اولین MPV Maruti Invicto قبل از عرضه به نمایندگی Nexa می رسد

اولین MPV Maruti Invicto
اولین MPV Maruti Invicto

Maruti Invicto، یک Toyota Innova Hycross تغییر یافته، در بخش MPV ممتاز از پلت فرم TNGA-C تویوتا و پیشرانه هیب، قوی استفاده می کند.

قبل از عرضه در 5 جولای، اولین واحدهای MPV جدید Maruti Invicto اکنون وارد نمایندگی‌های Nexa در سراسر هند شده‌اند. در مورد آرایش بیرونی، Maruti Invicto با طراحی جلوپنجره جلوی جدید با نوارهای کرومی، سپر جلوی بازطراحی شده، طراحی اصلاح شده چراغ‌های جلو، چراغ‌های عقب جدید و رینگ‌های آلیاژی جدید دیده می‌شود.

Invicto در کارخانه تویوتا در Bidadi در Karnataka در کنار Hycross تولید می شود. این خودرو بر روی پلت فرم تویوتا TNGA-C قرار خواهد گرفت و از یک پیشرانه هیب، قوی بهره می برد. Maruti Suzuki Invicto احتمالا در تریم های Zeta و Alpha عرضه خواهد شد.

ماروتی سوزوکی با پیشرانه هیب، قوی عرضه می شود

Maruti Suzuki Invicto، یک MPV ممتاز، که نسخه‌ای از تویوتا اینووا هیکراس است، برای رزرو از طریق نمایندگی‌های Nexa با پیش پرداخت 25000 روپیه باز شده است. اگرچه هیچ قیمتی در تاریخ اعلام نشده است، اما قرار است این مدل پر قیمت ترین مدل در خط تولید این شرکت باشد.

فضای داخلی همچنین دارای تج،ات ممتاز با صندلی‌های جلوی تهویه‌دار، صندلی راننده برقی، سانروف پانوراما، روشنایی محیطی، تهویه مطبوع دو ناحیه‌ای و سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 10 اینچی و سیستم موسیقی JBL با 9 بلندگو خواهد بود. ایمنی در مجموع از طریق 6 ایربگ، سنسورهای پارک جلو، دوربین 360 درجه و ADAS مبتنی بر رادار خواهد بود.

اولین MPV Maruti Invicto
اولین MPV Maruti Invicto

گزینه هیب، قوی با e-CVT جفت خواهد شد. پس از عرضه، Maruti Invicto جدید با تویوتا Innova Hycross، Mahindra XUV700 و غیره در بخش 25 تا 30 میلیون روپیه رقابت خواهد کرد.

این خودرو در بالای گرند ویتارا قرار خواهد گرفت و انتظار می‌رود قیمت‌ها از حدود 25 میلیون روپیه (نمایشگاه سابق) شروع شود. این تنها با پیشرانه هیب، عرضه خواهد شد. از سوی دیگر قیمت بنزینی اینووا هیکراس بین 18.55 تا 19.55 میلیون روپیه است، در حالی که قیمت انواع هیب، از 25 تا 30 میلیون روپیه است.

Maruti Suzuki Invicto وارد NEXA شد

Innova Hycross با یک موتور 2.0 لیتری بنزینی تنفس طبیعی و همچنین یک آپشن هیب، ارائه می شود. Invicto تنها با یک آپشن هیب، ارائه خواهد شد. این یک سیستم هیب، قوی با قدرت 186 ، بخار و گشتاور 188 نیوتن متر با بازده سوخت ادعایی 23.24 کیلومتر بر لیتر خواهد بود.

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/first-maruti-invicto-mpv-arrives-at-nexa-dealer-ahead-of-launch-12472337.html