اپل عمیق تر از همیشه در پورشه جدید شما فرو می رود

بیشتر: Apple CarPlay: شیرجه عمیق به نسل بعدی
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/apple-dives-deeper-than-ever-into-your-new-porsche

مشتریان همچنین می توانند از Apple CarPlay برای ،یب عملکردها در حالت های سلامتی استفاده کنند.

My Porsche App همچنین حساب‌های موجود را با ارائه‌دهندگان شخص ثالث، مانند Apple Music، به برنامه‌های مرتبط در سیستم اطلاعات سرگرمی پیوند می‌دهد.

“فناوری و دیجیتالی شدن فاکتورهای حیاتی برای جذابیت ماندگار برند ما – اکنون و در 75 سال آینده” هستند.

عملکرد توسعه یافته در کاین به روز شده در دسترس خواهد بود و در سه ماهه سوم سال 2023 در دسترس خواهد بود و به مرور زمان برای مدل های دیگر نیز عرضه خواهد شد.

  • اپل عمیق تر از همیشه در پورشه جدید شما فرو می رود

دقیقاً مانند ویجت‌های آیفون، اینها «نماهای» کوچک‌تری از یک برنامه هستند که می‌توانند روی یک صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی خاص قرار بگیرند و اطلاعات قابل‌توجهی مانند قرارهای تقویم آتی، آب‌وهوا یا اندازه‌سنج سفر را ارائه دهند.

  • اپل عمیق تر از همیشه در پورشه جدید شما فرو می رود
    اپل کارپلی آینده

این شرکت قول داده است که با اضافه شدن قابلیت های بیشتر به Apple CarPlay، به روز رس، های بیشتری در راه است.

در آن زمان اعلام شد که قصد دارد تا پایان سال 2023 یک صفحه نمایش سه صفحه نمایش را به همراه ویجت های توسعه یافته تر معرفی کند.

با استفاده از یک کد QR نمایش داده شده در سیستم اطلاعات سرگرمی خودرو، رانندگان می توانند به سرعت گوشی خود را به خودروی خود متصل کنند.

این شرکت فناوری اعلام کرد که نسل بعدی CarPlay توسط مدل‌هایی از طیف وسیعی از تولیدکنندگان از جمله JLR، مرسدس بنز، پورشه، فورد، رنو، ولوو، هوندا و نیسان و غیره پشتیب، می‌شود.

این به روز رس، همچنین اجازه می دهد تا این عملکردها در خودرو با استفاده از سیری تنظیم شوند.

اپل سال گذشته اعلام کرد که قصد دارد به طور قابل توجهی CarPlay را بازنگری کند و به آن اجازه دهد تا عملکردهای بیشتری از خودرو را تنظیم کند.

رانندگان می‌توانند از میان طیف گسترده‌ای از تم‌ها انتخاب کنند و همچنین می‌توانند جنبه‌های هر یک را سفارشی کنند.

ماتیاس اولبریچ، مدیرعامل پورشه دیجیتال و مدیر عامل پورشه AG، می‌گوید: «ما برای بهبود بیشتر برنامه My Porsche و استفاده از قابلیت‌های Apple CarPlay برای ارائه یک تجربه واقعاً پیشرفته برای مشتری هیجان‌زده هستیم.

  • اپل عمیق تر از همیشه در پورشه جدید شما فرو می رود

پورشه به کاربران Apple CarPlay اجازه می دهد تا با یک به روز رس، جدید، عملکردهای خودروی بیشتری را نسبت به قبل کنترل کنند.

پورشه همچنین به رانندگان این امکان را می‌دهد تا تصاویر مدل خاص خود را در Apple CarPlay و برنامه My Porsche برای گوشی‌های هوشمند نمایش دهند.

این برنامه همچنین به شما امکان می دهد تهویه مطبوع، نور محیط و تنظیمات صوتی را تنظیم کنید، مقصدها را به سیستم ناوبری ارسال کنید و میزان باتری را مشاهده کنید.

  • اپل عمیق تر از همیشه در پورشه جدید شما فرو می رود

این برند ادعا می‌کند که اولین سازنده‌ای است که رابطی ارائه می‌کند که به مشتری، که از Apple CarPlay استفاده می‌کنند اجازه می‌دهد بدون نیاز به ،وج از نرم‌افزار ادغام آیفون، به کنترل آب و هوا، نور محیط، ایستگاه رادیویی و تنظیمات صوتی دسترسی داشته باشند.

اپل همچنین نماهایی را با نمایش نقشه کامل ارائه می دهد. با این مضامین، نقشه می‌تواند بین دو شماره‌گیری دایره‌ای فو، کند، یا راننده می‌تواند یک نمایش نقشه سه بعدی کامل را انتخاب کند و سرعت و اطلاعات دیگر به فو، ثانویه منتقل شوند.