اشکودا در حال کار بر روی رفع مشکل Travel Assist است

“این برند از پیگیری این موضوع دست بر نمی دارد.”

  • اشکودا در حال کار بر روی رفع مشکل Travel Assist است

برخی از مالکان – اما نه همه – در نتیجه فرمان خود را تعویض کرده اند، اگرچه برخی گزارش کرده اند که این مشکل همچنان ادامه دارد.

مالک پاسخی را که از مدیر خدمات خود دریافت کرده بود به اشتراک گذاشت که به گفته آنها چنین بود: «در روح شفافیت، در 1 ژوئن 2022، رویه تعمیر برای عیب شناسایی شده در وسیله نقلیه شما توسط سازنده به‌روزرس، شد و توصیه کرد که بیشتر صبر کنید. دستورالعمل از کارخانه».

  • اشکودا در حال کار بر روی رفع مشکل Travel Assist است

گروه فول، واگن استرالیا می‌گوید که هم این شرکت و هم نمایندگی‌هایش «از همه لحاظ پاسخگو بوده‌اند» اما قادر به تعیین یک بازه زم، برای زمان اجرای تعمیر نبودند.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/skoda-working-on-fix-for-travel-،ist-issue

یکی از مالکان کودیاک پست کرده است که فروشنده اشکودا به آنها گفته است که فرمان خود را تعویض نکنند.

گروه فول، واگن استرالیا اعتراف کرده است که نتوانسته یک مشکل فنی را که آزاردهنده بوده است برطرف کند اشکودا مالکان، و می گوید هنوز در حال کار بر روی یک راه حل است.

مالکان در رسانه های اجتماعی گزارش داده اند، از جمله در AuSkoda گروه فیس بوک، از اوایل سال گذشته در مورد مشکلات مربوط به ویژگی Travel Assist.

بهترین کاری که می توانستند انجام دهند این بود که چیزی را در فرمان قطع کنند. هنوز هم پینگ اولیه و چراغ‌های هشدار را هنگام راه‌اندازی دریافت کنید و چراغ‌های هشدار اکنون دائما روشن می‌مانند منهای پینگ مداوم.»

خودروهایی مانند Skoda Octavia، Karoq، Kodiaq و Superb توسط مالکان گزارش شده‌اند که از این مشکل رنج می‌برند، جایی که صدای زنگ‌ها و پیام‌های هشداردهنده در دسته ابزار هر چند ث،ه یکبار چشمک می‌زند که «دستیار مسافرتی در دسترس نیست».

  • اشکودا در حال کار بر روی رفع مشکل Travel Assist است

«راه حل اولیه موفقیت آمیز نبود. یکی از سخنگویان گروه فول، واگن استرالیا گفت: یک راه حل دائمی با کارخانه برای این مشکل در حال جستجو است.

یکی از مالکان این خودرو گفت: “من چند ماه پیش فرمان سوپرب خود را تعویض کردم، اما دستیار مسافرتی هنوز معیوب است.” AuSkoda گروه فیس بوک.

اشکودا می گوید ویژگی Travel Assist آن ،یبی از دستیار حفظ بین خطوط، کروز کنترل تطبیقی، تشخیص علائم ترافیکی و Traffic Jam Assist برای کنترل پدال گاز، ترمزها و فرمان است.

مالک گفت: “هیچ سرنخی از زم، که یک تعمیر در دسترس است وجود ندارد و توصیه شده است که آنها 13 ماه برای تعمیر منتظر بوده اند و ظاهراً چرخ های فرمان تعویض شده هنوز هم مشکل دارند.”

«در برخی موارد، فرمان تعویض شده است.