هر دو Destini 125 و Maestro Edge 125 فاقد آن بودند. اینجاست که اسکوتر اسپرت جدید وارد عمل می شود.

اسکوتر اسپید جدید هیرو 125 سی سی
اسکوتر اسپید جدید هیرو 125 سی سی

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/new-hero-125cc-s،-spied-for-first-time-ntorq-rayzr-rival-12443587.html

راه اندازی سیستم تعلیق یک واحد تلسکوپی معمولی در جلو و شوکرهای دوقلو در عقب است. اسکوتر اسپرت 125 سی سی هیرو ممکن است دارای چرخ های 12 اینچی باشد که از آلیاژهای ماشین برش خورده در این تریم با مشخصات بالا به همراه ترمز دیسکی جلو نیز استفاده می شود. می‌تو،م انتظار چرخ‌های فولادی و ترمزهای درام را با انواع پایین‌تر داشته باشیم. ما همچنین انتظار داریم که Hero سیستم XTec را روی این اسکوتر نیز ارائه دهد. صفحه نمایش ابزار دقیق جدید است که یک پنل ال سی دی کاملا دیجیتالی مستطیلی است که دارای ویژگی های مورد انتظار مانند اندازه گیری سفر، کیلومتر شمار، ساعت، نشانگر میزان سوخت و اتصال بلوتوث با اعلان ها و ناوبری گام به گام است.

اما در بازار اسکوتر هند، هیرو چنین انحصار بزرگی نداشته است. زیرا آن کیک هنوز در آشپزخانه هوندا است که در آن اکتیوا دم می‌شود. اگر به لیست 10 اسکوتر برتر ماه ژوئن 2022 نگاهی بیندازیم، Activa به تنهایی بیش از دومین تا نهم پرفروش ترین وسایل نقلیه را در مجموع به فروش می رساند. این چیزهای زیادی در مورد بازار اسکوتر در هند می گوید.

اسکوتر 125 سی سی هیرو جدید – طراحی اسپرت

Hero MotoCorp هنوز هیچ جزئیاتی در مورد این اسکوتر آینده فاش نکرده است. اما می‌توان آن را در فصل جشن عرضه کرد و احتمالاً قیمتی برابر با Maestro Edge دارد. این اسکوتر اسپرت 125 سی سی در زمان عرضه با سایر اسکوترهای اسپرت مانند TVS NTorq، هوندا گرازیا، سوزوکی آونیس و یاماها RayZR رقابت خواهد کرد. از این میان، Ntorq، Avenis، RayZR به طور منظم در لیست 10 اسکوتر فروش برتر قرار دارند. هیرو قصد دارد با این اسکوتر جدید 125 سی سی سهم خود را بخورد.

اسکوتر New Hero احتمالاً از همان موتور 124.6 سی سی موجود در Destini 125 و Maestro Edge 125 با فناوری i3S استفاده می کند.

اسکوتر اسپید جدید هیرو 125 سی سی
اسکوتر اسپید جدید هیرو 125 سی سی

به لطف Shifting-Gears، یک اسکوتر هیرو جدید با استتار سنگین تحت آزمایش قرار گرفته است. این روروک مخصوص بچه‌ها طراحی بسیار اسپورت‌تر و هیجان‌انگیزی نسبت به اسکوترهای فعلی در فروش Hero دارد. یک چراغ جلو LED در ،مت جلویی مانند NTorq، RayZR و Avenis به جای روی فرمان مانند Activa، Jupiter و Access نصب شده است. این به آن جذابیت اسپورت می دهد و ظاهر را بیشتر می کند، یک الگوی LED DRL جالب است. به احتمال زیاد از موتور 125 سی سی بهره می برد.

اسکوتر قهرمان جدید – ویژگی ها و راه اندازی

هیرو باید مانند Xtreme 160R جلوه ای دودی به روکش چراغ عقب می داد و آن را اسپرت تر نشان می داد. به گفته ما، یکی از موارد مهم حذف شده در این اسکوتر، درپوش پرکننده سوخت خارجی است که به راحتی به راحتی کاربر در هنگام سوخت گیری کمک می کند.

اسکوتر اسپید جدید هیرو 125 سی سی
اسکوتر اسپید جدید هیرو 125 سی سی

Hero در کارنامه خود اسکوترهایی دارد که رقیب سری Honda Activa هستند. در انتهای پایین طیف، Hero دارای Pleasure است که یک اسکوتر 110 سی سی است و در بالاترین سطح، دارای Destini 125 و Maestro Edge 125 است. اما همانطور که آمار فروش نشان می دهد، هر دو اسکوتر 125 سی سی از Hero در بین 10 اسکوتر برتر قرار ندارند.