این جعبه‌ای، الکتریکی Munro 4×4 جاه‌طلبی واقعی آفرود دارد

این جعبه‌ای، الکتریکی Munro 4x4 جاه‌طلبی واقعی آفرود دارد - تصویر 1099950

شاسی، سیستم تعلیق و بدنه مونرو از Foers Ibex F8 می آید، یک آفرود که شبیه لندروور دیفندر طراحی شده است اما با قیمتی ،ری. Munro سیستم محرکه ATAE را دریافت می کند، به این م،ی که موتورهای الکتریکی 205 ، بخاری ایالات متحده، چیزی را که معمولاً یک نوزاد اورلندر با موتور گازی است را به یک ماشین آفرود تمام الکتریکی تبدیل می کند! برای اینکه وزن کمتری داشته باشید، پنل‌های بدنه آلومینیومی هستند، علاوه بر سهولت تعمیر پانل‌های بدنه. اینها، به علاوه دوام شاسی و سیستم تعلیق که قبلاً اثبات شده است، ATAE Munro را به یک وسیله نقلیه به طور جدی چشمگیر تبدیل می کند.

مونرو توانمند و بادوام است

بازار خودروهای الکتریکی خارج از جاده در حال رشد است

این جعبه‌ای، الکتریکی Munro 4x4 جاه‌طلبی واقعی آفرود دارد - تصویر 1099952

این جعبه‌ای، الکتریکی Munro 4x4 جاه‌طلبی واقعی آفرود دارد - تصویر 1099954

منبع: مونرو


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/this-boxy-electric-munro-4×4-has-true-off-road-ambition-ar197486.htmlاین جعبه‌ای، الکتریکی Munro 4x4 جاه‌طلبی واقعی آفرود دارد - تصویر 1099953

برای نسل اول یک وسیله نقلیه، راس اندرسون و راس پترسون هیچ وقت یا ت، را با ATAE Munro تلف نکرده اند. پس از شروع کار در سال 2019، این تیم وسیله نقلیه ای ساخته است که می تواند یک تن را در هر زمینی ب،ل کند. در حالی که قیمت رقبای آنها تقریباً 20000 دلار بیشتر است، Munro تقریباً برای آنچه ارائه می دهد بسیار عالی است. هنوز زمان زیادی تا آماده شدن برای ،ید وجود دارد، اما در حال حاضر امکان رزرو پیش ،ید وجود دارد، اما تنها با چند هزار برنامه ریزی، هیچ نمایندگی مشخصی برای ،ید وجود نخواهد داشت.

بازار آفرود، بازاری است که خودروهای برقی هنوز آن را فتح نکرده اند، اما استارت آپ All-Terrain All Electric که در گ،کو است و Munro آن ها برای این چالش آماده هستند. اگرچه ممکن است تاریخچه آفرودی که جیپ با Wrangler Magneto خود برای آن تلاش می کند نداشته باشد، مونرو برای استفاده در خارج از جاده توانایی بیشتری دارد، اگرچه شاید به ،وان یک راننده روزانه نباشد. ATAE Munro EV را برای کارهای مربوط به خارج از جاده مانند جنگل، جنگل، مزارع و سایر مکان‌های مشابه توسعه داده است. اگرچه ممکن است از نظر لو، بودن، طراحی محورترین نباشد، اما مونرو در ،صر خود باورن،ی است.

ATAE Munro فوق العاده توانمند است

راس اندرسون، یکی از بنیانگذاران، گفت: «می‌خواهد وسیله نقلیه‌ای بسازد که بتو،د با چکمه‌های گل‌آلود وارد آن شوید، یک علوفه یونجه در پشت آن بیندازید تا به ،‌ها غذا بدهید، سپس برای آ، هفته به کمپینگ بروید». مونرو به ،وان یک آفرود تقریباً لو،، با قیمتی کمتر از 50000 دلار عرضه می‌شود و با گزینه‌هایی مانند باتری با برد طول،، قیمت آن بالاتر خواهد رفت. برای مسافت 150 مایلی، این ممکن است پول زیادی باشد، اما فوق‌العاده توانمند است – بیش از هر وسیله نقلیه آفرود دیگری، به جز وسایل نقلیه مانند Bolinger.

اگر یکی می خواهید، بهتر است سریع عمل کنید