این رندر X5 M نشان می‌دهد که BMW چگونه می‌تواند سطح عملکرد شاسی‌بلندها را افزایش دهد

X5 M موجود با یک موتور V-8 توئین توربو در زیر کاپوت و قدرت ،وجی 617 ، بخار یک هیولا است. با این حال، X5 M دارای S68 توئین توربو V-8 با تنظیمات هیب، ملایم خواهد بود. بنابراین نمی‌تو،د بیش از 50 ، بخار قدرت را نسبت به مدل قبل از LCI انتظار داشته باشید. اگر ب ام و تصمیم بگیرد که ارقام قدرت X5 M فیس لیفت شده را مانند X5 M فعلی حفظ کند، نمی تواند یک معامله شکن باشد زیرا می تواند 0-60 را در 3.6 ث،ه انجام دهد. شاید اضافه شدن یک ژنراتور استارت یکپارچه بتواند کمی عضله پایین تر اضافه کند و تا حدی تاخیر توربو را حذف کند. X5 فیس لیفت شده در اوا، سال 2022 یا اوایل سال 2023 معرفی خواهد شد و X6 به روز شده به زودی از خط تولید پیروی خواهد کرد.

این رندر X5 M نشان می‌دهد که BMW چگونه می‌تواند سطح عملکرد شاسی‌بلندهای شاسی بلند را افزایش دهد - تصویر 1096891

منبع: Kolesa.ru


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/this-x5-m-rendering-s،ws-،w-bmw-could-raise-the-bar-for-performance-suvs-ar197209.htmlاین رندر X5 M نشان می‌دهد که BMW چگونه می‌تواند سطح عملکرد شاسی بلندهای شاسی بلند را افزایش دهد - تصویر 1096880

نسل بعدی X5 M با تهاجمی ترین ظاهر وارد بازار خواهد شد

با توجه به تصاویر جاسوسی، می‌تو،م طراحی جلوپنجره و چراغ‌های جلوی شاسی‌بلند قدرتمند M را به‌طور کامل ببینیم. طراح با دقت تصور کرده است که X5 M آینده پس از LCI چگونه خواهد بود. برای مثال، طراحی چراغ‌های جلو ما را به یاد G80 M3 با همان فرم شیک و DRL‌های C شکل وارونه در مقایسه با سری 3 فعلی می‌اندازد. به همین ترتیب، توری های کلیه زشت یا بزرگ نیستند، بلکه مانند XM زاویه دارتر هستند.

در مقایسه با X7 جدید، X5 LCI شما را وادار می کند که بگویید، “وای، این فوق العاده است.” همانطور که در تصاویر رندر شده مشاهده می کنید، X5 M دارای جلوپنجره ورودی بسیار گسترده تر و بزرگتر به همراه دریچه های جانبی کاربردی برای خنک کننده ترمز بهینه است. به لطف بدنه M، این نمونه اولیه حتی از X7 عضل، تر به نظر می رسد، حداقل از ،مت جلو. در حالی که کناره‌ها بدون تغییر باقی می‌مانند، ،مت عقب کمی تغییر یافته است تا جلوه‌های بصری کلی بهتر شود. نوک اگزوز چهارگانه از نسل کنونی X5 M حفظ خواهد شد، اما چراغ‌های عقب گرافیک غنی‌تری خواهند داشت.

احتمالا آ،ین X5 M با ICE

این رندر X5 M نشان می‌دهد که BMW چگونه می‌تواند سطح عملکرد شاسی‌بلندهای شاسی بلند را افزایش دهد - تصویر 1096894