انتشار تیزر جدید Hero Karizma

از دیگر ویژگی‌های برجسته Hero Karizma آینده می‌توان به رینگ‌های آلیاژی سیاه‌شده، طراحی صندلی‌های رو به بالا، م،ن سوخت مجسمه‌سازی‌شده و اگزوز متحرک اشاره کرد. گیره های پا کمی در عقب قرار گرفته اند که می تواند حالت سواری متعهدانه ای داشته باشد. فرمان به صورت ارگونومیک برای راحتی و کنترل بهینه قرار گرفته است. م،ن سوخت دارای شیارهایی برای اطمینان از تن، راحت برای زانوها است. طراحی صندلی‌های سوارکار، فرمان پذیری چابک و پیچیدن بدون زحمت در سرعت‌های بالا را تضمین می‌کند.

2023 Hero Karizma ZMR
2023 Hero Karizma ZMR

اجرای Hero Karizma 2023

کاریزما جدید از یک فیرینگ جانبی یک‌لایه و یکپارچه استفاده می‌کند که تا چراغ جلو امتداد دارد. این پانل ها بر خلاف هر دوچرخه هیرو دیگری که در حال حاضر تولید می شود، دارای مشخصات تراشه دار و طراحی منحصر به فرد است. فیرینگ جانبی تنها بخش کوچکی از مجموعه موتور را پوشش می دهد و بسیاری از قطعات ماشین را در معرض دید قرار می دهد. این باعث می شود که به راحتی در مورد موتور جدید دوچرخه ایده بگیرید.

این دوران دوچرخه های زنده شده است، با نام هایی مانند جوا و یزدی در حال حاضر طرفداران من،ی پیدا کرده است. چیزی مشابه در مورد کاریزما در حال برنامه ریزی است. در دوران اوج خود، کاریزما اصلی 223 سی سی به دلیل عملکرد سرزنده خود برای علاقه مندان لذت واقعی بود.

کاریزما جدید برای بازگشت
کاریزما جدید برای بازگشت

استایل و ویژگی های Hero Karizma 2023

با توجه به اینکه جوانان یکی از مخاطبان اصلی هستند، انتظار می رود Hero Karizma جدید گزینه های رنگی هیجان انگیزی داشته باشد. می‌تواند گزینه‌های رنگی یکنواخت و همچنین رنگ‌های دوگانه در پیشنهاد وجود داشته باشد. رنگی که در رویداد نمایندگی رونمایی شد، رنگ قرمز براق روشن داشت. تداخل رنگ های دیگر و همچنین گرافیک سفید روی فیرینگ و بدنه موتور برنجی رنگ قابل توجه بود.

انتظار می رود کاریزما جدید دارای موتور 210 سی سی باشد. این می تواند حدا،ر 25 ، بخار قدرت و 25 نیوتن متر حدا،ر گشتاور را ارائه دهد. این دقیقاً با اعداد عملکرد رقبا مانند سوزوکی Gi،er SF 250 و باجاج پالسار RS200. این احتمال وجود دارد که این موتور جدید در نهایت با Xpulse نیز عرضه شود. برای مرجع، کاریزما اصلی 20 ، بخار تولید می کرد.

ویژگی‌های مورد انتظار شامل عملکردهای اتصال مبتنی بر بلوتوث، کنسول ابزار کاملا دیجیتال، روشنایی LED، نشانگر بهره‌وری سوخت در زمان واقعی و ناوبری گام به گام است. Hero Karizma جدید می تواند در بازه قیمتی 1.5 تا 1.8 لک روپیه به بازار عرضه شود.


منبع: https://www.rushlane.com/new-hero-karizma-launch-date-is-29th-aug-2023-12471508.html

بزرگترین تولید کننده دو چرخ هند، Hero MotoCorp نگاهی فراتر از قلعه دوچرخه های مسافرتی خود دارد. این شرکت اخیراً کاریزما دوباره متولد شده را در یک رویداد نمایندگی به نمایش گذاشته بود. تیزرها اکنون منتشر شده اند و قرار است این دوچرخه در 29 آگوست 2023 عرضه شود.

تیزر جدید Hero Karizma Launch
تیزر جدید Hero Karizma Launch

Hero Karizma در آواتار احیا شده خود دارای ویژگی های ممتازی مانند ABS دو کاناله و خنک کننده مایع خواهد بود.

کاریزما جدید دارای سیستم خنک کننده مایع خواهد بود که اولین مورد برای موتور سیکلت Hero است. انتظار می‌رود این موتور دارای جعبه‌دنده 6 سرعته باشد که عبور کارآمد در بزرگراه و همچنین صرفه‌جویی در مصرف سوخت را تضمین می‌کند. انتظار می رود که کاریزما جدید دارای ABS دو کاناله باشد. با این حال، از آنجایی که Hero روی مقرون به صرفه بودن نیز تمرکز خواهد کرد، کاریزما ویژگی هایی مانند چنگال جلو USD را دریافت نخواهد کرد.