این موستانگ دارک هورس واگن فقط آئودی و مرسدس را کنترل می کند

، تیره موستانگ مانند یک واگن جالب به نظر می رسد

منبع: jlord8
منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/this-mustang-dark-،rse-wagon-just-put-audi-and-mercedes-in-check-ar197742.html

بیایید با آن روبرو شویم: واگن های زیادی با عملکرد بالا وجود ندارد. به جز آئودی RS6 آوانت، مرسدس بنز E63 واگن و BMW M3 Touring که اخیراً راه اندازی شده است، انتخاب ها بسیار محدود است. بنابراین، مدلی مانند این دارک هورس استیشن واگن در واقع می تواند بسیار موفق باشد. البته، مقررات جدید آلایندگی ممکن است به زودی ما را از داشتن این نوع لذت ها باز دارد، اما تا زم، که این اتفاق نیفتد، اگر فورد به فکر ساخت خودرویی مانند این باشد، بسیار جالب است. به هر حال، موستانگ باید برتری فروش خود را در مقابل کامارو حفظ کند و یک استیشن واگن به خصوص در بازارهایی مانند اروپا کمک خواهد کرد.

، تاریک موستانگ 2024 یک ،اب بازی 500 ، بخاری است

این موستانگ دارک هورس واگن فقط آئودی و مرسدس را چک می کند - تصویر 1102837

در مقایسه با موستانگ استاندارد، Dark Horse جدید چراغ‌های جلوی تمام ال‌ای‌دی تیره‌تر، دریچه‌های ورودی ذوزنقه‌ای سیاه‌شده، شکاف برجسته‌تر روی سپر، گلگیرهای پهن‌تر و رکاب‌های جانبی به‌علاوه یک بال ثابت در عقب دارد. این در دو نوع ارائه خواهد شد: S و R. S برای علاقه‌مند، که آ، هفته‌ها را در پیست‌های مسابقه می‌گذرانند توسعه داده شده است، و R one کاملاً برای استفاده در مسابقات ساخته شده است. دومی به چیزهای بیشتری مانند پیل سوختی برای افزایش کارایی، جوشکاری استراتژیک درز و چرخ‌های سبک وزن Ford Performance Parts مجهز خواهد شد.

Dark Horse که همزمان با نسل جدید موستانگ عرضه می شود، با همان 5.0 لیتری Coyote V-8 عرضه می شود که GT500 760 ، بخاری را تامین می کند. این موتور با تغییراتی مانند میله های اتصال پیستون به روز شده و سیستم ورودی گاز دوگانه ارائه می شود، اما تنها 500 ، بخار قدرت خواهد داشت. با این حال، این برای تبدیل Dark Horse به قوی‌ترین موستانگ تا کنون کافی است. اما این موستانگ نه تنها قوی‌ترین موستانگ است، بلکه تهاجمی‌ترین موستانگ است که حتی مدل‌هایی مانند شلبی GT500 را نیز شرمنده می‌کند.

، تیره موستانگ نژاد متفاوتی از ماشین عضل، متمرکز بر مسیر است - تصویر 1102321