این هفته در اخبار خودرو: 25 تا 29 تیر

مینی را آشکار کرده است Concept Aceman کراس اوور الکتریکی، که می گوید پیش نمایش یک خودروی جدید است که برای قرار گرفتن بین هاچ و کانتریمن در خط تولید نسل بعدی خود طراحی شده است.

تویوتا استرالیا دریافت سفارش در مورد عرضه محدود را متوقف کرده است لندکروز سری 70 از آنجایی که زمان انتظار مشتری از کنترل خارج می شود.

این شرکت می‌گوید که ،یبی از مشکلات تولید مداوم و تقاضای بالای تاریخی، مسئول تصمیم‌گیری آن است، و دوره‌های انتظار چند ساله کنونی غیرقابل تحمل شده‌اند.

خودروهای جدید فورد رنجر به تازگی در خیابان های مشتریان ظاهر شده اند، اما یک مشکل در حال حاضر آشکار شده است.

،ت فدرال این هفته لایحه مشوق خودروهای برقی (EVs) خود را که قبلاً مفصل بود، در پارلمان استرالیا قرار داد تا به نوعی به مرحله اجرا برسد.

اه، رو، برای آینده EV

این رویکرد طراحی جدید که «سادگی کاریزماتیک» نام دارد، شامل استفاده از بافت‌ها و بافتنی‌های مختلف در جای چرم است که در کنار کروم از این محدوده حذف می‌شود.

رو،رویس اسپکتر اولین خودروی الکتریکی تولیدی این خودروساز (EV) است و نشان‌دهنده شروع انتقال رو، رویس به خودروی الکتریکی تا سال 2030 است.

را هیوندای پالیسید 2023 این محدوده در ماه آگوست وارد بازار می‌شود و دارای ویژگی‌های جدید ایمنی و کمک راننده، استایل به روز شده، و اولین عرضه محلی سرویس Bluelink هیوندای است.

دومین شاسی بلند هیب، GWM Haval برای عرضه در سال جاری آماده است.

داستان کامل: فورد رنجر 2023، برخی از مدل های جدید به دلیل مشکل ،زش زمین


  • این هفته در اخبار خودرو: 25 تا 29 تیر

هیوندای یک کیسه هوای مرکزی را در Palisade تعبیه کرده است و می‌گوید که مدل به روز شده را برای آزمایش به ANCAP ارائه کرده است.

ارتعاشات بد

جزئیات کامل در مورد مشخصات و قیمت محلی EV6 GT در نزدیکی زمان عرضه آن اعلام خواهد شد، که در حال حاضر چندان دور نیست، اگرچه ما مشروط شده ایم که قیمتی در حدود 100000 دلار داشته باشیم. کیا می افزاید که تعدادی 2000 دلار سپرده گذاری شده است.

نسل بعدی سوئیفت دارای ظاهری تکاملی با شکلی اساساً بدون تغییر است.

برخی از مالکان در رسانه های اجتماعی در مورد تجربه ارتعاشات میل عقب در مدل های V6 با سرعت بین 40 تا 80 کیلومتر در ساعت پست کرده اند.

Concept Aceman همچنین پیش نمایشی از زبان طراحی برای محدوده مدل های آینده این خودروساز است.

کیا مورد انتظار است EV6 GT پرچمدار عملکرد الکتریکی در استرالیا در سال جاری عرضه خواهد شد ربع چهارم امسال، با سیستم تعلیق کالیبره شده هم در اینجا و هم در نوربرگ رینگ.

داستان کامل: لایحه تخفیف خودروهای برقی ،ت استرالیا وارد پارلمان شد


اگر از ظاهر سه نسل گذشته سوزوکی سوئیفت خوشتان آمده است، باید از طرفداران نسل بعدی باشید.

داستان کامل: با افزایش زمان انتظار، سفارشات تویوتا لندکروزر سری 70 متوقف شد


آقای فارلی موستانگ جدید را یک “ماشین خیره کننده” نامیده و تأیید کرده است که گزینه ای با سه پدال از جمله هشتگ “#SaveThe Manuals” را حفظ خواهد کرد. همراه با توییت، یک ویدیوی کوتاه شش ث،ه‌ای بود که صدای موتور V8 در پس‌زمینه دارد.

داستان کامل: کیا EV6 GT 2023 در Q4 راه اندازی می شود، برنامه آزمایش طول، با جزئیات


این قانون (که اصلاحیه قو،ن ،انه داری نامیده می شود) خودروهای کم آلایندگی را از مالیات مزایای جانبی (FBT) معاف می کند، که به طور بالقوه باعث صرفه جویی در هزاران نفر از کارفرمایان و اپراتورهای خودروهای خصوصی می شود.

