این هرگز اتفاق نخواهد افتاد، اما در اینجا نگاهی به تسلا اسپیس ایکس مدل R داریم

در حالی که تسلا چیزی در مورد چنین چیزی نگفته است، طراح خودرو ما،یمیلیان اشنایدر – که برای سازندگ، مانند آئودی، مرسدس و فول، واگن کار می کرد، یک طرح پیشنهادی بسیار جالب برای یک هایپرکار برقی احتمالی ارائه کرد. ابرخودروی اشنایدر تسلا اسپیس ای، مدل R نام دارد و اساساً یک نسل دوم تسلا رودستر آینده ساز است.

تسلا اسپیس ای، مدل R ابرخودروی آینده است

Space X Model R دارای یک پیشرانه تمام الکتریکی است که با موشک های هیدروژن مایع ،یب شده است. این سیستم قدرت باورن،ی 2950 ، بخار را ارائه می دهد و باید این هایپرکار را از 0 به 60 مایل در ساعت تنها در 1.9 ث،ه و حدا،ر سرعت 327 مایل در ساعت برساند. در صورت تولید، نه تنها قدرتمندترین خودروی برقی ساخته شده، بلکه سریع‌ترین ابرخودروی جهان نیز خواهد بود. حداقل فعلا!

در حال حاضر، تسلا چهار مدل در فروش دارد: مدل S، مدل 3، مدل Y و مدل X. نسل جدید رودستر و سایبرتراک هنوز منتظر چراغ سبز هستند. اما، با تبدیل شدن این شرکت به یک رهبر جه، در بازار خودروهای برقی، به نظر می رسد یک هایپرخودرو قدم منطقی بعدی باشد. به طور خاص، ما به رقیبی برای مدل هایی مانند ریماک نورا، لوتوس اویجا یا پینین فارینا باتیستا فکر می کنیم.

تا زم، که مدل R به تولید برسد، تسلا قول داده است که پکیج SpaceX را ارائه خواهد کرد – آپشنی که باید رودستر را از 0 به 60 مایل در ساعت در 1.1 ث،ه برساند.


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/it-ll-never-happen-but-here-s-a-look-at-the-tesla-،ex-model-r-ar197434.html

در حالی که مدل R مبتنی بر رودستر است، هیچ شباهتی با خودروی اسپرت تسلا ندارد. این کابین دارای یک کابین شیشه ای، دو تقویت کننده موشک عظیم در پشت است و بر روی چرخ های بزرگ سوار می شود. چراغ‌های LED در قوس چرخ‌های جلو تعبیه شده‌اند، جلوپنجره وجود ندارد و کل بدنه منحنی و آیرودینامیک است. کابین نیز بسیار آینده نگر است و به ،وان یک سفینه فضایی طراحی شده است که می تواند به تنهایی پرواز کند. همانطور که گفتیم با یک سایبان شیشه ای پوشانده شده است و حول یک قاب فیبر کربنی با چاپ سه بعدی ساخته شده است.

این هرگز اتفاق نخواهد افتاد، اما در اینجا نگاهی به تسلا اسپیس ای، مدل R داریم - تصویر 1099330

این هرگز اتفاق نخواهد افتاد، اما در اینجا نگاهی به تسلا اسپیس ای، مدل R داریم - تصویر 1099334