اولین موتورسیکلت الکتریکی Devot – برد 200 کیلومتر، حداکثر سرعت 120 کیلومتر در ساعت

موتورسیکلت Devot Electric از یک باتری لیتیومی LFP با حساسیت کم نسبت به مشکلات عمق دشارژ استفاده می کند. با یک شارژر داخلی و محافظ شارژ، همه پایه ها پوشیده شده است. بسته باتری از سیستم مدیریت باتری هوشمند (BMS) بهره می برد.

DEVOT Motors، یک استارت آپ برقی مستقر در جودپور، از نمونه اولیه موتورسیکلت الکتریکی آماده تولید خود رونمایی کرد. این وسیله نقلیه با عملکرد بالا دارای یک موتور 9.5 کیلووات است که شتاب سریعی را فراهم می کند و به حدا،ر سرعت 120 کیلومتر در ساعت می رسد. علاوه بر این، این دوچرخه با یک بار شارژ می تواند تا 200 کیلومتر را طی کند که آن را هم برای رفت و آمد روزانه و هم برای گردش های طول، من، می کند.

موتورسیکلت Devot Electric که قرار است راه اندازی شود دارای طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل تمیز است که با گزینه های رنگ جذاب برای م،ن و پانل های پوشش جانبی کامل شده است. با هدف بومی سازی 70 تا 90 درصد، انتظار می رود این دوچرخه در اواسط سال 2023 به جاده های هند راه پیدا کند. این البته پس از شناسایی. علاوه بر این، با انجام تحقیقات بازار، این شرکت علاقه‌مندی‌ها و علاقه‌های مشتریان را شناسایی کرده و دوچرخه را مطابق با این اولویت‌ها طراحی کرده است.

موتور سیکلت برقی اختصاصی
موتور سیکلت برقی اختصاصی

ویژگی های پیشرفته راحتی سوار را افزایش می دهد. از ویژگی های این گوشی می توان به صفحه نمایش TFT، سیستم بدون کلید (روشن/خاموش) با ضد سرقت و نقطه شارژ نوع 2 اشاره کرد. در بخش شارژ، شارژر هوشمند دارای برد 60 کیلومتری در یک ساعت شارژ است. رابط هوشمند حالت های سرعت خود را زنده می کند. جزئیات مربوط به همان در حال حاضر در دسترس نیست.

استارتاپ EV مستقر در جودپور، DEVOT Motors از دوچرخه برقی 9.5 کیلوواتی با برد 200 کیلومتر در Auto Expo 2023 رونمایی کرد. حدا،ر سرعت 120 کیلومتر در ساعت

موتور سیکلت برقی اختصاصی
موتور سیکلت برقی اختصاصی

تحقیقات جامع بازار به شناسایی ترجیحات مشتری، نمونه سازی اولیه و تست استقامت کمک کرد، علاوه بر این، این شرکت همچنین یک پایه تامین کننده قوی برای اطمینان از تولید روان دوچرخه ایجاد کرده است. DEVOT علاوه بر عملکرد قدرتمند خود، دوچرخه را با در نظر گرفتن پایداری محیط زیست ساخته است. با انتشار کمتر و مصرف انرژی کم، دوچرخه EV جایگزین سبزتری برای موتورسیکلت های نفتی معمولی است.

ویژگی ها، فناوری باتری

ویژگی ها همچنین شامل کنترل دما و شارژ مجدد از طریق بازسازی انرژی است. عملکرد و پایداری محیطی با این دوچرخه برقی همراه است. آلایندگی کم و مصرف انرژی آن را به جایگزینی سبزتر برای موتورسیکلت های سنتی تبدیل کرده است.


منبع: https://www.rushlane.com/devot-electric-motorcycle-debuts-200-km-range-top-s،d-12458253.html

DEVOT Motors مرکز تحقیق و توسعه (R&D) خود را در بریت،ا تأسیس کرده است. و یک مرکز توسعه در جودپور، راجستان. پس از تحقیقات در بریت،ا، مدیر عامل شرکت توسعه محصول را به زادگاه خود در جودپور آورد. به این ترتیب یک استارت آپ برقی تشکیل شد تا به پروژه انقلابی موتورسیکلت الکتریکی با برد 200 کیلومتر بال بدهد.

شارژ نیز کارآمد است و برای شارژ کامل تنها 3 ساعت طول می کشد. موتور سیکلت برقی به گونه ای طراحی شده است که کاربردی باشد، برای استفاده روزانه و سفرهای طول، ایده آل باشد. در نگاه اول به نظر می رسد موتورسیکلت برقی Devot یک گزینه قدرتمند، کارآمد و کاربردی برای ،، است که به دنبال یک حمل و نقل سازگار با محیط زیست هستند.

موتورسیکلت الکتریکی Devot جدید