اولین دسته ماروتی گرند ویتارا از هند صادر شد

ماروتی سوزوکی، برترین تولیدکننده خودروهای سواری هند، صادرات شاسی بلند پریمیوم خود، گراند ویتارا را آغاز کرده است. به تازگی اولین محموله گرند ویتارا از بندر کاماراجار عازم آمریکای لاتین شد.

همانطور که در فروش دسامبر 2022 مشاهده شد، گرند ویتارای ماروتی سوزوکی در هند موفق شده است. MSIL در نظر دارد دامنه خود را به بازارهای بین المللی گسترش دهد. گراند ویتارا در بخش خود به دلیل طراحی، فضای داخلی جادار و موتوری معروف است. با این ابتکار صادرات جدید، Maruti Suzuki به دنبال افزایش تقاضا برای UV در این مناطق است. روندی که ایجاد شده است و در هند بسیار موفق است.

همچنین یک گام استراتژیک برای تنوع بخشیدن به جریان های درآمدی شرکت است. و بر اساس تخصص خود در بازار داخلی است. در دهه گذشته، ابتکاراتی برای ایجاد هند به ،وان قطب اصلی صادرات خودرو ارائه شد. ماروتی سوزوکی این پتانسیل را دارد که با استفاده از مناطق جدید، بازار صادرات خود را بیش از پیش گسترش دهد. و افزایش تولید مدل های با تقاضای بالا.

هیساشی تاکوچی، مدیر عامل و مدیر عامل شرکت Maruti Suzuki India Limited گفت: «ماروتی سوزوکی با حمایت از تلاش‌های ،ت هند برای افزایش صادرات از هند، ابتکارات متعددی را برای افزایش حضور بین‌المللی خود انجام داده است. گسترش سبد محصولات برای صادرات یکی از ارکان کلیدی موفقیت بوده است.

با اضافه ، گرند ویتارا، اکنون طیف وسیعی از 17 خودرو صادر می کنیم. گرند ویتارا، که در جولای 2022 رونمایی شد، با استقبال چشمگیری در بازار داخلی مواجه شده است و ما مطمئن هستیم که گرند ویتارای هندی با موفقیت مشابهی در بازارهای خارج از کشور نیز مواجه خواهد شد.


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-grand-vitara-first-batch-exported-from-india-12458309.html

شرکت خودروسازی هندی Maruti Suzuki با صادرات SUV ممتاز گرند ویتارا از بندر کاماراجار به دنبال موفقیت بین المللی است.

اولین دسته ماروتی گرند ویتارا صادر شد
اولین دسته ماروتی گرند ویتارا صادر شد

شرکت سوزوکی موتور و شراکت تویوتا موتور به م،ای ماروتی سوزوکی گرند ویتارا است که در کارخانه تویوتا ،لوکار موتور بیدادی در کارناتاکا تولید می‌شود. MSIl برنامه های بلندپروازانه ای برای صادرات گرند ویتارا به بیش از 60 کشور دارد. این شامل آمریکای لاتین، آفریقا، خاورمیانه، ASEAN و سایر مناطق مجاور می شود.

صادرات گرند ویتارا

علاوه بر این، MSIL قصد دارد حضور خود را در این بازارها تقویت کند و خود را به ،وان یک بازیگر اصلی در صنعت خودروسازی جه، معرفی کند. تا سال 2022، ماروتی سوزوکی با صادرات بیش از 260000 دستگاه خودرو به نقطه عطف جدیدی در سال 2022 دست یافت. بالاترین میزان در یک سال تقویمی با اضافه شدن مدل گرند ویتارا، ماروتی قصد دارد جایگاه خود را به ،وان صادرکننده پیشرو خودروهای سواری هند مستحکم کند.

ماروتی سوزوکی با لیمیتد بندر کاماراجار قرارداد امضا کرد
ماروتی سوزوکی با لیمیتد بندر کاماراجار قرارداد امضا کرد

شهرت قوی ماروتی سوزوکی برای تولید طیف وسیعی از خودروهای مقرون به صرفه، آن را برای رقابت در بازار بین المللی من، می کند. پس از موفقیت سال گذشته، صادرات ماروتی سوزوکی این پتانسیل را دارد که به رشد خود ادامه دهد. و به طور قابل توجهی به موفقیت MSIL کمک می کند.

ماروتی طیف وسیعی از 17 خودرو را صادر می کند