افزایش قیمت تاتا نکسون در نوامبر 2022 در نوامبر 2022

خودروسازان بر اساس بازخورد بازار، مسائل تولید و جنبه‌های تجاری، به آزمایش ،یب انواع مختلف ادامه می‌دهند. برای مثال، ممکن است نیاز به افزودن برخی از ویژگی‌های ممتاز به یک نوع با مشخصات پایین‌تر بر اساس تقاضای مصرف‌کنندگان وجود داشته باشد. یا برع، نیز می تواند درست باشد. موقعیت در سمت عرضه نیز ممکن است تولیدکنندگان را وادار کند که ،یب انواع یک مدل خاص را تغییر دهند.

مشخصات نسخه جدید ن،ون

تاتا ن،ون که یکی از پرفروش‌ترین‌ها در بخش شاسی‌بلندهای زیر 4 متر است، اخیراً به تولید 400 هزار دستگاه دست یافته است.

تاتا ن،ون جدید
تصویر – MotorCraze

تفاوت اصلی بین نسخه‌های HS، L و P ZX+ و ZXA+ در بخش اطلاعات سرگرمی و راحتی و راحتی است. به ،وان مثال، Nexon ZXA+ (HS) ویژگی هایی مانند پلت فرم اتصال iRA، تشخیص زنده خودرو، کنترل از راه دور وسیله نقلیه از طریق تلفن هوشمند، تجزیه و تحلیل سفر، حالت نوکر، مکان زنده خودرو و حصار جغرافیایی را از دست می دهد. این ویژگی ها با انواع ZXA+ (L) و ZXA+ (P) موجود هستند.

تاتا موتورز اخیراً قیمت ن،ون را تا 18000 روپیه افزایش داده است. جدا از آن، آنها لیست انواع را نیز به روز کرده اند. تاتا موتورز به‌،وان بخشی از استراتژی خود برای به‌روزرس، سبد خود در فواصل زم، منظم، برخی از انواع شاسی‌بلند Nexon را متوقف کرده است. شش نسخه ای که متوقف شده اند عبارتند از XZ، XZA، XZ+ (O)، XZA+ (O)، XZ+ (O) Dark و XZA+ (O) Dark. انواع دیگر مانند جت، کازیرانگا و دارک مانند گذشته در دسترس خواهند بود.

Tata Nexon همچنین از دیدگاه های مثبتی برخوردار است که با رتبه بندی ایمنی 5 ستاره از Global NCAP ارائه می شود. باید دید این SUV در هنجارهای به روز شده تست تصادف که توسط Global NCAP پیاده سازی شده است، چگونه عمل خواهد کرد. Volkswagen Taigun / Skoda Kushaq اخیراً بر اساس روش به روز شده آزمایش شدند، که در آن آنها رتبه 5 ستاره را در ایمنی بزرگسالان و کودکان دریافت ،د.

انواع دیزل تاتا ن،ون - قیمت جدید نوامبر 2022
انواع دیزل تاتا ن،ون – قیمت جدید نوامبر 2022
به طور مشابه، ZXA+ (L) سانروف برقی با عملکرد شیب را از دست می دهد. این با انواع ZXA+ (HS) و ZXA+ (P) موجود است. ZXA+ (HS) صندلی‌های چرمی تهویه‌دار را برای راننده و کمک راننده و شارژ بی‌سیم دریافت نمی‌کند. این ویژگی ها با انواع ZXA+ (L) و ZXA+ (P) موجود هستند.

انواع بنزین تاتا ن،ون - قیمت جدید نوامبر 2022
انواع بنزین تاتا ن،ون – قیمت جدید نوامبر 2022

از نظر ایمنی، هیچ تفاوتی بین انواع HS، L و P ZX+ و ZXA+ وجود ندارد. نسخه‌های برتر Nexon دارای ویژگی‌های ایمنی مانند برنامه پایداری الکترونیکی، کنترل کشش الکترونیکی، ایموبلایزر موتور، کنترل نگه‌داشتن در سربالایی، کمک پارک مع، با سنسورهای اولتراسونیک و دوربین (راهنماهای پویا)، کاهش رول روی، پیش‌پر ، الکترونیکی ترمز، ترمز هستند. پاک ، دیسک، شب و روز IRVM، لامپ های خانه و سیستم نظارت بر فشار باد ،تیک ها را دنبال کنید.

به جای نسخه های متوقف شده، ن،ون انواع جدید XZ+ (HS)، XZ+ (L)، XZ+ (P)، XZA+ (HS)، XZA+ (L) و XZA+ (P) را دریافت می کند. تفاوت بین این انواع در درجه اول در لیست تج،ات آنها است. هیچ ویژگی جدیدی برای این گونه های جدید Tata Nexon معرفی نشده است.

افزایش قیمت تاتا ن،ون در نوامبر 2022

اعتقاد بر این است که تاتا موتورز در حال کار بر روی نسخه نسل بعدی Nexon است. جدا از به‌روزرس،‌های ظاهری و داخلی، ن،ون نسل جدید می‌تواند گزینه‌های پیشرانه اصلاح‌شده را نیز دریافت کند. تاتا موتورز همچنین در حال کار بر روی نسخه های فیس لیفت هریر و سافاری است.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-nexon-nov-2022-price-hike-nov-2022-12452789.html

در مورد Nexon، این شاسی بلند محبوب با موتورهای 1.2 لیتری توربو بنزینی و 1.5 لیتری توربو دیزل ارائه می شود. واحد بنزینی 120 ، بخار و 170 نیوتن متر تولید می کند، در حالی که موتور دیزلی 110 ، بخار و 260 نیوتن متر قدرت تولید می کند. هر دو موتور دارای گزینه های انتقال 6 سرعته دستی و 6 سرعته AMT هستند.