اولین عکس‌های Maruti Jimny 5 Door 2023 لو رفت

ماروتی سوزوکی جیمنی را که در هند معرفی شده است، به موتور K15B مجهز می کنیم که یک موتور 4 سیلندر 1.5 لیتری NA است. قدرت 104 ، بخار و گشتاور 138 نیوتن متر دارد. در سطح جه،، تنها یک جعبه دنده 5 سرعته دستی به همراه جعبه انتقال 4X4 ارائه می شود. یک خودکار نیز می تواند در قفسه ها باشد.

Maruti Suzuki Jimny 5 Door SUV 2023 اولین ع، های پنهان نشده - از TVC S،ot
Maruti Suzuki Jimny 5 Door SUV 2023 اولین ع، های پنهان نشده – از TVC S،ot

ماروتی سوزوکی جیمنی 5 در که برای اولین حضور جه، خود در نمایشگاه خودروی 2023 در اوایل ماه آینده آماده می‌شود، در لح، منطقه لاداخ مشاهده شد. در جریان تصویربرداری TVC از SUV بود که ع،‌های جاسوسی پنهان کلیک شد.

ماروتی سوزوکی جیمنی به دلیل کوچکتر و کم قدرت بودن، می تواند رقبای خود را از نظر قیمت به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

Maruti Suzuki Jimny 2023 اولین ع، های پنهان نشده - از TVC S،ot
2023 Maruti Suzuki Jimny اولین ع، های پنهان نشده – از TVC S،ot

جیمنی با ظاهر زیبا، ظاهر مرسدس بنز G-Cl،، تن،ات کشیده و موتور پر جنب و جوش همراه با 4X4، در خارج از کشور محبوب شد. اما این نسخه 3 در بود. چیزی که به هند خواهد آمد، نوع 5 دری است که اکنون برای اولین بار در قالبی پنهان شده است. تصاویر به دیپاک تاکور نسبت داده شده است.

2023 Maruti Jimny 5 Door TVC S،ot

برخی از خودروهای قابل توجه سبک زندگی که در هند عرضه شده اند عبارتند از: Mahindra Scorpio Getaway، Tata Sierra، Maruti Suzuki Gypsy، Tata Xenon XT و Mahindra Thar CRDE. با عرضه نسل جدید Thar، ماهیندرا سبک زندگی خود را اصلاح کرده است. فورس موتورز با SUV Gurkha خود وارد عمل شد و اکنون زمان Maruti Jimny است.

2023 Maruti Jimny 5 Door SUV یک واحد سر 9 اینچی ایستاده دریافت می کند که در Baleno، Brezza و موارد دیگر انجام وظیفه می کند. فقط با روکش سخت عرضه خواهد شد. برخلاف Thar که یک آپشن تبدیل پذیر دارد. این باعث نشده است که موددرها سقف سخت جیمنی را به سقف باز تبدیل کنند.

قاطر آزمایشی خالدار، 5 درب می پوشد. همچنین برند جیمنی را دریافت می کند و برند کولی را دریافت نمی کند. حتی اگر چیدمان صندلی ها مشخص نیست، به احتمال زیاد ردیف سوم صندلی وجود خواهد داشت. دو گزینه صندلی می تواند ارائه شود – 5 نفره و 7 نفره.

Maruti Suzuki Jimny 5 Door SUV 2023 اولین ع، های پنهان نشده - از TVC S،ot
Maruti Suzuki Jimny 5 Door SUV 2023 اولین ع، های پنهان نشده – از TVC S،ot

گلگیرهای عریض، خط کلاه بلند، سیلوئت با، مانند، بدنه بلند و سطح شیشه ای بزرگ از ویژگی های جیمنی هستند. این ،یبی عالی از مردانگی و جذابیت ماشین Kei را دارد. جای تعجب نیست که چرا بسیار محبوب است. در داخل، جیمنی امکانات رفاهی ک، جه، را ندارد، اما به اندازه ای است که مانع جذابیت کلی نشود. برخلاف نسخه 3 در که در خارج از کشور فروخته می شود و دارای لامپ های هالوژن است، چراغ های جلو LED دارد.

مشخصات و راه اندازی

صحبت در مورد راه اندازی، در نیمه دوم سال آینده انجام خواهد شد. در زمان عرضه، رقیب نسخه 5 در گورکا و نسخه 5 در ثار خواهد بود. هر دو در حال آزمایش هستند. نسخه 5 درب گورکا اخیراً با نام ،اتریا در بازار بین المللی عرضه شده بود. در حالی که ماهیندرا در حال آماده شدن برای رونمایی از Thar 5 در ماه آینده است.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-maruti-jimny-5-door-first-p،tos-leak-tvc-s،ot-12452839.html