این اولین نگاه شما به مازراتی 1200 اسب بخاری GranTurismo Folgore است

این ویدیو همچنین اولین نگاهی به بدنه بدون استتار GranTurismo جدید ارائه می‌کند و یک زبان طراحی تکاملی را نشان می‌دهد که از نسل قبلی آن گرفته شده است. اگرچه مازراتی مشتاق بود تا ،اصر طراحی برند جدیدی مانند چهره برگرفته از ابرخودروی MC20 و همچنین نام تجاری مدل اسکریپت جدید خود را که در گلگیرهای جلو قرار داشت، معرفی کند. تنها راه واقعی برای تشخیص این مازراتی برقی این است که بد،م نشان Folgore علاوه بر عدم وجود سرک اگزوز نشان دهنده چیست.

مازراتی GranTurismo Folgore چقدر سریع است؟

این اولین نگاه شما به مازراتی 1200 ، بخاری GranTurismo Folgore است - تصویر 1100182

این پیشرانه از سه موتور الکتریکی تشکیل شده است و قادر است GranTurismo Folgore را در 2.6 ث،ه به سرعت 60 مایل در ساعت برساند. این زمان شتاب سریع به لطف نزدیک به 1200 ، بخار است. مازراتی بودن، باید صدای خوبی هم داشته باشد. مهندسان آنها سخت کار ،د تا صدای رانندگی منحصربفردی را هم برای داخل و هم برای بیرون ایجاد کنند. در این ویدیو می تو،د نگاهی اجمالی به این صدای آینده نگر داشته باشید. GranTurismo Folgore یک محصول کامل در اوایل سال 2023 رونمایی خواهد شد و تاریخ فروش آن اوا، سال خواهد بود.

مازراتی ویدیوی جدیدی را در کانال یوتیوب خود منتشر کرد که در آن GranTurismo Folgore منتشر نشده به همراه طراح اصلی کلاوس بوسه، مدیر ارتباطات ماریا کانتین و کمدین سباستین م،سکالسو در داخل آن نشسته اند. این امکان پذیر است زیرا کوپه دو در می تواند حدا،ر چهار بزرگسال را در داخل بنشیند.

Maserati Folgore چیست؟

این اولین نگاه شما به مازراتی 1200 ، بخاری GranTurismo Folgore است - تصویر 1100180

این ویدیوی جدید چه چیزی را نشان می دهد؟

این اولین نگاه شما به مازراتی 1200 ، بخاری GranTurismo Folgore است - تصویر 1100179

Folgore، ایتالیایی به م،ای رعد و برق، زیرمجموعه جدید خودروهای الکتریکی مازراتی است. اولین مدل Folgore که دیدیم، Grecale Folgore SUV بود، اگرچه این تازه شروع کار بود. GranTurismo که در اینجا مشاهده می کنید دومین مازراتی جدید خواهد بود که مدل Folgore را ارائه می کند و بعداً Folgore MC20 را عرضه می کند. مازراتی قول داده است که خودروهای الکتریکی آنها عملکرد بالا، برد عملی و زمان شارژ سریع را ارائه دهند و در عین حال DNA ایتالیایی این برند را حفظ کنند.

در حالی که مازراتی در مورد بیشتر جزئیات کم توجه است، آنها برخی از ارقام کلیدی برای پیشرانه و عملکرد را فاش کرده اند. مازراتی می گوید مدل Folgore از یک سیستم الکتریکی 800 ولتی استفاده می کند که قادر است باتری را تا 100 مایل تنها در 10 دقیقه شارژ کند. اندازه کل باتری و برد کامل ناشناخته است اگرچه بسته تا حدی در تونل مرکزی شاسی برای توزیع وزن قرار دارد.

این اولین نگاه شما به مازراتی 1200 ، بخاری GranTurismo Folgore است - تصویر 1100181

منبع: مازراتی – یوتیوب


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/here-s-your-first-look-at-the-1-200-hp-maserati-granturis،lgore-ar197507.html