اکنون یک خودروی موستانگ RC Hoonicorn وجود دارد، و این یک چیز رویایی است

ماشین RC تمام چرخ متحرک است و دارای یک خط محرکه مهر و موم شده برای جلوگیری از ،، شوک های پر از روغن، و حلقه های ف،ی و چرخ دنده های پینیون است، که دومی دوام طول، مدت را تضمین می کند. یک ESC برس دار قابل برنامه ریزی Reedy SC500X و یک سیستم رادیویی 2 کاناله 2.4 گیگاهرتز اطمینان حاصل می کنند که لذت بی وقفه زیادی خواهید داشت.

قیمت ماشین Hoonigan RC چقدر است؟

Hoonicorn RC Car در دو نسخه عرضه خواهد شد: یکی با قیمت 579.99 دلار و دیگری با قیمت 679.99 دلار. نسخه اول موتور، گیرنده، رادیو و بدنه Hoonicorn را ارائه می دهد، در حالی که نسخه دوم فقط لوازم جانبی دیگری را که ممکن است به آن نیاز داشته باشید، مانند شارژر و باتری اضافه می کند. Team Associated همچنین به‌روزرس،‌های زیادی مانند شارژر باتری، باتری‌های اضافی، موتورها، بیت‌های تعلیق و مایعات را ارائه می‌کند.

اکنون یک ماشین موستانگ RC Hoonicorn وجود دارد، و این یک چیز رویایی است - تصویر 1092854

خودروی RC بر روی شاسی جدید Apex2 ساخته شده است و دارای طول 18 اینچ و عرض 7.87 اینچ است. برخلاف خودروی واقعی که دارای موتور V-8 است، خودروی RC از یک موتور 3 قطبی برس خورده نیرو می‌گیرد – که البته 1400 ، بخار قدرت ندارد. همچنین دارای سیستم تعلیق مستقل در جلو و عقب با کمک فنرهای نخی و روغنی و پنجه فعال عقب است – ویژگی هایی که آن را برای سرگرمی های خارج از جاده من، می کند. تعلیق فعال عقب اجازه می دهد تا میزان تغییر انگشتان پا در چرخه تعلیق، افزایش یا کاهش ،بندگی عقب تنظیم شود. و در مورد آفرود، مدل RC همچنین به چرخ‌های مسابقه‌ای VF503 آمریکایی که در Kill All Tires پیچیده شده‌اند، بلبرینگ‌های تمام ف،ی، محورهای محرک فولادی و مکان‌های قابل تنظیم ضربه‌گیر مجهز شده است.

اکنون یک ماشین موستانگ RC Hoonicorn وجود دارد، و این یک چیز رویایی است - تصویر 1092855

Hoonicorn RC Car چیست؟

این شما هستید که تصمیم می گیرید این مقدار زیاد است یا خیر، اما به خاطر داشته باشید که هونیتراک 914 ، بخاری کن بلاک به قیمت 1.1 میلیون دلار فروخته شد! در حالی که Hoonicorn هنوز برای فروش فهرست نشده است، شما فقط می تو،د مقدار پولی را که ،ی برای آن پرداخت می کند تصور کنید، بنابراین داشتن یک نمونه کوچک کار بدی نخواهد بود.


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/there-s-now-a-،onicorn-mustang-rc-car-and-it-s-a-thing-of-dreams-ar196868.html