این اسکوتر / موتور سیکلت برقی می تواند با قیمت 35 هزار روپیه مال شما باشد

نوشا اشاره می کند که این فقط برای او یک روپیه هزینه داشته است. 40000 برای ساخت اولین نمونه اولیه خود. از آنجایی که انتخاب های بد زیادی در مورد این نمونه اولیه وجود داشت، او اشاره می کند که اگر مجبور شود دوباره این کار را انجام دهد و آن را بفروشد، فقط یک روپیه هزینه دارد. فقط 35000 او همچنین ادعا می کند که سفارش های متعددی از سراسر کشور و حتی خارج از کشور وجود داشته است. او مایل است در آینده ترمزهای احیا کننده را به آن اضافه کند.

Nausha EV
Nausha EV

به همان اندازه که عجیب به نظر می رسد، توزیع وزن در این طراحی وحشتناک خواهد بود زیرا تمام جرم آن در بالا قرار دارد. من خودروهای برقی را از پایه در کارگاه های وسایل نقلیه الکتریکی و هیب، ساخته ام زیرا مهندس خودرو هستم. من خیلی کارها را متفاوت انجام می دادم. اما فقط من هستم. شما چی فکر میکنید؟ آیا این اسکوتر برقی عجیب و غریب را می ،ید؟

به نظر می رسد سایر اجزای قاب نیز ضایعات ف،ی باشند. اگرچه ناوشا می‌گوید همه چیز از ضایعات است، اما به نظر می‌رسد که موتور توپی، باتری و کنترل‌کننده از یک EV متفاوت تهیه شده‌اند. اجزای سیستم تعلیق نیز ممکن است از سایر اسکوترهای برقی بلند شوند. اندازه چرخ ها احتمالاً 10 اینچ است که به طور گسترده در دسترس است.

با این حال یک چیز باقی می ماند و بسیار ستودنی است. این از مواد ضایعاتی ساخته شده است. و به همین دلیل، به پسر کمک کنید تا از مواد زائد به خوبی استفاده کند و یک نمونه اولیه کار جمع کند. توجه: این محصول نهایی نیست و در فروش نیست.


منبع: https://www.rushlane.com/this-electric-s،-could-be-yours-for-rs-35000-12453981.html

موتورسیکلت برقی ناوشا شرکتی نیست که قطعات خودروهای برقی را از چین وارد کند و برندی به آن بزند و آن را روزگار بگذارد. این در واقع هنوز محصولی برای فروش نیست. صاحب این موتور سیکلت برقی عجیب و غریب آن را از روی علاقه و سرگرمی ساخته است.

باتری، کنتر،، BMS و سایر اجزا در داخل محفظه استوانه ای اصلی قرار دارند. در حالی که موتور هاب در پشت آن نصب شده است. دو نمونه اولیه مورد بحث وجود دارد، یکی زرد و دیگری مشکی. خودروی زرد دارای ترمز درام جلویی است، در حالی که خودروی مشکی اینطور نیست. چراغ جلو و عقب LED به ترتیب در جلو و عقب وجود دارد.

قیمت و راه اندازی

اما بیشتر آنها شبیه هر دو چرخ برقی دیگری هستند که در آنجا وجود دارد. اگر چیزی بخواهید که شبیه هیچ چیز دیگری در بازار نباشد، چه؟ اگر به چیزی غیرعادی نیاز دارید چه؟ یکی با دمدمی مزاجی و هر کره چشمی را که به آن چشم دوخته باشد می گیرد؟ به نظر می رسد نوشا از پنجاب به شما کمک کرده است.

اسکوتر / موتور سیکلت برقی ناوشا

آیا تا به حال هوس کرده اید اسکوتر برقی با قیمت کمتری داشته باشید؟ خوب، شما در حال لذت بردن هستید زیرا هند اکنون مانند قبل در معرض اسکوترهای برقی قرار گرفته است. امروزه برندهای بی شماری وجود دارند که خودروهای دو چرخ برقی را عرضه می کنند. برخی از آنها زیر رادار نیز پرواز می کنند.

از آنجایی که این اسکوتر برقی به صلاحدید مالک از مواد ضایعاتی ساخته شده است، محصول نهایی در فروش نیست.

موتور سیکلت / اسکوتر برقی ناوشا
موتور سیکلت / اسکوتر برقی ناوشا

او ادعا می کند که کل وسیله نقلیه الکتریکی را از مواد ضایعاتی ساخته است که برای هر گونه استفاده ای نامن، تلقی می شدند. Nausha به طور انتخابی ،اصر قراضه خاصی را انتخاب کرده است که من، این ساخت است. به نظر می رسد ،مت مرکزی استوانه ای EV بدنه یک موتور چاهک زیردریایی کشاورزی است که قطعات داخلی آن برداشته شده است.

Nausha EV
Nausha EV