اولین Armado ALSV دفاع ماهیندرا به ارتش هند تحویل شد

Mahindra Defense Armado ALSV هیچ شاسی بلندی نیست که بتو،د ب،ید. این به ویژه برای نیروهای مسلح طراحی و توسعه یافته است. MDS (Mahindra Defense Systems) آرمادو را به ،وان بخشی از قرارداد بزرگ سال 2021 برای ساخت وسایل نقلیه تاکتیکی زرهی برای ارتش هند توسعه داد. در اصطلاح فنی، Mahindra Defense Armado یک ALSV (خودروی تخصصی سبک زرهی) است. MDS مراسم پرچم گذاری را در 16 ژوئن 2023 برگزار کرد.

این وسیله نقلیه بر روی ،تیک های تمام زمینی 318/80-R17 BFGoodrich سوار می شود که می تواند تا 50 کیلومتر را با پنچر یا بدون هوا طی کند. ماهیندرا یک سیستم باد ، ،تیک مرکزی، مشابه مرسدس بنز G63 AMG 6X6 را در خود جای داده است. سیستم تعلیق Bilstein، سه برف پاک کن شیشه جلو، رنگ ماسه، ORVM های عظیم روی کاپوت، سیستم PA، وینچ الکتریکی، نارنجک انداز از ،اصر قابل توجه هستند.

– anand mahindra (@anandmahindra) 17 ژوئن 2023

چیست و چگونه کار می کند؟

دفاع مسلح ماهیندرا
دفاع مسلح ماهیندرا

حفاظت بالستیک B7 و حفاظت Stenag Level II، ظرفیت حمل 1000 کیلوگرم و 8 پرسنل از نقاط قوت کلیدی Mahindra Defense Armado ALSV هستند.

آناند ماهیندرا، رئیس ماهیندرا و ماهیندرا، در توییتی نوشت: «در #MahindraDefence ما به تازگی تحویل Armado را آغاز کرده‌ایم—اولین خودروی تخصصی سبک زرهی هند.

از Sukhvinder Hayer و کل تیمش که با صبر، پشتکار و اشتیاق خود این پروژه را به واقعیت تبدیل ،د تشکر می کنم. pic.twitter.com/wYttXVMKKq

Mahindra Defense Armado دارای حفاظت بالستیک B7 و حفاظت Stanag Level II است. زره پوش بالستیک B7 باید از سرنشینان در برابر گلوله های زره ​​پوش تفنگ های تک تیرانداز پرقدرت محافظت کند. حفاظت Stanag Level II تهدیدات انفجار نارنجک و مین و توپخانه پرقدرت تا 115 میلی متر در 80 متر را تضمین می کند. فرمان آرمادو می تواند LHD یا RHD نیز باشد.
منبع: https://www.rushlane.com/1st-mahindra-defence-armado-alsv-delivered-to-indian-army-12472224.html

Mahindra Defence Armado به گونه ای طراحی شده است که یک وسیله نقلیه چند منظوره باشد. مناطق اصلی مورد علاقه عبارتند از گشت زنی در بیابان و امنیت مرزی، یک وسیله نقلیه شناسایی، گشت زنی عمومی، و شاید حتی یک حامل سلاح نیز. نیروهای ویژه، تیم های واکنش سریع و حتی تیم های ضد تروریستی از این خودرو بهره مند خواهند شد.

تحویل آرمادو دفاع ماهیندرا آغاز شد
تحویل آرمادو دفاع ماهیندرا آغاز شد

طراحی، توسعه و ساخته شده با افتخار در هند برای نیروهای مسلح ما. جی هند. من به @Prakashukla که بخش دفاعی ما را با تعهدی عظیم رهبری کرده است، درود می فرستم. او همچنین در توییتی نوشت: «از سوخویندر هایر و کل تیمش که این پروژه را با صبر، پشتکار و اشتیاق خود به واقعیت تبدیل ،د، سپاسگزارم.»

یک موتور 3.2 لیتری توربو دیزل به این خودروی زرهی نیرو می دهد و از دیزل درجه ناتو نیز پشتیب، می کند. 215 ، بخار قدرت و 500 نیوتن متر گشتاور این ماشین عظیم را در 12 ث،ه به سرعت 60 کیلومتر در ساعت می رساند. حدا،ر سرعت حدود 120 کیلومتر در ساعت است و حتی می تواند 1 تن بار را حمل کند. در ،مت داخلی، تا 8 نفر صندلی دارد که در مقایسه با هاموی نمادین دو برابر است.

SP Shuka، رئیس شرکت Mahindra Defence، Mahindra Aero،e و رئیس SIDM (انجمن تولیدکنندگان دفاعی هند) در توییتی نوشت: «Mahindra #Defence تولید و تحویل Armado را آغاز کرد – اولین خودروی تخصصی هند که در کشور برای نیروهای مسلح ما طراحی، توسعه و ساخته شده است. . ما کاملاً وقف خدمت به ملت از طریق محصولات و خدمات خود هستیم. جای هند».

ماهیندرا دفاع آرمادو تحویل اولین لات به ارتش هند شد
ماهیندرا دفاع آرمادو تحویل اولین لات به ارتش هند شد

ALSV دفاع مسلح ماهیندرا