این هفته در اخبار خودرو: 24 تا 28 مهر

Cupra آنچه را که باید از اولین خودروی الکتریکی خود در استرالیا انتظار داشت، ترسیم کرده است.

به نظر می رسد هرگز زمان بدی برای اعتراف به اشتباهات وجود ندارد.

Cupra متولد شده برای تحویل سال آینده

سخنگوی توزیع کننده استرالیایی لوتوس گفت: «Eletre قرار است وارد بازار استرالیا شود.

تا سال آینده هیچ چری چیدنی وجود ندارد

ما قصد داریم آن را در محدوده مدل هیب، معرفی کنیم [S-Cross]مایکل پاچوتا، مدیرعامل سوزوکی استرالیا، گفت: این خودرو به شکل فعلی و به طور بالقوه در حالت دو چرخ متحرک نیز در دسترس خواهد بود.

داستان کامل: 2023 Cupra متولد شده برای استرالیا


  • این هفته در اخبار خودرو: 24 تا 28 مهر

اولین مدل چری، شاسی بلند کوچک Omoda 5 خواهد بود که قبلاً توسط ،ت استرالیا برای فروش در قالب چهار سیلندر 1.5 لیتری توربوشارژ تایید شده است.

گزارش شده است که تسلا با تحقیقات جنایی روبرو است

لوتوس عملکرد الکتریکی خود را “Hyper-SUV” شرح می دهد کراس‌، در سال 2023 این سفر را انجام می‌دهد

بخش محلی سوبارو فاش نمی کند که آیا این به م،ای سه ماهه اول (ژانویه تا مارس) یا نیمه اول (ژانویه تا ژوئن) است، اما آداب و رسوم صنعت به مورد اول اشاره می کند.

سخنگوی جیپ استرالیا گفت: «تولید جیپ چروکی برای بازارهای اصلی خارج از آمریکای شمالی، از جمله مدل‌های فرمان راست، به تمرکز منابع بازاریابی و فروش بر روی مدل‌های کلیدی ختم می‌شود.»

جان پاپاس، مدیر اجرایی ل،وس استرالیا، گفت: «خوشحالم که RZ را به ،وان پیشنهاد جدید بعدی در مجموعه ل،وس برقی در استرالیا تأیید کنم.

داستان کامل: راه اندازی مجدد برند چینی چری به سال آینده به تعویق افتاد


  • این هفته در اخبار خودرو: 24 تا 28 مهر

LDV پس از یک وقفه کوتاه با طرحی دراماتیک تر و پر از ویژگی ها به بخش جابجایی افراد بازخواهد گشت.

حرکت مردم چین برای مق، با کارناوال کیا با بنزین و برق

داستان کامل: جیپ به تولید چروکی فرمان راست پایان می‌دهد، سهام استرالیا تقریباً تمام شده است


  • این هفته در اخبار خودرو: 24 تا 28 مهر

سرمایه‌گذاری 275.4 میلیون دلاری در طی 6 سال آینده، کل سرمایه‌گذاری برای زیرساخت‌های خودروهای الکتریکی و هیدروژنی را به بیش از 500 میلیون دلار خواهد رساند.

در بودجه در این زمینه شگفتی‌های کمی وجود داشت، با تاکید بر تعهد ،ت کار آلبان به اولین استراتژی ملی خودروهای الکتریکی استرالیا، به علاوه صندوق راندن ملت.

چری اطلاعات قیمت و گارانتی را قبل از پایان سال جاری به ،وان بخشی از راه اندازی “نرم” اعلام خواهد کرد، اما راه اندازی مجدد رسمی برای این برند اکنون برای فوریه 2023 تعیین شده است.

داستان کامل: سوزوکی S-Cross هیب، در سال 2024، هیب، های بیشتری در راه است


لوتوس Eletre، حداقل در اروپا و بریت،ا، در سه نوع مختلف با دو پیشرانه متفاوت عرضه خواهد شد.

این همتای بنزینی MIFA 9 برقی است که پیش از پایان سال نیز به بازار عرضه می شود.

