این تسلا مدل S کارکرده ارزان‌ترین راه ورود به بازار خودروهای الکتریکی است

چه چیزی را پرداخت می کنید؟
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/this-used-tesla-model-s-is-the-cheapest-way-into-the-electric-car-market

در صورتی که متوجه نشده بودید، این است اندکی آتش آسیب دیده – در واقع به شدت آسیب دیده است، Pickles رنگ آن را “سوخته” توصیف می کند. این لیست همچنین نسبتاً خوش بینانه مدل S سوخته شده را به ،وان یک “هچ بک” توصیف می کند.

بقایای زغالی این مدل S در تاریخ 29 ژوئن به حراج می رود.

این افتخار می تواند به این تسلا مدل S ترد تعلق داشته باشد که در لیست قرار گرفته است حراج ترشی.

مشخص نیست که چه چیزی باعث آتش سوزی شده است، اما کل بدنه، فضای داخلی و سیستم تعلیق را درگیر کرده است. به راحتی می توان فهمید که چگونه مدل S تا این حد سوخته شده است، اما اگر باتری آن آتش گرفته باشد.

همچنین مشخص نیست که آیا تسلا به این مالک گفته است که خودروی در حال سوختن خود را برای معاینه به یک مرکز خدمات ب،ل کند، اگرچه در آن منطقه شکلی وجود دارد.

BYD Dolphin ارزان‌ترین خودروی الکتریکی جدید استرالیا است که قیمت بر،ب آن 38890 دلار قبل از هزینه‌های داخل جاده‌ای است. اما این ارزان ترین راه برای یک ماشین الکتریکی نیست…

خاموش ، آتش‌سوزی‌های باتری خودروهای الکتریکی در هنگام برخورد با یک رویداد «فرار حرارتی»، که در آن ماژول‌های باتری لیتیوم یون آسیب‌دیده در یک واکنش شیمیایی آنقدر گرما تولید می‌کنند، بسیار سخت است که آتش فوق‌العاده شدید می‌شود و در برخی موارد خاموش ، آن روزها طول می‌کشد.