ام‌جی آستور شارپ گزینه داخلی قرمز سانگریا را با قیمت 10 هزار روپیه دریافت می‌کند

گزینه رنگ داخلی قرمز سانگریا ارائه شده در مدل MG Astor Sharp، برای بزرگداشت سالگرد Astor است.

MG Astor جدید
MG Astor جدید

تحویل‌های Astor با ش،ت مواجه شده‌اند و MG به مشتریان در انتظار WWF 3.0 (ارزش انتظار) را ارائه کرده است. در سپتامبر 2022، آستور به همراه هکتور افزایش قیمتی را دریافت کرد که افزایشی تا 5 روپیه را به همراه داشت. 28000. اکنون، نسخه MG Astor Sharp با هزینه اضافی روپیه، گزینه داخلی سانگریا قرمز را دریافت می کند. 10000. این برای بزرگداشت سالگرد MG Astor است.

MG Astor Sharp V،t – Sangria Red Interior

بخش شاسی بلندهای کامپکت تحت سلطه هیوندای کرتا و کیا سلتوس است و ماروتی سوزوکی گرند ویتارا که به تازگی راه اندازی شده نیز سر و صدای زیادی به راه می اندازد. به ،وان تنها وسیله نقلیه زیر 200 میلیون تومان مورد استقبال قرار گرفت. MG Astor برای دریافت ویژگی‌های ADAS، 20 میلیون دلار را پشت سر 5 خودروی شاسی‌بلند جمع و جور برتر قرار می‌دهد و یک فضای داخلی ممتاز نیز دارد.

گزینه رنگ داخلی قرمز سانگریا دو رنگ با شارپ VTi-Tech MT ارائه می شود که قیمتی معادل روپیه دارد. 14.78 لک و شارپ VTi-Tech CVT که قیمت آن 300 روپیه است. 15.78 میلیون اینها روپیه است. 10،000 بیشتر از انواع مشابه بدون گزینه رنگ داخلی قرمز سانگریا دو رنگ. ،اصر طراحی شامل چراغ‌های LED سر و عقب، چراغ‌های LED با امضای DRL، سپرهای اسپرت جلو و عقب و یک جلوپنجره آسم، است.

علاوه بر هیوندای کرتا و کیا سلتوس، آستور همچنین با فول،‌واگن تایگون، اشکودا کوشاک، ماروتی سوزوکی گرند ویتارا و تویوتا اوربان کروزر HyRyder روبرو خواهد شد. سایر گزینه های رنگی Astor عبارتند از Candy White، Aurora Silver، Starry Black، Spiced Orange و Colored Glaze Red.


منبع: https://www.rushlane.com/mg-astor-sharp-gets-sangria-red-interior-option-at-rs-10k-12453515.htmlمواد لمسی نرم در سراسر فضای داخلی آن دیده می شود. این خودرو دارای سه طرح رنگ داخلی قرمز سانگریا دو رنگ، عاج عاجی دو رنگ و مشکی تا،یدو در مدل‌های با مشخصات بالا است. اکنون MG این گزینه رنگ داخلی قرمز سانگریا را روی تریم شارپ با موتور 1.5 لیتری VTi-Tech خود که به دو نوع دستی و اتوماتیک متصل است، ارائه می دهد.

MG Astor Sangria Red Interiors
MG Astor Sangria Red Interiors

این برند بریت،ایی Astor را در پنج تریم به نام‌های Style، Super، Smart، Sharp و Savvy عرضه می‌کند. این خودرو دارای اولین دستیار هوش مصنوعی هند و اولین فناوری در بخش خودمختار (سطح 2) است که به آن اجازه می‌دهد به خوبی در بخش شاسی‌بلندهای سایز متوسط ​​ممتاز قرار گیرد.

فضای داخلی با این پکیج شامل ،یب مشکی و قرمز است که در صندلی‌ها، داشبورد و پنل‌های درب آن دیده می‌شود. از دیگر ویژگی‌های داخلی می‌توان به سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی بزرگ 10.1 اینچی با ویژگی‌های خودرو متصل به سیم e-SIM اشاره کرد. فناوری i-SMART Astor بیش از 80 ویژگی خودرو متصل را نیز دریافت می کند.

مشخصات و قیمت

MG Astor در مجموع دو گزینه موتور بنزینی برای انتخاب دارد. یک موتور 4 سیلندر بنزینی 1.5 لیتری تنفس طبیعی 110 ، بخار قدرت و 144 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. و یک موتور 3 سیلندر 1.3 لیتری توربو بنزینی 140 ، بخار قدرت و 200 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. اولی دارای 5 سرعته MT یا 8 پله CVT است و دومی به یک مبدل گشتاور 6 سرعته اتوماتیک متصل می شود.

برای جذابیت بیشتر، در سرتاسر نمای بیرونی خود دارای لهجه های کرومی است. بر روی چرخ‌های آلیاژی ۱۷ اینچی سوار می‌شود که جذابیت ممتاز آن را افزایش می‌دهد. توری ایمنی شامل دوربین و رادار برای ترمز اضطراری خودکار (AEB)، کروز کنترل تطبیقی، هشدار ،وج از خط و دستیار حفظ خطوط، 6 ایربگ، کنترل کشش، کنترل شروع و فرود از سربالایی، کمک ترمز، ABS و EBD است.

قیمت MG Astor در نوامبر 2022
قیمت MG Astor در نوامبر 2022