افزایش قیمت کیا هند در ژانویه 2023 تا 50 هزار روپیه

تحت RDE، OEM ها باید اطمینان حاصل کنند که خودروهای جدیدتر مجهز به دستگاه خود تشخیصی هستند. همانطور که در هنجارهای RDE ا،امی شده است، تمام پارامترهای انتشار را نظارت خواهد کرد. به ،وان مثال، این دستگاه حسگرهای ا،یژن، مبدل کاتالیزوری و انتشار گازهای گلخانه ای مانند گوگرد، CO2، ا،ید نیتروژن و ذرات معلق را نظارت خواهد کرد. سایر جنبه‌ها نیز مانند دریچه گاز، موقعیت میل لنگ، فشار ورودی هوا، دمای موتور و غیره نیز نظارت خواهند شد.

کیا کارنس
کیا کارنس

آزمایش‌های انجام‌شده در سال‌های اخیر نشان داده‌اند که انتشار گازهای گلخانه‌ای در طول استفاده عادی از یک خودرو در مقایسه با آلاینده‌های تولید شده در طول آزمایش‌های انجام‌شده در محیط آزمایشگاهی به‌طور قابل‌توجهی بیشتر است. این امر هدف اجباری هنجارهای انتشار را ناکام می گذارد و نگر، های زیست محیطی مرتبط را برطرف نمی کند. به ،وان یک راه حل، استانداردهای انتشار واقعی رانندگی (RDE) در چندین کشور در سراسر جهان پذیرفته شده است. در هند، هنجارهای RDE از 01 آوریل 2023 اجرا خواهد شد.

خودروهای دارای گواهینامه کیا طیف وسیعی از مزایای مانند بررسی کیفیت 175 امتیاز، ضمانت قطعات اصلی کیا، تایید شده خدمات و سابقه مالکیت خودرو، حدا،ر 4 سرویس رایگان، انتقال بدون دردسر، 2 سال/40000 کیلومتر گارانتی و فاینانس جذاب را ارائه می دهند. گزینه ها. کاربران همچنین می توانند خودروی قدیمی خود را بفروشند تا یک کیا جدید را به خانه برسانند.


منبع: https://www.rushlane.com/kia-india-price-hike-jan-2023-up-to-rs-50k-seltos-sonet-carens-12454883.html

بدیهی است که رعایت RDE مست،م نصب تج،ات و سیستم های نرم افزاری جدید است. تعدادی از نیمه هادی های پیشرفته برای چنین دستگاه هایی استفاده خواهد شد. از آنجایی که هزینه تولید افزایش خواهد یافت، خودروسازان گزینه دیگری جز افزایش قیمت ندارند. دستیابی به انطباق با RDE در مورد خودروهای دیزلی نسبتاً دشوارتر و گرانتر است. این امکان وجود دارد که انواع دیزلی در مقایسه با همتایان بنزینی خود افزایش قیمت بیشتری داشته باشند.

تاثیر تورم بالا

کیا با شروع کار با سلتوس در سال 2019، به سرعت به 5 خودروساز برتر کشور راه یافت. این شرکت کره ج،ی محصولات جدیدی مانند Sonet، Carnival، Carens و EV6 را در فواصل زم، معین معرفی کرده است.

افزایش قیمت کیا از 01 ژانویه اعمال خواهد شد و در تمام محدوده اعمال خواهد شد

کیا سلتوس
کیا سلتوس

باید دید افزایش قیمت چه تاثیری بر فروش کیا خواهد داشت. در همین حال، کیا وارد تجارت خودروهای پیش‌فرض شده است. خودروسازان دیگری مانند ماروتی، ماهیندرا و هیوندای پلتفرم های مشابهی دارند. ،ب و کار خودروهای متعلق به قبل به ،وان یک جریان درآمد اضافی عمل می کند و به شفافیت و اعتماد بیشتر برای کاربران کمک می کند.

پس از کووید، صنعت خودرو همچنان با چالش های ناشی از عدم قطعیت های ژئوپلیتیکی مواجه است. بسیاری از کشورها با تورم بالا دست و پنجه نرم می کنند که قیمت کالاها را بالا برده است. ماروتی و تاتا موتورز قبلاً در مورد آن صحبت کرده اند و احتمالاً وضعیت در مورد کیا نیز به همین منوال خواهد بود. مدتی طول می کشد تا تورم در سراسر جهان به طور کامل کاهش یابد. درست مانند سال 2022، ممکن است در سال 2023 چندین افزایش قیمت اعلام شود.

کیا در اقدامی که می تواند با روندهای تورمی مرتبط باشد، افزایش قیمت 50 هزار روپیه ای را در این محدوده اعلام کرده است. هنجارهای سختگیرانه تر انتشار و ا،امات ایمنی جدید نیز می تواند با افزایش قیمت مرتبط باشد. به جز کیا، خودروسازان دیگری مانند ماروتی سوزوکی، تاتا موتورز، رنو، آئودی و مرسدس بنز نیز افزایش قیمت‌ها را از ژانویه 2023 اعلام کرده‌اند.

هنجارهای RDE آینده