اشکودا آینده کودیاک، سوپرب، اکتاویا را ترسیم می کند

در حالی که اشکودا در حال برنامه‌ریزی نسل بعدی خودروهای برقی خود است، ما همچنان منتظر یک مدل تمام الکتریکی برای عرضه Down Under هستیم.

این خودروساز چک اخیراً تأیید کرده است که قصد دارد Enyaq iV را به استرالیا بیاورد، اما کمبود تولید به این م،ی است که تا نیمه دوم سال 2023 آماده دریافت سفارشات نخواهد بود.

این برند اعلام کرده است که اگرچه قصد دارد تا سال 2030 بیش از 70 درصد از فروش خود را به مدل های تمام الکتریکی در اروپا اختصاص دهد، اما قصد دارد مجموعه محصولات خود را از موتورهای احتراقی بسیار کارآمد تقویت کند.

فول، واگن همچنین اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد تا پیش از پایان سال 2023 شاسی بلندهای تمام الکتریکی ID.4 و ID.5 را در صورتی که بخش محلی این شرکت راهش را پیدا کند، عرضه کند.

این خودروساز چک تایید کرده است که نسل جدید سوپرب و کودیاک را در سال 2023 و همچنین یک اکتاویا “مدرن شده” را در سال 2024 عرضه خواهد کرد.

بر اساس ج، زم، فعلی، تحویل محلی احتمالا تا سال 2024 آغاز نخواهد شد.

 • اشکودا آینده کودیاک، سوپرب، اکتاویا را ترسیم می کند
  Enyaq iV
 • اشکودا آینده کودیاک، سوپرب، اکتاویا را ترسیم می کند
  جام ،اق iV

در حالی که اشکودا در حال حاضر هیچ وسیله نقلیه هیب، پلاگین (PHEV) نمی فروشد، اکتاویا و سوپرب فعلی در بازارهایی مانند اروپا در ظاهر PHEV موجود هستند.

 • اشکودا آینده کودیاک، سوپرب، اکتاویا را ترسیم می کند
  مفهوم ویژن 7S
بیشتر: همه چیز Skoda Superb
بیشتر: همه چیز Skoda Kodiaq
بیشتر: همه چیز اشکودا اکتاویا
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/skoda-outlines-future-for-kodiaq-superb-octavi،

نسل جدید اشکوداهای احتراقی با طیف گسترده ای از خودروهای الکتریکی ملحق خواهند شد. در حال حاضر تنها یک دستگاه، Enyaq iV را ارائه می دهد.

کانسپت Skoda Vision 7S این هفته نشان داد که یک زبان طراحی جدید را پیش‌نمایش می‌کند که تا سال 2026 روی سه خودروی الکتریکی (EVs) استفاده می‌شود که شامل یک «ماشین خانوادگی» هفت نفره بر اساس این مفهوم است.

هر دو سبک بدنه SUV معمولی و “کوپه SUV” Enyaq iV قرار است پایین بیایند.

مورد دوم اخیراً مورد توجه قرار گرفت و انتظار می‌رود بر روی پلتفرم MEB Small ساخته شود که با Cupra UrbanRebel و مدل پایه فول، واگن مش، خواهد بود.

همه این خودروها بر اساس معماری ماژولار MEB گروه فول، واگن ساخته شده اند که همچنین پایه آئودی Q4 e-tron و فول، واگن ID است. Buzz، در میان دیگران.

نسل فعلی اشکودا سوپرب برای اولین بار در نمایشگاه خودروی ژنو 2015 معرفی شد و در اوایل سال 2016 به صورت محلی به فروش رسید، در حالی که کودیاک در سال 2017 دنبال شد. مورد اخیر اخیراً یک فیس لیفت متوسط ​​دریافت کرده است.

Skoda Enyaq iV از هاچ بک تمام الکتریکی Cupra Born مبتنی بر فول، واگن ID.3 وارد بازار استرالیا خواهد شد که در مراحل اولیه سال 2023 عرضه می شود.

دو مورد دیگر یک SUV جمع و جور هستند که طبق گزارش ها می توان آن را Elroq نامید و یک ماشین کوچک

 • اشکودا آینده کودیاک، سوپرب، اکتاویا را ترسیم می کند
 • اشکودا آینده کودیاک، سوپرب، اکتاویا را ترسیم می کند
  ماشین EV کوچک اشکودا

Octavia جدیدترین از این سه گانه است که آ،ین نسل آن در اوا، سال 2020 به صورت محلی به فروش می رسد. بنابراین این به روز رس، در اواسط عمر در حدود سال 2024 است.

اشکودا زبان طراحی جدید خود را پیش‌نمایش کرده و وعده تولید سه خودروی الکتریکی جدید را داده است، اما موارد دلخواه قدیمی با موتور احتراقی را فراموش نکرده است.