داستان کامل: جزئیات لوتوس Eletre EV، اینجا در سال 2024


“ما در حال تیز ، نمونه کارها و طراحی خود، به علاوه ایجاد یک سادگی جدید در کارکرد وسایل نقلیه خود هستیم. مثلاً فرمان دکمه‌ای را برمی‌گرد،م!»

جیپ از بخش SUV سایز متوسط ​​در بیشتر بازارها خارج می شود

داستان کامل: LDV MIFA در نوامبر جابجا می شود


  • این هفته در اخبار خودرو: 24 تا 28 مهر

LDV MIFA در ماه نوامبر وارد بازار می شود و برای کیا کارناوال و هیوندای استاریا شلیک می کند. قیمت و مشخصات دقیق تر در نزدیکی زمان عرضه اعلام خواهد شد.

رویترز گزارش سه نفر از افراد آشنا به این موضوع نشان می دهد که و، دادگستری ایالات متحده (DOJ) این کاوشگر را سال گذشته پس از بیش از ده ها تصادف که در آن سیستم خلبان خودکار تسلا فعال بود، راه اندازی کرد.

سوبارو استرالیا انتظار دارد نسل جدید Crosstrek – که قبلا XV نام داشت – در مراحل اولیه سال 2023 به صورت محلی عرضه شود.

داستان کامل: فورد موستانگ: سفارشات مدل فعلی بسته شد


سری Omoda 5 در سال آینده با موتور 1.6 لیتری توربو قدرتمندتر و نوع “انرژی جدید” رشد خواهد کرد. چری تایید کرده است که یا یک مدل پلاگین هیب، یا یک مدل باتری-الکتریکی خواهد بود، اما هر دو را معرفی نخواهد کرد.

جیپ نسخه فرمان راست چروکی قدیمی خود را در مرتع قرار می دهد و بدین ترتیب از بخش شاسی بلندهای سایز متوسط ​​در استرالیا خارج می شود.

توماس شافر، مدیرعامل خودروهای مسافربری فول، واگن و عضو هیئت مدیره فول، واگن AG در پستی در لینکدین متعهد شده است که یک حرکت بحث برانگیز طراحی را مع، کند.

فورد موستانگ نسل ششم جدید را دوست دارید؟ مگر اینکه قبلاً یکی از آن ها را سفارش داده باشید، باید به بخش ماشین دست دوم بروید.

بودجه فدرال 2022-23 صادر شده است و شامل تعهداتی برای شارژ زیرساخت‌ها و مشوق‌های خودروهای الکتریکی است که در طول مبارزات انتخاباتی انجام شده است.

برخی از این تصادفات مرگبار بود.

یک لوتوس احیا شده به زودی چیزی بسیار متفاوت از کرایه معمولی خود را معرفی خواهد کرد: یک SUV الکتریکی 5.1 متری.

داستان کامل: Lexus RZ EV در اواسط سال 2023 به استرالیا می آید


ما انتظار داریم XV جدید در حدود مارس یا آوریل عرضه شود، با توجه به اینکه برخی از انواع مدل فعلی در حال حاضر برای باقیمانده سال 2022 فروخته شده اند.

داستان کامل: Subaru Crosstrek 2023: جانشین XV اوایل سال آینده عرضه می شود


به طور خلاصه، در اینجا چند مقاله کلیدی از میز خبر ما از دوشنبه این هفته خلاصه شده است، فقط در صورتی که در آن زمان آنها را از دست داده باشید.


Cupra می‌گوید که قیمت آن تقریباً مطابق با هات‌هچ Leon VZx خواهد بود که نشان می‌دهد بسته به ایالت خود حدود 65000 دلار برای Born پرداخت می‌کنید.

فورد استرالیا سفارشات مدل ،وجی را قبل از معرفی نسل هفتم اخیراً معرفی شده در اوا، سال 2023 بسته است.

جیپ چروکی همچنان برای کانادا، ایالات متحده و کره ج،ی تولید می شود – جایی که نسخه ای با مشخصات مشابه با آمریکای شمالی به فروش می رسد.

