ایسوزو V کراس 4X4 برای ارتش هند؟ اسپید در رنگ سبز، با سایبان نرم

Isuzu V-Cross 1.9 لیتری دیزلی با قدرت 161 ، بخار و گشتاور 360 نیوتن متر یکی از قدرتمندترین گزینه ها در این بخش است.

ایسوزو V-Cross 4x4 برای ارتش هند
ایسوزو V-Cross 4×4 برای ارتش هند؟
اینجاست که قاطر آزمایشی Isuzu V-Cross که اخیراً مشاهده شده است کاملاً جا می‌شود. ایسوزو ممکن است در حال آزمایش یک ناو نظامی برای ارتش هند باشد. قاطر آزمایشی خالدار، در سایه سبز به پایان رسید – چیزی که به ،وان استاندارد توسط ایسوزو در هند ارائه نشده است. این یک سایه سبز روشن بود، برخلاف سایه سبز تیره که عموماً با وسایل نقلیه نظامی مرتبط است. ویدیوی جاسوسی به 91 Wheels اعتبار داده شده است.

در اینجا 4X4 به دلیل زمین‌های دشوار انتخاب ارجح است. همانطور که زمین خائنانه تر می شود، دنده های کم برد موجود با 4X4s به رهایی از موقعیت های دشوار کمک می کند. در حال حاضر، نیروهای مسلح هند نیسان جونگا، نیسان 1 تن، ماروتی جیپسی، ماهیندرا MM، میتسوبیشی پاجرو، تاتا سافاری استورم، تاتا سومو، تاتا زنون، ماهیندرا راکشاک، تویوتا فورچونر، فورس گورکا، ک،یک و ماهیندرا اسکور را معرفی کرده‌اند. .

ایسوزو V-Cross 4X4 برای ارتش هند؟

خودروی مورد بحث در اطراف NCR دهلی مشاهده شد و دارای یک سایبان نرم بود. V-Cross برای اه، حمل نیرو، نصب اسلحه های بزرگتر ایده آل است و می تواند به ،وان یک وسیله نقلیه گشت زنی در زمین های باز استفاده شود. به طور کلی، وسایل نقلیه گشتی از نظر طول کوتاهتر و باریکتر هستند، بنابراین مانورپذیری بلامانع است.

ایسوزو V-Cross یک آفرود سبک زندگی است که در درجه اول رقیب تویوتا هایلو، است. طول آن 5295 میلی متر، عرض 1860 میلی متر، ارتفاع 1855 میلی متر و فاصله بین دو محور 3095 میلی متر است. فاصله آن از زمین 225 میلی متر است. این موتور با موتور 1.9 لیتری 4 سیلندر توربو دیزل قدرتی 161 ، بخاری و 360 نیوتن متری دارد. گزینه های گیرب، شامل 6 سرعته MT و 6 سرعته AT است. ایسوزو همچنین امکان انتخاب بین پیشرانه های 4X2 و 4X4 را برای PVs نیز ارائه می دهد.

برای گشت زنی، 4X4 ها اغلب به یک سایبان نرم مجهز هستند که به آنها اجازه می دهد تا حد ممکن دید داشته باشند. برخی از این خودروهای گشتی دارای توپخانه ثابت نیز هستند. نفربرها باید تعداد زیادی سرباز را به یکباره در خود جای دهند. ترجیحا با سایبان نرم. به نظر می رسد وانت بارها انتخاب ارجح برای این اه، هستند.

ارتش هند به طور دوره ای وسایل نقلیه قدیمی و نامن، را بازنشسته می کند و این نقاط با وسایل نقلیه جدیدتر پر می شود. اخیرا شاهد حضور Scorpio Cl،ic در ارتش هند بودیم. حدس و گمان هایی وجود دارد که نشان می دهد ماروتی جیمنی با یک تاپ نرم نیز در نظر گرفته شده است.

مشخصات و ویژگی ها

برای ارتش هند، خودروهای زرهی سبک و غیر زرهی به اندازه خودروهای زرهی کامل اهمیت دارند. همه آنها اه، مختلفی را دنبال می کنند. برای کاربردهایی مانند گشت زنی و حمل پرسنل غیر از مناطق جنگی، از خودروهای نظامی غیر زرهی استفاده می شود.

اگر توسط ارتش هند القا شود، ایسوزو V-Cross به گونه ای پیکربندی می شود که دارای 4X4 باشد. بر اساس نیاز نیروهای مسلح، موتور ممکن است متفاوت تنظیم شود. در حال حاضر، مجموعه ایسوزو در هند شامل شاسی بلندهای MU-X، V-Cross و Hi-Lander در PV و D-Max در CV است. این تنها یک کارخانه تولیدی در هند در سری سیتی، منطقه تیروپاتی، آندرا پرادش دارد.


منبع: https://www.rushlane.com/isuzu-v-cross-4×4-for-indian-army-green-colour-12461861.html