داستان کامل: قیمت و مشخصات هیوندای پالیسید 2023منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/this-week-in-car-news-july-25-29

فورد استرالیا ادعا می کند که این مشکل تنها تعداد کمی از خودروها را تحت تأثیر قرار می دهد و با مالک، که فکر می کند تحت تأثیر قرار گرفته اند تماس می گیرد. اگر شما یک رنجر دارید و با این مشکل مواجه هستید، فورد می‌گوید که می‌تو،د با یکی از نمایندگی‌های آن تماس بگیرید تا خودرو را بررسی و تعمیر کنید.

“هاله پویا” جدید این شرکت در مرحله نهایی تیونینگ محلی قرار گرفته است، که قبلاً توسط تیم کیا استرالیا در اروپا در جاده ها و همگام با هیوندای موتور اروپا، در پیست مشهور نوربرگ رینگ برای آمادگی پیست به مرحله اجرا درآمده است.

جیم فارلی، مدیر عامل فورد، این هفته در توییتر تایید کرد که Blue Oval از نسل هفتم موستانگ در 14 سپتامبر در نمایشگاه خودروی دیترویت 2022 رونمایی خواهد کرد و گزارش های قبلی را تایید کرد.

ما در طول هفته کاری بسیاری از اخبار خودرو را منتشر می کنیم (به ،وان یک قاعده 70 نفر) و پیگیری همه چیز ممکن است دشوار باشد – که دلیل اصلی این لیست آ، هفته است.

این شرکت می گوید GWM Haval Jolion Hybrid هنوز در دست بررسی است، اما CarExpert می‌داند که این کراس اوور کوچک هیب، در سه ماهه چهارم سال جاری وارد بازار خواهد شد.

داستان کامل: GWM Haval Jolion Hybrid برای عرضه در اوا، سال 2022


کاملاً من، به نظر می رسد رو، – رویس تمام الکتریکی آینده آن را آزمایش خواهد کرد شبح تور بزرگ در ریویرای فرانسه.

مینی آینده خود را آشکار می کند

به جای تمرکز بر تخفیف‌های مستقیم مانند بسیاری از ایالت‌های استرالیا، طرح ،ت آلب، حول محور معافیت‌های مالیاتی برای کاهش قیمت‌ها و افزایش جذب سرمایه است.

یک هفته دیگر، یک هاوال دیگر

هیوندای هزینه‌های ورود به سری Palisade را افزایش داده است، مدل پایه را کاهش داده و قیمت‌ها را افزایش داده است، اما کیت‌های بیشتری در این زمینه وجود دارد.

این شرکت امروز در بولتنی گفت: «تامین موجود تحت تأثیر اختلالات مداوم تولید است که توسط صنعت خودروسازی جه، تجربه می‌شود». “در عین حال، محبوبیت این مدل در بین مشتریان استرالیایی در بالاترین حد تاریخی باقی مانده است.”

اخیراً توسط ،ت استرالیا برای فروش در اینجا تأیید شده است، با اسناد تأییدیه که یک نسخه را فهرست می کند. این بازتاب رویکرد GWM Haval با H6 Hybrid با مشخصات محلی است که در یک سطح تریم منطبق با Ultra با مشخصات بالا موجود است.

بزرگترین SUV هیوندای فیس لیفت می شود

داستان کامل: مفهوم Mini Concept Aceman EV فاش شد


  • این هفته در اخبار خودرو: 25 تا 29 تیر

به طور خلاصه، اینجا هستند مقداری مقالات کلیدی میز خبر ما از دوشنبه این هفته خلاصه شده است، فقط در صورتی که در آن زمان آنها را از دست داده باشید.


  • این هفته در اخبار خودرو: 25 تا 29 تیر
    تصویر لو رفته

داستان کامل: سوزوکی سوئیفت 2024 جاسوسی شد


مشکلات لیست انتظار ، کار

پشتیب، فدرال EV می سازد

شایعات درست است: نسل جدیدی از فورد موستانگ همین نزدیکی است

رو،رویس پس از پایان آزمایش زمست، در سوئد در اوایل سال، به برنامه توسعه خود برای Spectre EV در ج، فرانسه قبل از عرضه در سه ماهه چهارم سال 2023 ادامه می دهد.

داستان کامل: فورد موستانگ جدید برای اولین نمایشگاه موتور دیترویت 2022 تایید شد


  • این هفته در اخبار خودرو: 25 تا 29 تیر

سوئیفت در حال ورود

این آزمایش هوای گرم پیش از عرضه اولیه در سال 2023 و پرتاب در سال 2024 مشاهده شده است. نسل بعدی سوئیفت اسپورت ممکن است 6 تا 12 ماه پس از محدوده اصلی عرضه شود.

داستان کامل: تست رو، رویس اسپکتر EV 2024 وارد فاز جدیدی می شود


  • این هفته در اخبار خودرو: 25 تا 29 تیر

برقی شدن کیا نزدیک است

پونی بالا، عزیزم!