اشکودا سوپرب جدید به شکلی مد روز به استرالیا خواهد رفت

خط کمربند بلندتر و شیب تندتری نیز به نظر می رسد.

اشکودا استرالیا می گوید این ویژگی ها پس از کاهش کمبود نیمه هادی ها بازخواهند گشت.

سوپرب برخلاف نسل بعدی فول، واگن پاسات که فقط واگن خواهد بود، در دو مدل واگن و لیفت بک عرضه خواهد شد.

حدود 90 نمونه از Superb اخیراً به نمایندگی‌ها رسیده است، زیرا این برند در یک ماه بیش از 1000 خودرو وارد کرده است که بزرگترین ذخیره آن از اواسط سال 2021 است.

  • اشکودا سوپرب جدید به شکلی مد روز به استرالیا خواهد رفت
اشکودا استرالیا حضور PHEV های محلی را رد کرده است، در حالی که با توجه به اینکه این برند اکنون یک خط تولید فقط بنزینی را به صورت محلی ارائه می دهد، بعید به نظر می رسد که دیزلی بازگردد.

اشکودا با کمبود سهام مواجه بوده است، اما قرار است این کمبود برای ا،ر مدل‌های موجود در محدوده کاهش یابد و تا پایان سال عادی شود.

اشکودا قرار است نسل بعدی خود را معرفی کند عالی بین سپتامبر و نوامبر سال جاری، اما مشتریان استرالیایی باید تا پایان سال 2024 یا اوایل سال 2025 منتظر بمانند تا یکی را در مسیر خود داشته باشند.

پاسات بعدی هنوز برای عرضه در استرالیا قفل نشده است، که می‌تواند فروش پلیس بیشتری را برای Superb باز کند – به‌ویژه که سایر بخش‌های اصلی پلیس در استرالیا، مانند کیا استینگر و بی‌ام‌و 530d، از تولید خارج می‌شوند و کرایس، 300 از بین رفته‌اند.

Skoda تا کنون در سال جاری 113 نمونه از لیفت بک و واگن Superb خود را فروخته است که نسبت به سال گذشته 66.5 درصد کاهش داشته و بسیار کمتر از پاسات (327) که اکنون فقط واگن است.

پلیس استرالیای غربی در حال حاضر از Superb برای وظایف گشت بزرگراه مانند Stinger، 530d و 300 در سایر ایالت ها استفاده می کند.

  • اشکودا سوپرب جدید به شکلی مد روز به استرالیا خواهد رفت
  • اشکودا سوپرب جدید به شکلی مد روز به استرالیا خواهد رفت

نسل بعدی سوپرب با پیشرانه های دیزلی، بنزینی و پلاگین هیب، (PHEV) عرضه می شود.

ما در عین حال، چند نسل دیگر از نسل ،وجی خواهیم داشت تا بتو،م مشتریان را تامین کنیم. همانطور که می د،د حجم آن چندان زیاد نیست.

طرح و طراحی داخلی هنوز فاش نشده است، اما بر اساس مفهوم Vision 7S، اشکودا ممکن است به دنبال یک صفحه نمایش لمسی سرگرمی به سبک تبلت به همراه یک سری دکمه های فیزیکی و سه صفحه چرخان باشد.

  • اشکودا سوپرب جدید به شکلی مد روز به استرالیا خواهد رفت

سال گذشته Superb با کمبود نیمه هادی مواجه شد که باعث شد اشکودا چراغ‌های LED ماتریسی را از برخی از نسخه‌های آن حذف کند و سیستم صوتی پریمیوم Canton با 12 بلندگو را در نوع 206TSI Sportline حذف کند.

آقای ایرمر خاطرنشان کرد که ادارات پلیس همچنان در حال تحویل خودروی فعلی هستند، اما مشتاق هستند تا سوپرب جدید را نیز به دست آورند.

Superb قبل از رونمایی در اوا، امسال تحت آزمایش جاسوسی قرار گرفته است.

نام تجاری جدید شرکت اشکودا در سوپرب جدید ظاهر می‌شود، با علامت کلمه جدید در جلو و عقب در حالی که چرخ‌ها همچنان لوگوی بالدار فعلی خود را دریافت می‌کنند.

“[It will arrive] احتمالاً حدود شش تا هشت ماه پس از Kodiaq، این به در دسترس بودن موتور مربوط می شود. CarExpert.

اگرچه ع،‌ها در استتار پیچیده شده‌اند، اما شکلی شبیه به مدل ،وجی را نشان می‌دهند، اما با یک چین تیز مشخص که اطراف پهلو و پشت را می‌پیچد.

Kodiaq در حال حاضر شش تا نه ماه پس از رونمایی جه، خود که در بهار امسال نیز برگزار می شود، وارد بازار شده است.

  • اشکودا سوپرب جدید به شکلی مد روز به استرالیا خواهد رفت

بیشتر: همه چیز Skoda Superb
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/new-skoda-superb-will-be-fa،onably-late-to-australi،

مایکل ایرمر، مدیرعامل اشکودا استرالیا تایید کرده است که Superb ممکن است حدود یک سال پس از عرضه جه، خود وارد بازار شود.

انتظار می‌رود Skoda Superb با ظاهری نسل بعدی مانند فول، واگن گلف، اشکودا اکتاویا و Cupra Formentor به معماری MQB Evo حرکت کند.