اگزوزهای دوگانه کیا سلتوس جدید، نشانگرهای ترتیبی

فیس لیفت کیا سلتوس هندی در مقایسه با مدل جه، اخیراً عرضه شده، از طراحی عقب متفاوت و اگزوزهای اسپرت دوگانه بهره می برد.

فیس لیفت کیا سلتوس جدید 2023
فیس لیفت کیا سلتوس جدید 2023

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/new-kia-seltos-dual-exhausts-sequential-indicators-spied-12465911.html

کیا قبلا فیس لیفت سلتوس را در بازار جه، عرضه کرده است. اما هنوز هم در هند راه اندازی نشده است. آنها در حال حاضر در حال آزمایش سلتوس در مناطق مختلف هند هستند. از آنجایی که سلتوس خودروی بسیار مهمی برای کیا است، آن‌ها برای اطمینان از اینکه سلتوس فیس لیفت شده با موفقیتی برابر با نسل قبلی خود روبرو می‌شود، سنگ تمام نمی‌گذارند.

فیس لیفت کیا سلتوس 2023 برای دریافت اگزوز دوگانه، نشانگرهای دور LED متوالی
فیس لیفت کیا سلتوس 2023 برای دریافت اگزوز دوگانه، نشانگرهای دور LED متوالی

سلتوس اولین خودرویی است که کیا در هند عرضه کرده است. گفته می شود، این خودرو همچنین مهم ترین خودرو برای این برند در هند است. زیرا این خودرویی است که کیا را در بازار خودروی هند به طور گسترده مورد استقبال قرار داد. امروزه کیا در میان 5 برند برتر خودرو در هند قرار دارد و بیشتر این موفقیت به دلیل سلتوس است.

ویژگی های جدید فیس لیفت کیا سلتوس 2023 برای اولین بار منتشر شد

گزینه های پیشرانه شامل NA 1.5 لیتری بنزینی با 113 ، بخار و 144 نیوتن متر، 1.5 لیتر دیزل با 113 ، بخار و 250 نیوتن متر و در نهایت، یک گزینه 1.5 لیتری توربو بنزینی با 158 ، بخار و 253 نیوتن متر است. گیرب، های 6 سرعته MT، IVT، 6 سرعته AT و 7 سرعته DCT احتمالا ارائه می شوند. راه اندازی ممکن است در حدود فصل جشن اتفاق بیفتد. قیمت فیس لیفت کیا سلتوس مدل 2023 مطابق با رقبا باقی خواهد ماند که حدود 10 تا 19 لاخ روپیه است.

نسخه کیا سلتوس ADAS قبلاً مورد آزمایش قرار گرفته است. ویژگی های ایمنی فعال شده ADAS به افزایش ایمنی کمک می کند. سایر موارد مورد انتظار، سانروف پانوراما، سایه های رنگ داخلی کمی متفاوت است. آلیاژها و پروفیل جلویی عمدتاً مطابق با مدل جه، هستند.

تغییر دیگری که در ویدیوی جاسوسی مشاهده می‌کنیم، درمان دوگانه اگزوز است که در مدل جه، نیز یافت نمی‌شود. ع،‌های جاسوسی قبلی سلتوس فیس لیفت با اگزوز دوگانه مواجه نشدند. این احتمال وجود دارد که برخی از انواع آن را دریافت کنند و برخی نه. کیا ممکن است اگزوز دوگانه فیس لیفت سلتوس را برای نسخه های X-Line و GT Line برتر رزرو کند.

ADAS برای نیو کیا سلتوس تایید شد

کیا سلتوس 2023 بار دیگر مورد آزمایش جاسوسی قرار گرفت، اما این بار جزئیات جالب جدیدی را فاش کرد. به لطف این ع،‌های جاسوسی جدید، اکنون می‌تو،م تأیید کنیم که Seltos برای هند در طراحی عقب آن نسبت به مدل فیس لیفت جه، کمی متفاوت است. بخش عقب برای اگزوزهای دوقلوی اسپرت Seltos با مشخصات هند و چراغ های عقب مختلف با نشانگرهای متوالی.

خودروهای جدید بیشتری با ویژگی ADAS در هند عرضه می شوند. فیس لیفت جدید هوندا سیتی و نسل جدید هیوندای ورنا با ویژگی های ADAS عرضه می شوند. در فضای SUV جمع و جور، این تنها MG Astor است که در حال حاضر با ADAS ارائه می شود. شاسی بلند کامپکت بعدی در خط تولید ADAS فیس لیفت Creta و فیس لیفت Seltos خواهد بود.

فیس لیفت Seltos هندی دارای یک چراغ عقب متفاوت با ،اصر LED به صورت عمودی است که برخلاف ،اصر افقی نازک و براق با مدل جه، است. عملکرد متوالی نشانگرهای LED خود را دریافت می کند که یک لمس عالی را اضافه می کند. اولین وسیله نقلیه ای که نشانگرهای دور متوالی را در این بخش معرفی کرد، رنو کپچر (منقضی شده از هند، RIP) بود.