انرژی ساده برای افزایش حجم

Simple Energy دو اسکوتر برقی مقرون به صرفه جدید را در سه ماهه آینده عرضه خواهد کرد. با بیان این شرکت که اسکوترهای جدید «قیمت جذابی» خواهند داشت، احتمالاً حداقل یکی از این اسکوترها با قیمت حدود 1 میلیون روپیه در دسترس خواهد بود. با کاهش قیمت، واضح است که برخی از ویژگی های برتر با اسکوترهای مقرون به صرفه در دسترس نخواهند بود. مواردی مانند بسته باتری، برد و حدا،ر سرعت برای اسکوترهای برقی مقرون به صرفه جدید Simple Energy متفاوت است.

برای دسترسی به بخش بزرگتری از کاربران، Simple Energy به زودی دو اسکوتر الکترونیکی مقرون به صرفه جدید را روانه بازار خواهد کرد. این اسکوترها در زیر اسکوتر الکترونیکی پرچمدار Simple One قرار خواهند گرفت. این استراتژی مطابق با سایر OEM ها مانند Ola، Ather و غیره است که نسخه های مقرون به صرفه ای از اسکوترهای برقی خود را در چند وقت اخیر عرضه کرده اند.

اسکوترهای برقی جدید Simple Energy – چه انتظاری داریم؟

در حالی که برخی از ویژگی‌ها ممکن است در دسترس نباشند، کاربران همچنان از استانداردهای ایمنی پیشرفته‌ای که توسط Simple Energy دنبال می‌شود، بهره‌مند خواهند شد. یکی از نگر، های اصلی اسکوترهای برقی، خطر حوادث مربوط به باتری است.

Simple Energy اسکوتر برقی پرچمدار Simple One خود را در ماه می 2023 با قیمت اولیه 1.45 میلیون روپیه عرضه کرده بود. تحویل از 6 ژوئن به بعد آغاز شده است. اسکوتر برقی Simple One دارای چیزهای هیجان انگیزی مانند برد 212 کیلومتر، حدا،ر سرعت 105 کیلومتر در ساعت و شتاب 0 تا 40 کیلومتر در ساعت تنها در 2.77 ث،ه است.

گزینه دیگر برای کاهش هزینه استفاده از موتور با ظرفیت کمتر است. اسکوتر برقی Simple One دارای یک موتور الکتریکی 8.5 کیلوواتی است که حدا،ر گشتاور 72 نیوتن متری را تولید می کند. شاید همه به دنبال چنین دستگاهی با کارایی بالا نباشند.

اسکوتر برقی ساده وان
اسکوتر برقی ساده وان

با کاهش یارانه های خودروهای برقی، برای تولیدکنندگان OEM ضروری است که انواع جدید مقرون به صرفه را برای افزایش فروش عرضه کنند.

هزینه یک اسکوتر برقی را می توان از طریق چندین روش کاهش داد. یکی از ساده ترین گزینه ها استفاده از بسته باتری کوچکتر است. برد کاهش خواهد یافت، اما اسکوتر برای بخش بزرگتری از ،یداران قابل دسترسی خواهد بود. اسکوتر برقی Simple One 212 کیلومتر برد دارد. بنابراین، فضای زیادی برای کاهش حجم باتری وجود دارد. هر چیزی حدود 100 کیلومتر برد من،ی برای یک اسکوتر برقی در نظر گرفته می شود.

از دیگر ویژگی‌هایی که می‌توان آنها را حذف یا کم کرد، می‌توان به داشبورد صفحه لمسی بزرگ که با اسکوتر برقی Simple One در دسترس است، اشاره کرد. مدل های جدید مقرون به صرفه می توانند از صفحه نمایش خا،تری استفاده کنند و حتی اندازه صفحه نمایش را می توان کاهش داد. جزئیات بیشتر در هفته های آینده فاش خواهد شد.


منبع: https://www.rushlane.com/simple-energy-to-launch-new-electric-s،s-affordable-12472023.html

اسکوتر برقی Simple One از یک بسته باتری لیتیوم یون بسیار کارآمد تغذیه می کند که قوی و از نظر حرارتی به خوبی طراحی شده است. این دستگاه دارای یک سیستم مدیریت باتری پیشرفته است که به طور مداوم عواملی مانند دما و نوسانات جریان و ولتاژ را کنترل و کنترل می کند. همه این ویژگی های ایمنی با اسکوترهای برقی مقرون به صرفه آینده از Simple Energy همچنان در دسترس خواهند بود.

محدوده اسکوترهای برقی آینده Simple Energy، مشخصات