این هفته در اخبار خودرو: 19 تا 23 شهریور

در حال حاضر، گرند چروکی در استرالیا فقط در پوشش L سه ردیفه و منحصراً با موتور بنزینی V6 تنفس طبیعی 3.6 لیتری پنتااستار جیپ عرضه می شود. نسخه دو ردیفه در سه ماهه اول سال 2023 در اینجا ارائه می شود.

کانسپت Renault 5 Turbo دوباره متولد شد

“این امکان پذیر است. کریستین مونیر (Christian Meunier)، مدیرعامل جیپ، گفت: این یک مسئله اولویت‌بندی و ،ب‌وکار بالقوه است CarExpert هنگامی که از او پرسیده شد که آیا Hurricane 6 را می توان به ،وان یک موتور سطح بالا در محدوده گرند چروکی معرفی کرد یا خیر، خاطرنشان کرد که وسایل نقلیه زیادی وجود ندارد که این موتور در آنها من، باشد.

تازه از اولین نمایش اخیر Goodwood خود پس از معرفی در سال 2020، واگن über BMW به چهارمین نوع بدنه در خانواده M3/M4 تبدیل می شود.

آزمایش‌کننده تصادف استرالیایی ANCAP بر اساس آزمایش‌های محلی، حدا،ر امتیاز ایمنی پنج ستاره را به GWM Haval Jolion که فروش بالایی دارد، اعطا کرده است.

قیمت واگن دیوانه Bimmer

داستان کامل: BMW M3 Touring با قیمت، در اوایل سال 2023 در استرالیا


  • این هفته در اخبار خودرو: 19 تا 23 شهریور

این می تواند خبر خوبی برای ،یداران در لیست انتظار دو خودروی الکتریکی پرفروش استرالیا (با اختلاف زیاد) باشد، که در حال حاضر مشمول زمان انتظار توصیه شده بین 5 تا 9 ماه هستند.

بیشتر: شیرجه عمیق به عملکرد جدید مرسدس-AMG C63 SE
داستان کامل: مرسدس-AMG C63 SE پرفورمنس هیب، در اواسط سال 2023 به استرالیا می رسد


نمادین مرسدس AMG C63 ماشین عضل، در شرف تغییر ،زه‌ای است، با مدل جدید V8 معروف برای پیشرانه هیب، 500 کیلوواتی (PHEV).

این شرکت اعلام کرد این هفته باید تولید برنامه ریزی شده خود را در سه ماهه فعلی حداقل 150000 خودرو کاهش دهد.

داستان کامل: تویوتا دوباره تولید خود را کاهش داد


داستان کامل: ولوو EX90 SUV طراحی شده تا ایمن ترین خودروی این شرکت باشد


به طور خلاصه، اینجا هستند مقداری مقالات کلیدی میز خبر ما از دوشنبه این هفته خلاصه شده است، فقط در صورتی که در آن زمان آنها را از دست داده باشید.


داستان کامل: رنو R5 Turbo 3E مفهومی فاش شد


تسلا تولید خود را افزایش می دهد

Trafic E-Tech Electric دارای همان باتری 52 کیلووات ساعتی Master است که برد رانندگی WLTP ادعایی 240 کیلومتری را ارائه می‌کند – بیش از اندازه کافی برای پیک‌های شهری و به اصطلاح لجستیک «آ،ین مایل».

استراتژی خودروهای برقی رنو نه تنها شامل است،اج مواد معدنی، بلکه حفاری گذشته این شرکت نیز می شود، با رنو R5 Turbo 3E که یادآور روزهای سالاد رالی این برند است.

سومین وانت برقی رنو

شرکت تویوتا موتور بار دیگر مجبور شد برنامه تولید جه، خود را، این بار برای سه ماه آینده، کاهش دهد، که عمدتاً به دلیل ادامه کمبود قطعات است.

مدیرعامل این شرکت تایید کرده است که WL Grand Cherokee جدید می تواند طوری طراحی شود که موتورهای بنزینی شش سیلندر خطی جدید جیپ را بپذیرد.

این بر اساس گزارش جدیدی از رویترز، با استناد به بی،ه ای در یک پلت فرم ،ت شانگهای برای افشای اطلاعات زیست محیطی شرکت ها.

مشخص نیست که میتسوبیشی چه برنامه ای برای مدل ASX/RVR/Outlander Sport دارد که در سایر نقاط جهان فروخته می شود. خودرویی که ما با نام ASX می شناسیم که در سال 2010 عرضه شد، تاکنون چهار فیس لیفت را پشت سر گذاشته است.

V8 C63 نصف شد!

پیش‌بینی تولید آن برای سال مالی (1 آوریل تا 31 مارس) بدون تغییر باقی می‌ماند و تقریباً 9.7 میلیون خودرو در مقایسه با 10،063،895 خودرو در سال مالی گذشته – که به م،ای کاهش 3.6 درصدی است، باقی می‌ماند. اما هر کاهش تولید، رسیدن به این هدف را سخت‌تر می‌کند.

ولوو EX90 را در 9 نوامبر رونمایی خواهد کرد و در آن زمان یک “سیستم درک راننده” جدید را معرفی خواهد کرد.

