این هفته در اخبار خودرو: 12 تا 16 شهریور

MG 3000 جعبه دیواری وسیله نقلیه الکتریکی (EV) دیگر را به هتل ها و استراحتگاه های استرالیا و نیوزلند طی سه سال آینده اهدا خواهد کرد و قیمت نصب را کاهش می دهد.

رنجر جدید و اورست هر دو در تست ایمنی ANCAP امتیاز پنج ستاره را ،ب ،د که تا حدی به دلیل عملکرد قوی کمک راننده فعال آنها بود. با این حال، این رتبه‌بندی‌ها تنها در صورتی اعمال می‌شوند که نرم‌افزار خودرو دارای به‌روزرس، به‌طور خودکار برای همه خودروهای ساخته‌شده پس از 20 آگوست باشد.

انتشار گازهای گلخانه ای استرالیا بالا می ماند در حالی که خودروهای الکتریکی افزایش می یابند

داستان کامل: شکایت دسته جمعی علیه خلبان خودکار تسلا، ادعاهای خودران کامل آغاز شد


  • این هفته در اخبار خودرو: 12 تا 16 شهریور

داستان کامل: قیمت BMW سری 3 با به روز رس، تا 10000 دلار افزایش یافتمنبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/this-week-in-car-news-september-12-16
MG بدون هیچ هزینه ای شارژ می شود

این شرکت می‌گوید که این نشان‌دهنده صرفه‌جویی 1660 دلاری RRP در هر واحد است، که ادعا می‌کند انگیزه تشویق استفاده از EV در سراسر استرالیا است.

مالکی از تسلا به دلیل تبلیغات نادرست در مورد سیستم‌های خلبان خودکار، خلبان خودکار پیشرفته و سیستم‌های خودران کامل شکایت کرده است – سیستم دوم هنوز در حالت بتا است اما برای حدود 100000 مالک که امتیازات ایمنی بالایی دارند در دسترس است.

فراری Purosangue جدید با چهار در و بدنه کراس اوور، یک ش،ت بزرگ با سنت است – اما از جهات دیگر، مانند V12 غیر برقی تنفس طبیعی، حتی از 296 GTB «خالص» تر است.

به طور خلاصه، اینجا هستند مقداری مقالات کلیدی میز خبر ما از دوشنبه این هفته خلاصه شده است، فقط در صورتی که در آن زمان آنها را از دست داده باشید.


افزایش قیمت محصولات اصلی BMW

Gre،ier از فروش محافظت می کند، اما زمان انتظار افزایش می یابد SUV کوچک جدید سوبارو تویوتا به اسکالپرها می گوید که پیاده روی کنند

داستان کامل: 16000 فورد رنجر، اورست به به روز رس، نرم افزار برای ANCAP پنج ستاره نیاز دارند


  • این هفته در اخبار خودرو: 12 تا 16 شهریور

این اشاره به میراث این شرکت به توجیه نام کراس اوور کمک می کند که در ایتالیایی به م،ای اصیل است.

سوزوکی استرالیا می‌گوید که در حال حاضر تحقیقات زیادی در مورد شاسی بلند پنج در جیمنی 4×4 انجام داده است – خودرویی که هنوز رسما وجود ندارد، اما به وضوح در گوشه و کنار است.

خودروهایی که قبل از آن ساخته شده‌اند باید به‌روزرس، را در نمایندگی دریافت کنند – که فورد می‌گوید این کار به‌طور رایگان در اولین سرویس مالک انجام می‌شود. اگرچه رنجر و اورست قادر به دریافت به‌روزرس،‌های هوایی هستند، فورد می‌گوید که هنوز در استرالیا در دسترس نیستند.

جیپ می‌گوید شاسی‌بلندهای الکتریکی Recon و Wagoneer S که اخیراً معرفی شده‌اند، به استرالیا می‌آیند، اما Avenger EV با وجود طراحی‌شده برای فرمان راست، هنوز قفل نشده است.

اما اینکه چگونه این کار را در چارچوب مدل فروشنده حق رای خود انجام خواهد داد، مشخص نیست، با رای گیری آنلاین به سبک سوپرا بعید به نظر می رسد و فروش آنلاین متمرکز نیز در دستور کار نیست.

