این دوج چلنجر هلکت ثابت می کند که شورت نمی تواند با پسران بزرگ ارتباط برقرار کند

منبع: درگ مسابقه و وسایل ماشین


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/this-dodge-challenger-،cat-proves-chevy-can-t-hang-with-the-big-boys-ar197627.htmlاین Dodge Challenger Hellcat ثابت می کند که شورت نمی تواند با پسران بزرگ ارتباط برقرار کند - تصویر 1101452

این Dodge Challenger Hellcat ثابت می کند که شورت نمی تواند با پسران بزرگ ارتباط برقرار کند - تصویر 1101454

SRT Hellcat که یک چلنجر متمرکز بر عملکرد است، مورد علاقه بسیاری از علاقه مندان به خودروهای عضل، در سراسر جهان است، عمدتاً به دلیل HEMI V-8 غرغرو کننده و عملکرد تاول‌آمیز آن. با این حال، در مقایسه با خودروهای پرفورمنس آلم، مانند BMW M4 کوپه یا پورشه 911 GT3، Challenger Hellcat خودروی اسپرت ایده‌آلی برای مسابقات پیست نیست. اگر می‌خواهید خودرویی متمرکز بر پیست داشته باشید، خودروهای قبلی بی‌م،ا هستند، اما مدل‌های SRT Hellcat به لطف سوپرشارژ V-8 عظیم 6.2 لیتری، برای شتاب‌گیری در خط مستقیم عالی هستند. Hellcat می تواند شتاب صفر تا 60 مایل در ساعت را در 3.6 ث،ه انجام دهد و یک چهارم مایل را در 11.7 ث،ه طی می کند.

اگر تا اینجا پیش رفتید، از طرفداران سرسخت Challenger هستید. در اینجا یک ویدیوی مسابقه درگ با نسل ششم کامارو، یک پیکاپ تراک El Camino اصلاح شده و یک پیکاپ C10 وجود دارد تا روز شما را روشن کند. مدل Dodge Challenger SRT Hellcat از این ویدئو به احتمال زیاد یک تریم قرمز قرمز است زیرا عملکرد دیوانه‌کننده‌اش در طول یک چهارم مایل است. ویدیو را ببینید تا خودتان این قتل عام را ببینید.

Dodge Challenger Hellcat بدون ش،گی است

این Dodge Challenger Hellcat ثابت می کند که شورت نمی تواند با پسران بزرگ ارتباط برقرار کند - تصویر 1101453

چلنجر کنونی تقریباً 15 سال از عمر آن می گذرد و بر روی پلت فرمی حتی قدیمی تر سوار می شود که با ورود به داخل کابین این موضوع بیشتر مشهود است. با این حال، این یک ماشین عضل، واقعی آمریکایی بسیار اسپورت است با تمام قدرتی که همیشه می خواستید. با گذشت سالها، ارقام قدرت هلکت افزایش یافته است و نسخه فعلی 717 ، بخار قدرت دارد. علاوه بر صدای تند اگزوز، صدای ناله سوپرشارژر یادآور چیزهایی است که در عصر خودروهای الکتریکی از دست خواهیم داد. با این حال، صحبت هایی وجود دارد که دوج V-8 را برای یک موتور شش سیست توئین توربوی پیشرفته تر و به همان اندازه قدرتمندتر با نسل بعدی چلنجر کنار خواهد گذاشت.

مسابقه درگ و شرکت کنندگان