مدل جدید که مرسدس AMG C63 SE Performance نام دارد، در اواسط سال 2023 به شکل سدان وارد نمایشگاه های استرالیا خواهد شد – در این مرحله مطمئناً قطبی می شود.

SUV کوچک چینی امتیازات 90 درصدی را برای محافظت از سرنشینان بزرگسال، 84 درصد برای سرنشینان کودک، 64 درصد برای کاربران آسیب پذیر جاده و 92 درصد برای ویژگی های کمک ایمنی را به دست آورد.

پس از 12 سال طول،، یک میتسوبیشی ASX جدید وجود خواهد داشت، اما طرفداران سه الماس در اینجا نباید چوب پنبه‌های شامپاین خود را بپرند.

همانطور که از BWM استرالیا انتظار داشتیم، M3 Touring تنها در ظاهر سخت‌تر Compe،ion با سیستم چهارچرخ محرک xDrive عرضه می‌شود.

هاوال تست های تصادف را انجام می دهد

با توجه به بخش فرانسوی این شرکت، ASX جدید که یک شبه رونمایی شد “به طور خاص برای بازار اروپا طراحی شده است”. از آن زمان برای استرالیا منتفی است.

سخنگوی مرسدس بنز استرالیا این هفته گفت: «مثل همیشه، قضاوت باید برای زم، که وسیله نقلیه تجربه شده باشد، محفوظ است.

نسخه جدید یورویی SUV staple

بیشتر: میتسوبیشی ASX فعلی باقی مانده است، نوع جدید ورودی برای سال 2023
داستان کامل: میتسوبیشی ASX 2023، مدل یورویی که به ،وان رنو کپچر تغییر یافته عرضه شد


  • این هفته در اخبار خودرو: 19 تا 23 شهریور

همانند مدل‌های پورشه تایکان توربو، R5 Turbo 3E یک خودروی کاملاً الکتریکی است که به دلایل تاریخی به توربوشارژرهای موجود اشاره می‌کند.

ارتقای موتور برای گرند چروکی؟

اولین واگن بی ام و M3 تورینگ از 177500 دلار قبل از اینکه در اوایل سال 2023 به بازار عرضه شود، قیمت گذاری خواهد شد تا آئودی RS4 را به چالش بکشد.

نتیجه به این م،ی است که تمام خودروهای اصلی GWM – بقیه خودروهای GWM Ute و GWM Haval H6 متوسط ​​SUV – دارای بالاترین رتبه های ایمنی تحت آ،ین پروتکل های ANCAP 2020-22 هستند.

رنو با رونمایی از خودروی سایز متوسط ​​Trafic E-Tech Electric این هفته طیف وانت های برقی اروپایی خود را تکمیل کرده است.

به گفته رنو، Turbo 3E برای دریفت طراحی شده است و به همین ترتیب دارای دو موتور الکتریکی است، یکی برای هر یک از چرخ های عقب، که در مجموع 280 کیلووات و 700 نیوتن متر تولید می کند.

داستان کامل: توسعه کارخانه تسلا می تواند زمان انتظار مدل 3 و مدل Y را کاهش دهد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/this-week-in-car-news-september-19-23

SUV الکتریکی با استفاده از دو دوربین، ال،ای چشم راننده را زیر نظر خواهد گرفت. مدت زم، که راننده به جاده نگاه می‌کند را اندازه‌گیری می‌کند و با «اجازه دادن به تغییرات طبیعی»، علت عدم توجه کامل راننده را مشخص می‌کند.

تویوتا در میان افزایش تقاضا با مشکل دیگری روبرو شد

داستان کامل: هاوال جولیون رتبه ایمنی پنج ستاره ANCAP را ،ب کرد


  • این هفته در اخبار خودرو: 19 تا 23 شهریور

داستان کامل: Renault Trafic E-Tech Electric با برد 240 کیلومتر رونمایی شد


ارتقاء تسلا به کارخانه شانگهای که در آن مدل 3s و مدل Ys را برای بازار استرالیا می‌سازد، تکمیل شده است، با افزایش تولید.

ایمن جدید EV، حتی بر اساس استانداردهای ولوو

شاسی‌بلند EX90 مجهز به لیدار آینده می‌تواند بیش از هر ولوو قبلی، دنیای اطراف خود را در داخل و خارج نظارت کند.

داستان کامل: جیپ گرند چروکی می‌تواند شش سی، قدرتمند جدید داشته باشد


  • این هفته در اخبار خودرو: 19 تا 23 شهریور

ما در طول هفته کاری بسیاری از اخبار خودرو را منتشر می کنیم (به ،وان یک قاعده 70 نفر) و پیگیری همه چیز ممکن است دشوار باشد – که دلیل اصلی این لیست آ، هفته است.

Trafic E-Tech Electric بین مدل کوچکتر Kangoo E-Tech (اکنون در نسل دوم EV خود) و Master E-Tech بزرگتر قرار دارد و طیف کاملی از ون های پلاگین را در اختیار شرکت فرانسوی قرار می دهد.