این SUV کوچک که سوبارو کراس‌، (Subaru Crosstrek) نامیده می‌شود، ابتدا در ژاپن به فروش می‌رسد. سوبارو به طرز عجیبی می‌گوید پرتاب در آنجا «برای سال 2023 یا بعد از آن برنامه‌ریزی شده است».

در زیر کاپوت، یک م،ن خشک 6.5 لیتری V12 با تنفس طبیعی با فاصله 65 درجه بین دو طرف قرار دارد. این موتور 533 کیلووات در دور 7750 دور در دقیقه و 716 نیوتن متر در 6250 دور در دقیقه تولید می کند.

ب‌ام‌و سری 3 به‌روزرس، میان‌دوره‌ای از اکتبر در استرالیا با انبوهی از پیشرفت‌ها به فروش می‌رسد، که با افزایش شدید قیمت برای مدل سال 2023 مطابقت دارد.

از کل خودروهای سواری جدید فروخته شده در استرالیا در سال گذشته، تنها 45 درصد دارای شدت انتشار 160 گرم در هر کیلومتر یا کمتر بودند – در مقایسه با 90 درصد در اروپا.

تسویه حساب!

اسمش چیه، تسلا؟

داستان کامل: زمان انتظار Ineos Gre،ier برای استرالیا شرح داده شده است


  • این هفته در اخبار خودرو: 12 تا 16 شهریور

Recon EV با ظاهری ناهموار – طراحی شده برای رتبه بندی مسیر – قرار است در سال 2024 وارد تولید ایالات متحده شود، مانند Wagoneer S که ظاهری شیک تر دارد.

طبق گفته کمیسیون حمل و نقل ملی، یک نهاد مشورتی با بودجه ،ت مستقر در ملبورن که وظیفه اصلاح حمل و نقل زمینی را بر عهده دارد.

این خودرو از نسخه های جدید و نسل چهارم موتور چهار سیلندر 2.3 لیتری توربوشارژ آشنای اکوبوست و 5.0 لیتری کایوت V8 تنفس طبیعی نیرو می گیرد.

داستان کامل: سوبارو کراس‌، 2023 فاش شد، زمان تعویض XV مشخص نیست


در اوا، سال 2023 در استرالیا عرضه می شود. این بدان م،است که ما فقط چند ماه از بازار ایالات متحده عقب خواهیم بود، جایی که قرار است از تابستان شمالی سال آینده در نمایشگاه ها عرضه شود. قیمت و مشخصات محلی هنوز اعلام نشده است.

تحویل مشتری در اوا، سال 2022 در استرالیا آغاز می شود، اگرچه عمده سفارشات از اوایل سال 2023 آغاز می شود. دفترچه های سفارش در ماه مه امسال افتتاح شد.

افزایش قیمت‌ها پس از دسته‌ای از افزایش‌هایی که در آگوست امسال درباره آن نوشتیم رخ می‌دهد که شامل سری 3 قبل از LCI می‌شد.

کراس اوور چهار در جدید فراری رونمایی شد

این برند می‌گوید که برای نصب فقط 330 دلار شارژ می‌کند و از قیمت 3000 واحد وال با، AC (7.0 کیلووات تک فاز یا 11 کیلووات سه فاز) در حدا،ر 1000 مکان در “مراکز مترو” صرف نظر می‌کند.

داستان کامل: تویوتا از افراد سرسخت می‌خواهد GR کرولای پرتقاضا را ب،ند، نه اسکالپر


سوبارو جایگزینی برای XV SUV خود را با ظاهری اسپورت‌تر، فضای داخلی با فناوری بالاتر و نامی جدید معرفی کرده است.

تویوتا استرالیا می‌گوید تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا مطمئن شود تعداد کمی از هات‌هچ‌های GR کرولا که در سال 2023 وارد بازار می‌شوند به دست علاقه‌مندان می‌رسد، نه دلالان برای ،ب درآمد سریع.

جیپ برای اتصال به برق آماده می شود

دارندگان فورد رنجرز و اورست که قبل از 20 آگوست 2022 ساخته شده اند، باید نرم افزار خودروی خود را به روز کنند تا معیارهای رتبه بندی ایمنی پنج ستاره ANCAP را برآورده کنند.

