اولین تیزر هندی Toyota Innova HyCross

حتی ممکن است با زبان طراحی جه، SUV تویوتا ارتباط برقرار شود. طراحی، به ،وان یک کل، ادای احترام به Crysta ،وجی است که باعث آشنایی است. چیزی که برای حفظ تصویر Innova با وسایل نقلیه درجه یک لازم است. با توجه به جذابیت SUV آن، شبیه خواهر و برادر RAV4 به نظر می رسد. که چیز بدی نیست.

تویوتا به زودی آواتار هیب، Innova را عرضه خواهد کرد. حتی اگر تایید نشده باشد، نام Innova HyCross احتمالا قوی باقی خواهد ماند. این گامی به سوی تلاش جه، این شرکت برای الکتریکی سازی با تمرکز ویژه بر عرضه نسخه های هیب، خودروهای موجود است. این رویکرد کمی متفاوت از دیگر خودروساز، است که به سمت خودروهای برقی می روند.

Toyota Innova HyCross – اولین تیزر هند

کیت ایمنی مطمئناً دارای ویژگی هایی مانند دوربین 360 درجه و ترمز دستی الکترونیکی است. ویژگی های ADAS بحث شهر هستند و تویوتا Safety Sense (TSS) احتمالاً به HyCross خواهد رسید. TSS با کمک علائم جاده، پرتو بالا خودکار، هشدار ،وج از خط، کمک رانندگی فعال، سیستم پیش از برخورد با تشخیص عابر پیاده و کروز کنترل پویا رادار، از جمله بسیاری از موارد ارائه می‌شود.

تیزر Toyota Innova HyCross India
تیزر Toyota Innova HyCross India

در داخل، Toyota Innova Hycross جاسوسی شده است و دارای تعداد زیادی ویژگی است. این شامل یک سانروف پانوراما، عملکرد عثم، در صندلی‌های ردیف می،، نور محیطی چند رنگ و یک طبقه مسطح است. احتمالاً مطابق با Toyota Urban Cruiser Hyryder که اخیراً راه اندازی شده است، تم دو رنگی دریافت خواهد کرد. سایر جزئیات کلیدی شامل لهجه‌های نقره‌ای روی داشبورد و دریچه‌های تهویه مطبوع است که ظاهر و احساس برتر را تضمین می‌کند. از نظر کاربردی، داشبورد سمت سرنشین دارای یک فرورفتگی برای ذخیره سازی است. این بالای جعبه دستکش است.

ویژگی ها و مشخصات

استحکام Innova Crysta و قابلیت های حمل بار ممکن است با مدل های جدیدتر قابل حمل نباشد. Innova Crysta فعلی ممکن است زنده بماند و در کنار HyCross برای بخش ناوگان بفروشد. رندرهای مبتنی بر پتنت‌های فاش شده، جلوپنجره تهاجمی، سدهای بزرگ هوا، صفحات لغزنده مصنوعی، روکش بدنه، چراغ‌های جلوی شیک و موارد دیگر را نشان می‌دهند.

تیزر Toyota Innova HyCross India
تیزر Toyota Innova HyCross India

Toyota Innova HyCross ممکن است اولین Innova باشد که گزینه موتور دیزلی را کنار گذاشته است.

Toyota Innova HyCross هند به زودی معرفی می شود
Toyota Innova HyCross هند به زودی معرفی می شود – رندر

بخش خودروسازی هند دارای چند وسیله نقلیه است که واقعاً خاص شده اند. تویوتا اینووا یکی از آنهاست. نامی که فوراً قابل تشخیص است و معمولاً با فضای ممتاز MPV مرتبط است. از زمان آغاز به کار، آن را به قوت خود در ایجاد یک پایگاه بزرگ طرفداران در طول راه رفته است.

گزینه های موتور دیزلی به احتمال زیاد ارائه نمی شود. به جای آن یک پیشرانه هیب، ارائه خواهد شد. گزارش ها حاکی از آن است که ایننووا 2023 یک موتور بنزینی 2 لیتری با موتور الکتریکی هیب، خواهد داشت. مشخصات موتور هنوز فاش نشده است. ایننووا هیب، 2023 احتمالاً گزینه گیرب، دستی را از دست خواهد داد. در 25 نوامبر عرضه خواهد شد و جزئیات بیشتر در آن روز فاش خواهد شد. گفته می شود که Innova HyCross در سال آینده به محصولی با نشان سوزوکی Maruti نیز تبدیل خواهد شد.


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-innova-hycross-first-india-teaser-out-my-new-hy-12453171.html

با ثبت اختراع فاش شده خود، بدیهی است که این اولین باری است که یک Innova یک شاسی سبک وزن سبک وزن بر اساس معماری جه، جدید تویوتا (TNGA-C) دریافت می کند. مدل ،وجی دارای شاسی قاب نردب، معمولی است. Innova Hycross از نظر کیفیت سواری، کنترل کلی و هندلینگ و بهره وری سوخت برتر خواهد بود.