اولین موتورسیکلت برقی ماده جدید

بنیانگذار و مدیر عامل گروه، Mohal Lalbhai، گفت: «این یک نقطه عطف بزرگ در سفر با Arun، Prasad، Saran و 300 مبتکر در Matter است. با اولین بارها، مفت،م که بگویم این موتورسیکلت ما را به آینده ای که همه ما آرزویش را داشتیم هدایت خواهد کرد. چشم انداز ما به ما انگیزه داده است تا وضعیت موجود را به چالش بکشیم، در رسیدن به هدف پایدار و مقاوم بم،م و با چابکی راه دشواری را طی کنیم. امروز ما سفر هند به سمت برقی شدن را با موتور سواری هند تسریع می کنیم.


منبع: https://www.rushlane.com/new-matter-electric-motorcycle-debuts-made-in-ahmedabad-12453583.html

موتور سیکلت برقی دنده ای دارای یک سیستم خنک کننده مایع فعال ثبت شده است. این کار بسته باتری و موتور و لوازم الکترونیکی برق را خنک می کند. یک گیرب، دستی HyperShift با موتور الکتریکی استفاده می شود. موتور الکتریکی 10.5 کیلوواتی با گیرب، دستی متوالی اختصاصی جفت می شود. رزرو به زودی باز خواهد شد. و در احمدآباد تولید خواهد شد.

MatterCharge، استاندارد و شارژ سریع

MatterCharge، شارژر داخلی آن را می توان با هر دوشاخه 5 آمپری استفاده کرد. به غیر از شارژ استاندارد، می توان با یک کانکتور مش، به شارژ سریع روی آورد. شارژر هوشمند 1 کیلوواتی روی برد به صورت استاندارد ارائه می شود. مدت زمان شارژ باتری 5 ساعت تعیین شده است. ساختار شارژ دارای محافظت بیش از شارژ است.

جنبه های طراحی شامل یک چراغ جلو پروژکتور LED دو کاره، چراغ های عقب LED ت،یم شده، چراغ های راهنما جلویی یکپارچه با بدنه و یک اسپینر در معرض دید متصل به موتور است.

موتورسیکلت برقی ماده جدید
موتورسیکلت برقی ماده جدید

ویژگی های راحتی شامل فضای ذخیره سازی با چراغ های داخلی و درگاه شارژ گوشی هوشمند است. خوشه ابزار 7 اینچی با قابلیت لمس به اتصال 4G و نرم افزار اندروید متکی است. مشتریان می‌توانند اطلاعات زیادی از جمله سرعت، موقعیت دنده، حالت سواری، ناوبری، رسانه، کنترل تماس و سایر ویژگی‌های هوشمند را از دسته ابزار جمع‌آوری کنند.

همه موتورسیکلت‌های جدید Matter Electric امروز اولین عرضه جه، خود را داشته است. این دستگاه دارای یک بسته برق 5 کیلووات ساعتی با چگالی انرژی بالا است که با نام مادهEnergy 1.0 مطابق با AIS 156 است. واحد یکپارچه شامل بسته باتری، BMS، واحد DriveTrain (DTU)، ماژول های تبدیل نیرو و سایر سیستم های حفاظتی است. این بسته از یک سیستم مدیریت حرارتی هوشمند یکپارچه (IITMS) استفاده می کند.

عملکرد خودرو در شرایط آب و هوایی گسترده با دمای محیطی 10- تا 55 درجه سانتیگراد آزمایش شده است. ترمزهای دیسکی جلو و عقب با ABS با ،تیک های بزرگ همراه شده اند. این برای ترمزهای سخت و ایمن به دلیل بهبود کشش و ،بندگی جاده در نظر گرفته شده است. یک قاب گهواره دوگانه در حال استفاده است و پایداری خودرو، دینامیک سواری و توانایی پیچیدن را بهبود می بخشد.

موضوع رزرو موتور سیکلت برقی به زودی افتتاح می شود. در احمدآباد ساخته می شود

موتورسیکلت برقی ماده جدید
موتورسیکلت برقی ماده جدید

یکپارچه سازی یکپارچه باعث دسترسی به کنترل ها می شود. این شامل قفل / باز ، از راه دور، geofencing، ردیابی موقعیت مک، زنده، و نظارت بر سلامت خودرو می شود. مشتریان می‌توانند اطلاعات مربوط به آمار سواری، وضعیت شارژ، ناوبری فشاری و موارد دیگر را دریافت کنند. فوب کلید مبتنی بر نزدیکی یک ورودی بدون کلید غیرفعال را ایجاد می کند. با نزدیک شدن به وسیله نقلیه می توان وسیله نقلیه را قفل/باز کرد.

ترمز جلو و عقب دیسکی با ABS