این ساعت هوشمند TAG Heuer به شما امکان می دهد پورشه خود را کنترل کنید

TAG Heuer Connected Caliber E4 Porsche Edition با قیمت 2750 دلار به فروش می رسد و تحویل ساعت در سپتامبر آغاز می شود.


منبع: https://www.tops،d.com/lifestyle/news/this-tag-heuer-smar،ch-lets-you-control-your-porsche-ar197203.htmlاین ساعت هوشمند TAG Heuer به شما امکان می دهد پورشه خود را کنترل کنید - تصویر 1096836

جدای از این عملکردها، این ساعت هوشمند مانند هر ساعت هوشمند دیگری که از گوگل پشتیب، می‌کند کار می‌کند، به این م،ی که می‌تو،د به موسیقی گوش دهید، ضربان نبض خود را بررسی کنید یا از قطب‌نما استفاده کنید. این ساعت هوشمند دارای GPS، شتاب سنج و فشارسنج نیز می باشد. این ساعت هوشمند از طریق بلوتوث 5.0 متصل می‌شود و TAG Heuer ادعا می‌کند که به لطف عمر باتری 30 درصدی بالاتر نسبت به نسل‌های قبلی Connected Calibre، عمر باتری تمام روز دارد.

ساخته شده برای سبک زندگی فعال

خود ساعت از تیت،وم سیاه و سرامیک مشکی ساخته شده است، در حالی که صفحه نمایش OLED زیر یک شیشه کریستالی یاقوت کبود قرار گرفته است.

TAG Heuer Connected Caliber E4 Porsche Edition ساعت هوشمند معمولی شما نیست، اگرچه با سیستم عامل Google Wear 2 استاندارد شما کار می‌کند و از پردازنده Qualcomm Snapdragon Wear 4100+ پشتیب، می‌کند.

این ساعت هوشمند TAG Heuer به شما امکان می دهد پورشه خود را کنترل کنید - تصویر 1096837

TAG Heuer Connected Caliber E4 Porsche Edition – مانند هر ساعت هوشمند دیگری که توسط اپل ساخته نشده است، از پردازنده Qualcomm Snapdragon Wear 4100+ پشتیب، می‌کند و سیستم عامل Wear 2 Google را اجرا می‌کند. شما ساعت را از طریق صفحه نمایش لمسی OLED آن که توسط شیشه یاقوت کبود محافظت می شود، کنترل می کنید. چیزی که این ساعت را به طرز چشمگیری از سایر ساعت های هوشمند متفاوت می کند این است که به هر یک از جدیدترین مدل های پورشه که شما مالک یا در آینده خواهید بود پیوند می دهد.

این ساعت هوشمند TAG Heuer به شما امکان می دهد پورشه خود را کنترل کنید - تصویر 1096841

در حالی که کنترل پورشه شما می تواند از راه دور و از طریق برنامه تلفن هوشمند MyPorsche انجام شود، این ساعت هوشمند از آن دور می زند، زیرا این ساعت می تواند مستقیماً به جدیدترین پورشه ها – ی،ی Macan، Cayenne، Taycan، Panamera، 911، و 718 متصل شود. عملکردهایی که می توان آنها را کنترل کرد یا به آنها دسترسی داشت شامل تعیین سوخت، برد، شارژ باتری یا حتی راه اندازی از راه دور خودرو می باشد.

برجسته ، ساعت هوشمند قاب تیت،ومی مشکی آن است که با قاب سرامیکی مشکی مطابقت دارد. این بند با ،تیک و چرم سیاه و سفید با دوخت آبی تکمیل شده است. به گفته TAG Heuer، طراحی ناهموار به ساعت اجازه می دهد تا در هر شرایطی مقاومت کند. اگر مشکی مورد علاقه شما نیست، می تو،د آن را با بند های مختلف قهوه ای، قرمز و حتی لیمویی هماهنگ کنید.

اگرچه این ساعت هوشمند معمولی نیست