اشتراک برق مرسدس بنز در اروپا با چالش قانونی مواجه است

تخت گاز می‌گوید پرداخت‌های یک‌باره (به‌جای اشتراک‌های مداوم) مانند آنچه توسط Polestar ارائه می‌شود، مجاز است، با این حال، نشان می‌دهد که راهی برای مرسدس بنز وجود دارد که امکان ارتقای برق از راه دور را در خودروهای الکتریکی خود فراهم کند.

بیشتر: همه چیز مرسدس بنز EQE
بیشتر: همه چیز مرسدس بنز EQS
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/mercedes-benz-power-subscriptions-face-legal-challenge-in-europe

در استرالیا، این برند هیچ برنامه‌ای برای شروع ارائه افزایش برق مبتنی بر اشتراک را تأیید نکرد – و در اروپا، قانون‌گذاران ممکن است این ایده را حتی قبل از شروع آن از بین ببرند.

برخی از برندها همچنین اشتراک هایی را برای ویژگی هایی مانند صندلی های گرم کن در اروپا ارائه می دهند که نشان می دهد «مسائل حقوقی» به خود ارتقای برق مربوط می شود تا مفهوم پرداخت های مداوم.

تنظیم دقیق موتورهای الکتریکی حدا،ر ،وجی موتور مرسدس EQ شما را 20 تا 24 درصد افزایش می دهد.

صحبت ، با Top Gear هلندیکی از سخنگویان مرسدس بنز گفت “موضوعات قانونی” به این م،ی است که فعلاً در اروپا همین کار را نخواهد کرد.

  • اشتراک برق مرسدس بنز در اروپا با چالش قانونی مواجه است
مخالفت اروپا علیه حرکت به سمت اشتراک جدید نیست. قانونگذاران نیوجرسی نیز به دنبال ممنوعیت این عمل هستند – البته فقط در ایالت خود.

در ایالات متحده، دارندگان سدان برقی EQE و SUV و EQS لیفت بک و SUV اکنون می توانند سالانه 1200 دلار آمریکا (2000 دلار آمریکا) بپردازند تا از زمان سرعت 100 کیلومتر در ساعت خود با نرم افزار حدا،ر یک ث،ه اصلاح کنند.

  • اشتراک برق مرسدس بنز در اروپا با چالش قانونی مواجه است
  • اشتراک برق مرسدس بنز در اروپا با چالش قانونی مواجه است

مرسدس بنز به ،یداران آمریکای شمالی این شانس را می دهد که با پرداخت اشتراک، نیروی بیشتری را از خودروهای خود باز کنند، اما این گزینه را در همه جا ارائه نمی دهد.

قدرت در EQE 350 4MATIC از 215 کیلووات به 260 کیلووات می رسد، در حالی که EQS 450 4MATIC برای بسته بندی 330 کیلووات، 55 کیلووات افزایش می یابد.

گشتاور نیز افزایش می‌یابد و خودروی شما را قادر می‌سازد تا به طرز محسوسی سریع‌تر و قدرتمندتر شتاب بگیرد.

اشتراک به اصطلاح افزایش شتاب با توضیحات زیر در فروشگاه آمریکای شمالی ذکر شده است: