اولین خودروهای الکتریکی کوچک فولکس واگن جدید

همراه با سایر مدل های الکتریکی فول، واگن که در حال برنامه ریزی هستند، فول، واگن ID 2all قرار است در کارخانه اسپ،ا که توسط برند Seat گروه فول، واگن اداره می شود از سال 2026 تولید شود. فول، واگن یک خودروی الکتریکی حتی کوچکتر را نیز عرضه خواهد کرد که زیر ID2 قرار خواهد گرفت. همه. انتظار می‌رود این خودرو به اندازه پولو باشد و در آینده به ،وان برقی پولو عرضه شود.


منبع: https://www.rushlane.com/new-volkswagen-small-electric-car-debuts-450-km-range-12463681.htmlفول، واگن ID 2all مفهومی قدرت را از طریق یک موتور نصب شده در جلو با قدرت 222 ، بخار تامین می کند. این همان چیزی است که در فول، واگن گلف GTI پایه ارائه شده است. شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در کمتر از 7 ث،ه به دست می آید در حالی که انتظار می رود در چرخه تست WLTP محدوده 450 کیلومتری را ارائه دهد.

فول، واگن کوچک برقی جدید - آیدی.  2 همه مشخصات مفهومی
خودروی برقی کوچک جدید فول، واگن – شناسه. 2 همه مشخصات مفهومی

فول، واگن خودروی کوچک الکتریکی آینده خود به نام ID.2all را پیش نمایش کرده است. این خودروی الکتریکی در حال حاضر یک کانسپت است و قرار است در سال 2025 عرضه شود و فروش آن از اوایل سال 2026 آغاز شود. شناسه فاصله بین دو محور Buzz و ID.7

فول، واگن ID 2all Concept – خودروی الکتریکی کوچک برای نسل جدید

در مورد استایل بیرونی، فول، واگن ID 2all مفهومی دارای نوار نور LED با عرض کامل در جلو است. همچنین قوس چرخ های عظیمی را مشاهده خواهد کرد و بر روی چرخ های 20 اینچی مجهز به ،تیک های 225/40 R20 سوار می شود. ویژگی‌های روی خودرو همچنین شامل خط مستقیم پنجره، دستگیره‌های درهای مخفی، ستون‌های C جدید و سپر عقب با دیفیوزر مشکی برجسته است.

فول، واگن کوچک برقی جدید - آیدی.  مفهوم 2all
خودروی برقی کوچک جدید فول، واگن – شناسه. مفهوم 2all

فول، واگن ID.2all با قیمت پایه کمتر از 25000 یورو (26331 دلار / 22 لک) در نظر گرفته شده است. این ID.2all جدید که در قالب مفهومی به نمایش گذاشته شده است متفاوت از ID.Life است که اولین بار در سپتامبر 2021 معرفی شد. از طراحی آینده نگر برخوردار است و بر اساس پلت فرم MEB گروه فول، واگن برای مدل های دیفرانسیل جلو ساخته خواهد شد.

فول، واگن کوچک برقی جدید - آیدی.  مفهوم 2all
خودروی برقی کوچک جدید فول، واگن – شناسه. مفهوم 2all

خودروی الکتریکی کوچک جدید فول، واگن – ID 2all بر پلتفرم MEB Entry سوار خواهد شد و اولین مدل ID با فرمت دیفرانسیل جلو است.

فول، واگن کوچک برقی جدید - آیدی.  مفهوم 2all
خودروی برقی کوچک جدید فول، واگن – شناسه. مفهوم 2all

اطلاعات سرگرمی از طریق یک سیستم صفحه نمایش لمسی 12.9 اینچی خواهد بود. همچنین پنل های تهویه مطبوع، پدهای شارژ بی سیم گوشی های هوشمند، فرمان چند منظوره، صفحه نمایش دیجیتال کابین خلبان 10.9 اینچی و یک واحد نمایشگر سربالا را دریافت می کند. سیستم پیشرفته همچنین شامل Travel Assist و Park Assist به همراه صندلی های برقی ماساژور و سانروف پانوراما خواهد بود.

ظرفیت و برد باتری فول، واگن ID 2 همه، مشخصات

فضای داخلی کابینی شفاف و جادار با انبوهی از راحتی و راحتی راننده و سرنشین را به نمایش می گذارد. مدل 5 نفره دارای صندلی‌های عقب با ت،یم 40:60، پشتی صندلی سرنشین با قابلیت تا شدن، فضای ذخیره‌سازی زیر کف صندوق عقب و به شکل یک فضای ذخیره‌سازی 50 لیتری قابل قفل در زیر صندلی‌های عقب است.

فول، واگن کوچک برقی جدید - آیدی.  مفهوم 2all
خودروی برقی کوچک جدید فول، واگن – شناسه. مفهوم 2all

این اولین پیشنهاد فول،‌واگن است که به‌،وان مدل FWD MEB عرضه می‌شود. ابعاد به طول 4050 میلی متر، عرض 1812 میلی متر و ارتفاع 1530 میلی متر خواهد بود. فاصله بین دو محور آن 2600 میلی متر خواهد بود که فقط یک اینچ کمتر از گلف Mk8 است.

ظرفیت باتری هنوز مشخص نشده است، اما می توان از طریق شارژر سریع DC در عرض 20 دقیقه از 10 تا 80 درصد شارژ کرد. ،یداران همچنین می توانند از طریق یک شارژر 11 کیلوواتی شارژ خانگی را دریافت کنند.