داستان کامل: MG 3000 شارژر EV دیگر را به هتل ها هدیه می دهد


نسل هفتم فورد موستانگ که این هفته در دیترویت معرفی شد، پلتفرم خودروی ،وجی را نیز به همراه دارد، اما کابینی جدید، ظاهری واضح‌تر و برخی به‌روزرس،‌های زیر پوستی دارد.

داستان کامل: فورد موستانگ 2024 در اوا، سال 2023 فاش شد


جیمنی پنج در نزدیک می شود

داستان کامل: انتشار گازهای گلخانه ای حمل و نقل استرالیا علیرغم رشد خودروهای الکتریکی – گزارش همچنان با،ت


  • این هفته در اخبار خودرو: 12 تا 16 شهریور

خودروی چهار چرخ متحرک جدید Ineos Gre،ier هنوز به درستی در استرالیا عرضه نشده است، اما با بیش از 1000 سفارش در حال حاضر مورد تقاضا است.

داستان کامل: استرالیایی‌ها برای سوزوکی جیمنی پنج در صف کشیده‌اند


هر ،ی که اکنون یک Gre،ier سفارش دهد، ماشین خود را تا ژوئیه 2023 ساخته نخواهد شد، به این م،ی که بعید است تا اکتبر 2023 به Down Under برسد.

این شکایت امروز در یک دادگاه فدرال در سانفرانسیسکو ثبت شد و به دنبال خسارت نامشخصی از طرف افرادی است که تسلا را از سال 2016 به بعد مجهز به خلبان خودکار، خلبان خودکار پیشرفته یا رانندگی کامل کامل ،یداری کرده اند.

سرفصل این تغییرات به‌روزرس،‌های طراحی ظریف، چراغ‌های جدید، جدیدترین سیستم اطلاعات سرگرمی BMW با صفحه‌نمایش‌های جدید و تعداد کمی از ویژگی‌های اضافه شده است. اما سدان ورودی 320i BMW اکنون 5400 دلار بیشتر از مدل 2022 با قیمت اولیه 78900 دلار قبل از هزینه های جاده ای قیمت دارد.

ما در طول هفته کاری بسیاری از اخبار خودرو را منتشر می کنیم (به ،وان یک قاعده 70 نفر) و پیگیری همه چیز ممکن است دشوار باشد – که دلیل اصلی این لیست آ، هفته است.

سوبارو فقط یک نسخه هیب، AWD از کراس‌، را برای بازار داخلی خود توضیح داده است، اما خط تولید کامل پیشرانه هنوز مشخص نیست.

داستان کامل: فراری Purosangue 2023 رونمایی شد


بریگز ماتسکو، شاکی نامبرده در این پرونده، مدعی است تسلا و مدیر عامل آن، ایلان ماسک، مردم را با گفتن اینکه فناوری‌ها کاملاً کار می‌کنند یا «در گوشه و کنار هستند»، مردم را گمراه ،د، حتی اگر آنها چیز دیگری می‌دانستند.

عشق استرالیا به وسایل نقلیه و شاسی بلندها تا حدی مسئول جلوگیری از فشار برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای است، حتی در شرایطی که فروش خودروهای برقی به اوج جدیدی می رسد.

کریستین مونیر، مدیرعامل جیپ، این هفته به CarExpert در دیترویت گفت: “Recon و Wagoneer S… برای استرالیا امن هستند.”

انتظار می رود تولید در نیمه اول سال 2023 آغاز شود، جیمنی پنج در بر اساس موفقیت های سه در است – که رکورد تحویل استرالیا را در ماه گذشته ش،ت و با وجود عرضه بیش از سه و – در معرض زمان های طول، منتظر ماند. یک و نیم سال پیش

داستان کامل: خودروهای الکتریکی جدید جیپ برای استرالیا تایید شدند


صید ایمنی کوچک برای رنجر، اورست

همانطور که این تصاویر جاسوسی از نمونه اولیه خودروی مرحله آ، منتشر شده در ماه جولای نشان می دهد، مشتق عملی تر جیمنی به فاش شدن نزدیکتر می شود، اگرچه ما هنوز در حال اتصال چند نقطه هستیم.

تویوتا استرالیا که قرار است در سه ماهه اول سال 2023 عرضه شود، تنها 500 دستگاه برای تخصیص سال اول کرولا 220 کیلوواتی، فقط دستی، تمام چرخ متحرک خود دریافت می کند تا در میان نمایندگی های ملی خود ت،یم شود.