داستان کامل: بودجه فدرال شامل سرمایه گذاری در زیرساخت های EV، مشوق ها می شود


ما در حال حاضر بر اساس ورود در سال 2024 کار می کنیم.

فورد دیگر نمی‌تواند موستانگ‌های نسل ششم را تسویه کند

سوزوکی وعده هیب، از جمله S-Cross را می دهد

Cupra Born در ماه مارس یا آوریل 2023 با بزرگترین گزینه باتری و قدرتمندترین موتورهای ارائه شده در اروپا به پایان خواهد رسید.

این طرح در ابتدا قرار بود این کار را در سال 2023 انجام دهد، اما در حال حاضر بر اساس مسائل مربوط به زنجیره تامین در یک چشم انداز جه،، به نظر می رسد که اوایل سال 2024 خواهد بود – البته مگر اینکه شرایط تغییر کند.

ل،وس RZ برقی سال آینده اینجاست

ما در طول هفته کاری بسیاری از اخبار خودرو را منتشر می کنیم (به ،وان یک قاعده 70 نفر) و پیگیری همه چیز ممکن است دشوار باشد – که دلیل اصلی این لیست آ، هفته است.

بودجه فدرال شامل EV و سرمایه گذاری در زیرساخت شارژ می شود

داستان کامل: فول، واگن فرمان دکمه‌ای را باز می‌گرداند


  • این هفته در اخبار خودرو: 24 تا 28 مهر

«به دلیل علاقه زیاد به موستانگ فعلی، بانک سفارش ما اکنون در ظرفیت است. بنابراین، متأسفیم که به مشتریان اطلاع دهیم که دیگر هیچ سفارش جدیدی برای موستانگ فعلی دریافت نمی کنیم.

در مورد موستانگ کاملاً جدید که از اوا، سال 2023 وارد استرالیا می شود، با فروشنده خود صحبت کنید.

ل،وس استرالیا تایید کرده است که خودروی برقی RZ – برداشت آن از تویوتا bZ4x – پایین می آید و برای عرضه در اواسط سال 2023 در نظر گرفته شده است.

کمتر از 40 نمونه در استرالیا باقی مانده است.

داستان کامل: تسلا تحت تحقیقات جنایی ایالات متحده به دلیل ادعاهای خودران – گزارشمنبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/this-week-in-car-news-october-24-28

جزئیات بیشتر مانند قیمت و مشخصات محلی هنوز اعلام نشده است، اما Crosstrek از یک پیشنهاد “به زودی” به “اوایل سال 2023” حرکت کرده است.

این شرکت می گوید هنوز در حال ساخت تیم محلی خود است و به دنبال ایجاد شبکه ای متشکل از 40 نمایندگی است، اگرچه می گوید بیش از 60 فروشنده ابراز علاقه کرده اند.

سوزوکی استرالیا یک نسخه هیب، از S-Cross خود را در اوایل سال 2024 به ،وان بخشی از یک برنامه گسترده تر برای ارائه هیب، در بیشتر محدوده خود – و احتمالاً نوعی دیگر از برقی ،، معرفی خواهد کرد.

“این یک SUV لو، برای مشتری، است که جدیدترین فناوری آلایندگی صفر ل،وس و طراحی نوآورانه را می خواهند.”

«دیگر موضوع «اگر» نیست، موضوع «وقتی» است. همیشه روی کارت بود، فقط مهم این بود که چه تاریخی قرار بود آن را عرضه کنیم.

بر اساس گزارش‌ها، دادستان‌های واشنگتن دی سی و سانفرانسیسکو در حال بررسی این موضوع هستند که آیا تسلا با طرح ادعاهای بدون پشتوانه در مورد قابلیت فناوری کمک راننده، مصرف‌کنندگان، سرمایه‌گذاران و تنظیم‌کننده‌ها را گمراه کرده است یا خیر.

گزارش شده است که تسلا در ایالات متحده موضوع تحقیقات جنایی است زیرا فناوری کمک راننده آن – و ادعاهایی که در مورد آن مطرح کرده است – در زیر میکروسکوپ قرار گرفته است.

فول، واگن دکمه های فرمان را برمی گرداند