اولین تیزر رسمی فیس لیفت کیا سلتوس 2023 منتشر شد

فیس لیفت کیا سلتوس از طریق موتور 1.5 لیتری بنزینی با قدرت 115 ، بخار و گشتاور 144 نیوتن متر و همچنین موتور 1.5 لیتری توربو دیزل با قدرت 116 ، بخار و گشتاور 250 نیوتن متر به جذب نیرو ادامه خواهد داد. همچنین یک موتور بنزینی توربو در سلتوس فیس لیفت وجود خواهد داشت. این واحد 1.5 لیتری جدید با قدرت 160 ، بخار و گشتاور 253 نیوتن متر همراه با گیرب، اتوماتیک 6 سرعته iMT یا 7 سرعته دوکلاچه خواهد بود.

کیا سلتوس یک مدل مهم در خط تولید این شرکت است که به همراه سونت بیش از 50 درصد از کل فروش را به خود اختصاص داده است. رقبای سلتوس هیوندای کرتا و ماروتی گرند ویتارا و کیا هند مجموعاً 7213 دستگاه از این مدل را در آوریل 2023 فروختند که مربوط به رشد 3.90 درصدی در سال گذشته است.

فیس لیفت کیا سلتوس 2023 تغییراتی در طراحی خارجی دارد. اینها شامل یک جلوپنجره جدید در طراحی بزرگتر و برجسته تر با LED DRLهای یکپارچه می شود. همچنین دارای سپر جلوی بازطراحی شده، صفحه اسکید جدید و چراغ‌های جلو پروژکتور LED، چراغ‌های عقب LED متصل در عقب به همراه طراحی جدید سپر عقب است.

سانروف پانورامیک فیس لیفت کیا سلتوس 2023
سانروف پانورامیک فیس لیفت کیا سلتوس 2023

کیا سلتوس جدید یک سانروف پانوراما در مقابل سانروف تک جداره ای که در نمونه فعلی خود دیده می شود دریافت خواهد کرد.

انتظار می رود فیس لیفت کیا سلتوس 2023 در جولای 2023 با قیمت اولیه حدود 11 میلیون روپیه عرضه شود. این خودرو در سگمنت خود با ماروتی گرند ویتارا، تویوتا اوربان کروزر هایریدر، هیوندای کرتا و ام‌جی آستور رقابت خواهد کرد و همچنین با هوندا لیویت و سیتروئن C3 ایرکراس آینده رقابت خواهد کرد.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-kia-seltos-facelift-first-official-teaser-debut-tomorrow-12469270.html

برای افزایش فروش بیشتر، کیا هند فیس لیفت جدید Seltos را در هند عرضه خواهد کرد. پیش از آن، آنها اولین تیزر رسمی را به اشتراک گذاشته اند. اولین نمایش فردا انجام خواهد شد، که همچنین زم، است که هوندا Elevete جدید رونمایی خواهد شد.

اولین تیزر کیا سلتوس فیس لیفت هند 2023

با این حال، هیجان‌انگیزترین سانروف پانوراما و ADAS آن خواهد بود که می‌توان آن را برای نسخه‌های انتهایی آن در نظر گرفت. ویژگی های ایمنی نیز شامل 6 کیسه هوا به صورت استاندارد، سیستم نظارت بر فشار باد ،تیک، کنترل پایداری خودرو و پایه صندلی کودک ISOFIX خواهد بود.

فیس لیفت کیا سلتوس 2023 – گزینه های موتور و گیرب،

فضای داخلی نیز برخی از ویژگی‌ها و به‌روزرس،‌های فناوری را دریافت خواهد کرد. این دستگاه دارای یک صفحه نمایش دوقلو است که با دو صفحه نمایش 10.25 اینچی تنظیم شده است. یکی یک دسته ابزار و دیگری یک واحد اطلاعات سرگرمی با ویژگی هایی مانند Android Auto و Apple CarPlay است. صندلی های جلو دارای تهویه و برق، دریچه های AC عقب، کنترل های تهویه مطبوع خودکار، کروز کنترل، درب عقب برقی و دوربین 360 درجه از جمله به روز رس، های آن خواهد بود. تیزر فیس لیفت سلتوس را در زیر ببینید.