اعتماد برای ورود به صنعت خودرو

همراه با افزایش محصولات خود، این شرکت همچنین مایل است تولید سلولی و فناوری سلول سوختی هیدروژنی را از طریق سرمایه گذاری مش، یا از طریق تولید شخص ثالث راه اندازی کند. با این برنامه ها، ام جی موتور هند همچنین قصد دارد تا سال 2028 نیروی کار خود را به حدود 20000 نفر افزایش دهد.


منبع: https://www.rushlane.com/reliance-to-enter-car-industry-may-buy-stake-in-mg-motor-india-12469418.html

MG Motor در ابتدا اعلام کرده بود که قصد دارد هیئت مدیره خود را همراه با زنجیره تامین و سایر جنبه های عملیاتی خود طی چند سال آینده هندی کند. با این حال، با برنامه ریزی شرکت برای بستن قرارداد تا پایان سال جاری، این تصمیم ممکن است زودتر انجام شود.

ام‌جی موتور همچنین به‌منظور جمع‌آوری وجوه از شرکت مادر خود برای سرمایه‌گذاری‌های بیشتر در فعالیت‌های هندی خود، به دنبال تاییدیه ،ت است. اکنون 2 سال است که این تحریم اعمال شده است اما نتیجه ای حاصل نشده است. از این رو، شرکت اکنون تصمیم گرفته است که سرمایه خود را از راه های دیگر به ویژه از طریق نهادهای هندی افزایش دهد.

فروش عمده سهام ام جی موتور هند

ام جی ظرفیت تولید 1.2 میلیون واحد را از کارخانه تولید هالول خود در گجرات دارد، کارخانه ای که از جنرال موتورز گرفته است. همچنین احتمالاً یک نیروگاه دوم نیز در هالول راه اندازی می شود که ظرفیت نصب شده آن تا 3 میلیون واحد در سال است.

این خودروساز اعلام کرد که قصد دارد حدود 5000 کرور روپیه سرمایه را طی 2 تا 4 سال آینده برای دور دوم رشد در هند جذب کند که برای آن ا،ریت سهام را به شرکای محلی و سرمایه گذاران ارائه خواهد کرد. همانطور که در تاریخ، شرکت سرمایه گذاران احتمالی را در قالب می بیند Reliance Industries، Hero Group، Premji Invest و JSW Group.

راه اندازی خودروهای الکتریکی جدید، افزایش نیروی کار

موتور Reliance MG
موتور Reliance MG

MG Motor متعلق به SAIC به دنبال فروش ا،ریت سهام در تجارت خودروی هندی خود است – گفته می شود در حال مذاکره پیشرفته برای بستن قرارداد تا پایان سال جاری است.

MG Motor India، یکی از شرکت های تابعه SIAC Motor چین، با فعالیت در Halol، گجرات، به دنبال کاهش سهام ا،ریت خود در این شرکت به نهادهای هندی است. این تصمیم در حالی اتخاذ می شود که تنش ها بین هند و چین افزایش یافته است.

بسیاری از شرکت‌های مرتبط با چین در رابطه با عوامل مختلف با محدودیت‌هایی با ،ت هند روبرو هستند. این می تواند در قالب تاییدیه هایی برای سرمایه گذاری های جدید، تامین قطعات یدکی از چین، عوارض و مالیات و غیره باشد.

MG در حال حاضر 6 مدل را در هند ارائه می دهد که شامل Hector و Hector Plus، Gloster، ZS EV و Astor به همراه Comet EV اخیراً راه اندازی شده است. ام جی موتور هند همچنین اعلام کرده است که قصد دارد 4 تا 5 خودروی جدید با تاکید ویژه بر خودروهای برقی در هند عرضه کند. این مجموعه خودروهای برقی 65 تا 75 درصد از کل فروش آن در کشور را به خود اختصاص خواهد داد.