ایسوزو یوته استرالیا رئیس جدیدی پیدا می کند

با توجه به اینکه بازار نشانه‌های امیدوارکننده‌ای از بهبود را نشان می‌دهد و هر دو D-Max و MU-X در صدر بخش‌های مربوطه خود محبوب هستند، من امیدوار هستم که بتو،م بر روی حرکتی که Sato-san برای IUA تعیین کرده است، ادامه دهیم.

جونتا ماتسویی پس از 15 سال در بخش های مختلف جه، با شرکت ایسوزو و میتسوبیشی، به ،وان مدیر عامل ایسوزو یوته استرالیا انتخاب شد.

آقای ماتسویی گفت: «تحت نظارت آقای ساتو، به لطف تداوم تمرکز بر رشد فروش پایدار، در عین حال تمرکز بر رضایت و حفظ مشتری، نتایج واضحی به دست آمده است – سه حوزه مهمی که من قصد دارم به پیشبرد آنها ادامه دهم.

  • ایسوزو یوته استرالیا رئیس جدیدی پیدا می کند

او از امروز جایگزین آقای هیرویاسو ساتو خواهد شد.

ایسوزو اوت استرالیا می گوید که تغییر در رهبری “در زمان من، انجام می شود” و تجربه او “کلید موفقیت آینده IUA” است.

هیرویاسو ساتو پس از چهار سال به ،وان مدیر عامل Isuzu Ute استرالیا، به ،وان رئیس شرکت میتسوبیشی تایلند و شرکت Thai-MC در بانکوک، تایلند به تایلند بازخواهد گشت.

یک رئیس جدید در شهر وجود دارد ایسوزو یوته استرالیا.

در سال 2008 ماتسویی به بخش تجاری ایسوزو در شرکت میتسوبیشی ملحق شد، قبل از اینکه در سال 2012 پیشرفت‌های تجاری جدید را در بخش‌های خودرو و حمل‌ونقل در تایلند، اندونزی، روسیه، هند و آفریقا به عهده گرفت.

  • ایسوزو یوته استرالیا رئیس جدیدی پیدا می کند

برای باقیمانده سال 2023، ایسوزو بر رشد فروش و رضایت مشتری تمرکز کرده است. این خودرو در حال حاضر به ،وان دهمین خودروساز پرفروش استرالیا رتبه بندی شده است و تاکنون 1931 دستگاه D-Max و 2053 SUV MU-X فروخته است.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/isuzu-ute-australia-gets-a-new-boss

در سال 2022، ایسوزو برای اولین بار در بین 10 برند برتر استرالیا قرار گرفت و با فروش 35323 دستگاه در رتبه نهم قرار گرفت.