اگر پلیس بخواهد من را بکشد چقدر می توانم رانندگی کنم؟

ناگفته نماند که هر ، در مورد ایمنی در جاده، مناطق راحتی متفاوتی دارد، بنابراین ممکن است احساس نکنید که نمی‌تو،د از جاده خارج شوید تا برای پلیس توقف کنید. در این مورد، تا زم، که راحت هستید به رانندگی ادامه دهید، اما مطمئن شوید که سرعت خود را افزایش ندهید یا سعی نکنید از پلیس فرار کنید.

در بزرگراه، ممکن است یک محل توقف اضطراری باشد، یا لبه دور جاده اگر خطوط فرعی بزرگی وجود دارد، یا – اگر در جاده‌ای روستایی رانندگی می‌کنید – ممکن است بهترین نقطه برای توقف در مسیر ،ی باشد. راهرو

اگر مشخص شود که درگیر تعقیب پلیس هستید، ممکن است با سه سال حبس و سه سال محرومیت از رانندگی روبرو شوید.

بهترین توصیه این است که ایمن رانندگی کنید، و – صرف نظر از اینکه در کدام ایالت یا قلمرو هستید – اگر پلیس قصد دارد شما را به هر دلیلی بکشد، پس باید مطمئن شوید که در صورت ایمن بودن این کار را متوقف کنید.

اگر افسری بخواهد جلوی شما را بگیرد، متوجه خواهید شد. آنها چراغ های چشمک زن و/یا آژیرهایشان را روشن خواهند کرد و اگر متوجه نشدید، ممکن است از طریق بلندگوی خودرو نیز با شما ارتباط برقرار کنند.

با این حال، واضح است که در کوئینزلند، ذهنیت کاملاً متفاوت است.

یکی از افسران گشت بزرگراه به ما گفت که “پلیس همیشه یک نقطه امن را برای عقب نشینی انتخاب می کند، زیرا می داند که اول ضربه می زند”. این به این دلیل است که پلیس سعی نمی کند از شما سبقت بگیرد و جلوی شما را بگیرد. به نظر می رسد خطرات بسیار زیاد است.

افسر بدون قید و شرط اظهار داشت که توقف در اسرع وقت – مانند، در وسط یک بزرگراه سه خطه – ایمن ترین راه برای انجام کارها نیست. آنها گفتند که راهنمایی آنها برای همه کاربران جاده صرفاً این است که “در صورت ایمن بودن این کار را انجام دهند”.

به ،وان مثال، اگر در یک منطقه مس، رانندگی می کنید، می تو،د جلوی یک ایستگاه خدمات، یک پارکینگ یا به سادگی کنار خیابان باشد.

به ،وان مشاوره حقوقی در نظر گرفته نشده است. با مقامات مربوطه راه در ایالت یا قلمرو خود تماس بگیرید.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/،w-far-can-i-drive-if-the-police-are-trying-to-pull-me-over

در حالی که رانندگان مست بیشتر به رانندگی ادامه می دهند و توقف نمی کنند. آنها ممکن است نشانگر خود را روشن کرده باشند و قصد خود را برای عقب نشینی نشان دهند، اما اغلب به رانندگی خود ادامه می دهند.

اگر بعد از مدتی نتو،د توقف کنید، پلیس ممکن است وضعیت را یک تعقیب و گریز در نظر بگیرد – اگرچه این معمولاً با سرعت زیاد برای تلاش و فرار پلیس همراه است.

بدیهی است که مواد مخدر و ،ات الکلی نیز نقشی در این امر ایفا می‌کنند، زیرا مخاطب ما بیان می‌کند که «مثل افراد را ، می‌کند» و احتمال بیشتری دارد که ریسک کنند.

یکی از افسران پلیسی که با او صحبت کردیم گفت که اگر بتو،د جایی برای توقف پیدا کنید که امن و دور از سر راه هر ، دیگری باشد، این بهترین کار است.

  • اگر پلیس بخواهد من را بکشد چقدر می توانم رانندگی کنم؟

اگر باز هم رعایت نکنید، ممکن است صدای آژیر را از «ناله» به «بله» تغییر دهند، یا شاید «بوق هوا را بزنند».

در ایالت های دیگر مانند کوئینزلند، یک سیاست “عدم پیگیری” وجود دارد که قرار است تضمین کند که نتیجه برای همه افراد دیگری که ممکن است در جاده باشند ایمن باشد.

  • اگر پلیس بخواهد من را بکشد چقدر می توانم رانندگی کنم؟

در کوئینزلند، ذهنیت این است که افسران تعقیب نخواهند کرد مگر اینکه “شرایط شدید” وجود داشته باشد، ی،ی اگر افسر بداند که راننده مرتکب جرم “حبس ابد” شده است – شاید آنها به ،ی شلیک کرده باشند، و راهی برای دستگیری وجود ندارد. آنها را به دنبال وسیله نقلیه فرار.

یک نشانگر دیگر – هرگز روی تاج تپه توقف نکنید. ممکن است برای برخی منطقی به نظر برسد، اما در وحشت لحظه‌ای، نمی‌خواهید از جایی که سایر کاربران جاده نزدیک می‌شوند جلو بروید و نتو،د به موقع توقف کنید.

این یک تجربه آزاردهنده است که توسط پلیس کشیده می‌شوید، حتی اگر کار اشتباهی انجام نداده باشید.

  • به ،وان یک قانون سرانگشتی، از جایی که ایمن است بکشید
  • در وسط بزرگراه یا بزرگراه توقف نکنید
  • پلیس ممکن است شما را تعقیب کند و سعی کند یک مکان امن را پیدا کند تا شما را بکشد

افسر گشت بزرگراهی که با او صحبت کردیم گفت: “85 درصد از افرادی که توقف نمی کنند، نوجوانان در اتومبیل های سرقتی هستند، بنابراین پایان بدی به پایان می رسد – اغلب با کشته شدن یک فرد بی گناه”.

بنابراین وقتی ،ت به انتخاب زمان من، برای توقف می‌رسد، ممکن است متوجه شوید که پلیس شما را تعقیب کرده و سعی می‌کند به شما کمک کند تا از سر راه سایر کاربران جاده خلاص شوید. به طور معمول، پلیس از شما می‌خواهد که از جاده خارج شوید، و در حالت ایده‌آل وارد فضایی شوید که وسیله نقلیه شما و آنها باعث ایجاد ترافیک یا تصادف نشوند.

همانطور که قانون جنایات 1900 در نیو ساوت و، راننده بیان می‌کند: (الف) ،ی که می‌داند، به طور منطقی باید بداند یا دلایل منطقی برای مشکوک بودن دارد که افسران پلیس در تعقیب خودرو هستند و راننده باید خودرو را متوقف کند، و (ب) ،ی که خودرو را متوقف نمی‌کند. وسیله نقلیه، و (ج) که پس از آن وسیله نقلیه را بدون احتیاط یا با سرعت یا به نحوی خطرناک برای دیگران رانندگی می کند، مرتکب تخلف شده است.