افزایش قیمت Hero MotoCorp در دسامبر 2022

Hero MotoCorp، بزرگترین تولید کننده دو چرخ هند، اعلام کرده است که قیمت موتورسیکلت ها و اسکوترهای خود را از 01 دسامبر 2022 افزایش می دهد. قیمت ها تا 1500 روپیه افزایش می یابد و بر اساس مدل و بازار خاص متفاوت خواهد بود.

Hero MotoCorp به ،وان وسیله ای برای کاهش تاثیر افزایش قیمت بر مصرف کنندگان، گفته است که به ارائه راه حل های نوآورانه تامین مالی ادامه خواهد داد. احتمالاً شامل گزینه ای از حداقل پیش پرداخت و نرخ های بهره رقابتی است. ممکن است برخی از پیشنهادات ویژه در سطح فروشنده نیز وجود داشته باشد.

قیمت اسکوتر برقی هیرو ویدا جدید از 1.45 میلیون روپیه شروع می شود.
قیمت اسکوتر برقی هیرو ویدا جدید از 1.45 میلیون روپیه شروع می شود.

این چهارمین افزایش قیمت موتورسیکلت ها و اسکوترهای Hero در سال 2022 خواهد بود. آ،ین افزایش قیمت در سپتامبر بود که قیمت ها تا 1000 روپیه افزایش یافت. در آن زمان نیز دلیل افزایش قیمت را افزایش تورم هزینه اعلام ،د. افزایش قیمت Hero MotoCorp در دسامبر 2022 تقریباً برای تمام خودروهای دو چرخ آنها از جمله فروشندگان برتر مانند Splendor، P،ion، HF Deluxe، Pleasure، Destini و غیره اعمال خواهد شد.

افزایش قیمت Hero MotoCorp در دسامبر 2022

Hero قبلاً با پرتاب اسکوتر برقی ویدا وارد فضای خودروهای الکتریکی شده است. در حال حاضر برای فروش در بنگالورو، دهلی و جیپور موجود است. سایر شهرها در ماه های آینده تحت پوشش قرار خواهند گرفت. یک دوچرخه الکتریکی نیز با همکاری Zero Motorcycles مستقر در کالیفرنیا (ایالات متحده آمریکا) در دست توسعه است. سرمایه گذاری به ارزش 60 میلیون دلار برای Zero Motorcycles تخصیص داده شده است که برای طراحی و توسعه اولین موتورسیکلت الکتریکی Hero استفاده خواهد شد.

Hero همچنین برنامه تبادل آنلاین را راه اندازی کرده است که راه عالی دیگری برای کاهش هزینه کلی ،ید است. برنامه تبادل ا،ر اسکوترها و موتورسیکلت هایی که کمتر از 15 سال عمر دارند را پوشش می دهد. کاربران فقط باید جزئیاتی در مورد وضعیت دوچرخه خود ارائه دهند تا قیمت مبا، ای را دریافت کنند. برنامه تبادل Hero کمک بزرگی به ،، است که به دنبال ،ید یک دوچرخه جدید یا ارتقاء به یک مدل با ظرفیت بیشتر هستند.

در بخش ICE، هیرو قرار است Xpulse 400 و Xtreme 400S را عرضه کند. اینها در آزمایشات جاده ای مشاهده شده اند. پروژه بزرگ دیگر دوچرخه 350 سی سی جدید است که با همکاری هارلی دیویدسون در حال توسعه است. این دوچرخه در حال حاضر در مرحله توسعه پیشرفته است. این مدل زیبایی‌شناسی طراحی امضای هارلی را دارد و از طریق نمایندگی‌های هارلی به فروش می‌رسد. این در درجه اول رقیب دوچرخه های رویال انفیلد 350 سی سی خواهد بود.


منبع: https://www.rushlane.com/hero-motocorp-price-hike-dec-2022-splendor-p،ion-12453921.html

برای محافظت از مصرف کنندگان در برابر افزایش قیمت در آینده، Hero یک برنامه پس انداز سریع در سازمان راه اندازی کرده است. این نه تنها به جذب تأثیر هزینه بیشتر کمک می کند، بلکه منجر به بهبود حاشیه می شود. با توجه به شرایط اقتصادی حاکم، هیرو انتظار دارد که تقاضا برای خودروهای دو چرخ در آینده افزایش یابد. پیش بینی می کند حجم فروش در سه ماهه آینده افزایش یابد.

قهرمان دوچرخه های آینده

افزایش قیمت موتورسیکلت و اسکوتر هیرو به دلیل شرایط تورمی حاکم است

هیرو اسپلندور جدید
هیرو اسپلندور جدید

OEM ها معمولاً سعی می کنند تورم هزینه فزاینده را تا حد امکان جذب کنند، زیرا پتانسیل تأثیرگذاری بر فروش را دارد. OEM ها می توانند فرآیندها را بهینه کنند و هزینه تولید را برای مق، با تورم افزایش هزینه کاهش دهند. به طور کلی، هدف به حداقل رساندن تأثیر بر مصرف کنندگان است. با این حال، گاهی اوقات نمی توان از افزایش قیمت جلوگیری کرد. این معمولا برای اطمینان از پایداری ،ب و کار انجام می شود.