افزایش تولید فورد موستانگ Mach-E EV


آب کم عمق 150000مین خود را تولید کرده است موستانگ Mach-E شاسی بلند الکتریکی پس از تقریباً دو سال – در حالی که این کراس اوور با باتری در بازارهای بیشتری عرضه می شود.

برند Blue Oval می‌گوید قصد دارد تا اوا، سال 2023 مجموع تولید EV را به 600000 دستگاه در سال و تا سال 2026 به بیش از دو میلیون دستگاه برساند.

150000مین موستانگ Mach-E در کارخانه مونتاژ و مهر زنی Blue Oval’s Cuau،lán در مکزیک تولید شد که اخیراً برای پشتیب، از تولید بیشتر ارتقا یافته است.

دبورا مانزانو، مدیر تولید فورد، گفت: کارخانه در حال شلوغی است.

یک خط باتری جدید، خط شاسی جدید، خط مونتاژ اضافی وجود دارد، ما به م،ای واقعی کلمه در حال به حدا،ر رساندن فضا هستیم تا خودروهای Mustang Mach-E بیشتری بسازیم. ما اخیراً یک فروشگاه رنگ جدید نیز اضافه کردیم. هیچ چیز برای مدت طول، ثابت نمی ماند!»

  • افزایش تولید فورد موستانگ Mach-E EV

فورد همچنین موستانگ Mach-E را در چین به ،وان بخشی از سرمایه گذاری مش، با چانگان فورد برای بازار چین تولید می کند.

Mustang Mach-E در مجموع در 37 کشور در سال 2023 در دسترس خواهد بود، از جمله بازارهای تایید شده جدید مانند نیوزلند، برزیل و آرژانتین.

در این لیست گم شده استرالیا است که هنوز رسماً توسط فورد برای دریافت موستانگ Mach-E تایید نشده است. اما همانطور که اخیرا گزارش شده است، CarExpert می‌داند که موستانگ Mach-E یکی از پنج فورد الکتریکی اعلام شده قبلی خواهد بود که تا سال 2024 به بازار عرضه می‌شوند.

  • افزایش تولید فورد موستانگ Mach-E EV

احتمالاً به دنبال Escape پلاگین هیب، (PHEV) که امسال عرضه شد و ون های الکتریکی E-Transit و E-Transit Custom که به ترتیب در سال های 2023 و 2024 عرضه می شوند، خواهد آمد.

جای تعجب نیست که موستانگ Mach-E قرار است در نهایت به اینجا بیاید، با توجه به اینکه تحویل فرمان راست در سال گذشته در بریت،ا و ایرلند آغاز شد.

فورد استرالیا قبلاً گفته بود که شانس این شاسی بلند الکتریکی برای عرضه محلی نه به دلیل کمبود تقاضا، بلکه به دلیل کمبود عرضه کاهش یافته است.

هنوز مشخص نیست که چه مدل هایی برای سفر به استرالیا انجام می شود، اما در بریت،ا در قالب های RWD، AWD و GT ارائه می شود.

  • افزایش تولید فورد موستانگ Mach-E EV

مدل‌های RWD و AWD با باتری‌های 75.7 کیلووات ساعت (محدوده استاندارد) و 98.7 کیلووات ساعت (محدوده گسترده) ارائه می‌شوند که GT تنها باتری بزرگ‌تر از این دو را ارائه می‌کند.

RWD برد استاندارد مدل ها تولید می کنند 198 کیلو وات از قدرت و 430 نیوتن متر گشتاور، با دامنه 439 کیلومتر در چرخه تست WLTP انتخاب برای دامنه گسترده برجستگی قدرت و برد به 216 کیلو وات و 610 کیلومتر، به ترتیب.

محدوده استاندارد AWD مدل ها تولید می کنند 198 کیلو وات و 580 نیوتن متر، با طیف وسیعی از 399 کیلومتر. با دامنه گسترده باتری، انرژی به 258 کیلو وات و محدوده به 539 کیلومتر.

  • افزایش تولید فورد موستانگ Mach-E EV

فورد ادعا می کند ،وجی تا 358 کیلو وات و 860 نیوتن متر برای GT، همچنین 499 کیلومتر محدوده

از حالت س،، RWD شتاب 0-100 کیلومتر بر ساعت را در 6.9-7.0 ث،ه، AWD در 5.8-6.3 ث،ه و GT در 4.4 ث،ه انجام می دهد.

حدا،ر توان شارژ DC در مدل‌هایی با باتری کوچک‌تر 115 کیلووات و در مدل‌هایی با باتری بزرگ‌تر 150 کیلووات است.

  • افزایش تولید فورد موستانگ Mach-E EV

در داخل، یک صفحه نمایش لمسی مرکزی 15.5 اینچی پرتره و همچنین یک دسته ابزار دیجیتال استاندارد 10.2 اینچی وجود دارد.

تج،ات استاندارد در همه مدل‌های بازار بریت،ا شامل چراغ‌های جلو LED، صندلی‌های جلو با قابلیت گرم‌کن و تنظیم برقی، دوربین دید فراگیر، درب عقب برقی هندزفری و سیستم صوتی B&O با 10 بلندگو، با مدل‌های AWD و GT است که به LED تطبیقی ​​ارتقا یافته‌اند. چراغ های جلو

معرفی موستانگ Mach-E به فورد نه تنها تسلا مدل Y، بلکه هیوندای آیونیک 5 و کیا EV6 و سوبارو سولترا و تویوتا bZ4x آینده را رقیب خواهد داد.

بیشتر: همه چیز Ford Mustang Mach-E
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ford-mustang-mach-e-ev-،uction-ramping-up